Jakich klientów e-mail mogę używać z Internetem BT?

Czy zastanawiałeś się nawet, czy jest jakiś sposób na korzystanie z Internetu BT z innymi klientami e-mail? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, masz szczęście. W tym artykule zajmiemy się dokładnie tym pomysłem.

Powody, dla których chcesz użyć preferowanego klienta poczty e-mail do korzystania z adresu internetowego BT, są różne. Możesz się nudzić ograniczonymi funkcjami w ofercie, być może potrzebujesz interfejsu użytkownika, który jest bardziej przyjazny dla użytkownika lub możesz zrobić to z praktycznego punktu widzenia.

O wiele bardziej wydajne jest korzystanie z klienta poczty e-mail do pobrania ze względu na zalety tego typu oprogramowania, takie jak:

  • Możesz utworzyć kopię zapasową wiadomości e-mail w lokalnym magazynie
  • Możesz uzyskać dostęp do informacji e-mail z komputera, który nie jest podłączony do Internetu
  • Lepiej wyglądający interfejs użytkownika z łatwo zrozumiałymi opcjami
  • Wyższe prędkości przetwarzania
  • Funkcje szybkiego podglądu, które zapewniają łatwy dostęp
  • Do dowolnego e-maila możesz przypisać różne skróty klawiaturowe, etykiety i kody kolorów

Przeanalizujmy jedne z najlepszych dostępnych na rynku opcji oprogramowania, które pozwalają korzystać z konta internetowego BT z preferowanym oprogramowaniem e-mail.

4 najlepszych klientów e-mail do korzystania z Internetu BT

1

Mailbird

MailBird - klienci poczty e-mail dla Internetu BT

Mailbird to świetne oprogramowanie klienckie dla systemu Windows, które ma bardzo dobrze wyglądający i łatwy do zrozumienia interfejs użytkownika, wypełniony szeroką gamą przydatnych funkcji, a wszystko to w jednym małym pakiecie instalacyjnym.

Korzystając z pulpitu nawigacyjnego znajdującego się w Mailbird, masz łatwy dostęp do wszystkich funkcji, a także możesz zmienić sposób, w jaki ekran główny wygląda i reaguje na twoje działania. Ta aplikacja współpracuje z wieloma dostawcami poczty e-mail i jest również kompatybilna z wiadomościami e-mail z Internetu BT.

Ze względu na wprowadzenie obsługi POP3 w Mailbird, możesz podłączyć do niego szeroką gamę kompatybilnych dostawców poczty e-mail, niektórzy z nich to: O2, ATT, BT Connect, BT Openworld i BT Internet.

Więcej informacji na temat działania konta e-mail POP3 z Mailbirdem można znaleźć na tej stronie.

— POKREWNE: Najlepsze klienty i aplikacje e-mail dla systemu Windows 10

Aby usprawnić proces sortowania dużej liczby wiadomości e-mail dziennie, możesz użyć Mailspring, aby dostosować sterowanie klawiaturą. Te elementy sterujące z pewnością pomogą zmniejszyć czas poświęcony na powtarzalne zadania, a nawet pozwalają przeciągać i upuszczać elementy.

Wystarczy dotknąć kilku klawiszy na klawiaturze, aby zarządzać każdym aspektem klienta poczty e-mail, od tworzenia wiadomości e-mail po ich sortowanie i uzyskiwanie kompleksowych raportów doręczenia.

Jedną z najlepszych cech tego klienta poczty e-mail jest to, że możesz w łatwy sposób czytać, odpowiadać i sortować dużą liczbę wiadomości e-mail, po prostu korzystając ze specjalnych funkcji Mailspring.

Za każdym razem, gdy chcesz uzyskać dostęp do informacji z otrzymanej wiadomości e-mail, możesz skorzystać z niezwykle przydatnej funkcji wyskakującej, która zapewnia szybki dostęp do informacji bez konieczności otwierania oddzielnych kart.

Wybór redaktorów
logo aplikacji klienta poczty mailbird
Mailbird

  • Integracja z mediami społecznościowymi
  • Przyjazny interfejs użytkownika
  • Dostępna darmowa wersja

Pobierz teraz Mailbird za darmo
2)

Microsoft Outlook

MS Outlook - klient poczty e-mail dla BT Internet

MS Outlook to kolejna świetna aplikacja e-mail, która jest w pełni kompatybilna z kontami internetowymi BT. Możesz łatwo zintegrować go z wieloma rodzajami kont e-mail. Oferuje również doskonałe usługi filtrowania spamu, dużą pamięć skrzynki odbiorczej i integrację z mediami społecznościowymi.

Mimo że Outlook jest znany z tego, że jest częścią pakietu Microsoft Office, ma również dostęp do bezpłatnej opcji e-mail.

Jedną z najlepszych cech tego oprogramowania jest fakt, że obsługuje on niewiarygodnie duże załączniki, a także oferuje 1 TB miejsca do przechowywania w skrzynce odbiorczej. Może to pomóc w wielu sytuacjach, w których musisz udostępnić komuś duży plik i nie chcesz korzystać z żadnego oprogramowania innych firm.

Inną przydatną funkcją programu Outlook jest fakt, że pozwala on łatwo importować dane kontaktowe z kont mediów społecznościowych. Ta funkcja oszczędza czas, ponieważ nie trzeba ich ręcznie kopiować.

Zamiast logować się do jednego e-maila na raz, możesz użyć programu Outlook do importowania szerokiej gamy adresów e-mail i mieć do nich dostęp bezpośrednio z jednego ekranu.

Podobnie jak w przypadku opcji oprogramowania, które przedstawiliśmy powyżej, Outlook pozwala również organizować wiadomości e-mail za pomocą kolorowych tagów i nazw, a następnie łatwo je przeszukiwać na podstawie dowolnych funkcji.

Jeśli nie wiesz, jak dodać konto internetowe BT do oprogramowania Outlook, możesz przeczytać ten przewodnik krok po kroku.

Pobierz Microsoft Outlook

— POKREWNE: 6 najlepiej zaszyfrowanych programów e-mail do ochrony danych [Lista 2019]

3)

Mozilla Thunderbird

Mozzila Thunderbird - klient poczty elektronicznej dla małych firm / dla Internetu BT

Thunderbird to kolejne świetne oprogramowanie do obsługi poczty e-mail, które zostało zaprojektowane tak, aby wyglądało i działało w taki sam sposób, jak przeglądarka internetowa Mozilla Firefox. Możesz użyć zakładek, aby uzyskać szybki dostęp do dowolnych informacji, i możesz ich używać z nieograniczoną liczbą kont e-mail — BT Internet, Yahoo, Gmail itp.

Korzystając z tego oprogramowania, możesz dostosować interfejs użytkownika, aby wyświetlał tylko potrzebne informacje, a także możesz wybierać z szerokiej gamy wtyczek dostępnych do bezpłatnego pobrania w sklepie Mozilla.

Ponieważ jest to klient poczty e-mail do pobrania, Thunderbird pozwala wykonać kopię zapasową całej bazy danych e-mail, książki adresowej, kalendarza i informacji o kliencie na komputerze lub w wybranej przez ciebie lokalnej pamięci.

Umożliwia to dostęp do wszystkich wiadomości e-mail nawet bez połączenia z Internetem, a także gwarantuje, że nigdy nie będziesz narażony na utratę ważnych informacji e-mail.

Gwarantuje to, że nigdy nie stracisz pracy, mając wadliwy element sprzętowy lub tracąc połączenie z Internetem.

Jeśli nie wiesz, jak skonfigurować Thunderbirda do pracy z Internetem BT, możesz postępować zgodnie z instrukcjami na tej stronie.

Pobierz Mozzila Thunderbird

— POWIĄZANE: Thunderbird vs OE Classic: jaki klient poczty e-mail jest najlepszy dla systemu Windows 10?

4

Poczta

Mailspring - lekkie klienty e-mail / klient e-mail dla Internetu BT

Mailspring to świetne lekkie oprogramowanie do obsługi poczty e-mail, które pomaga szybko sortować, zarządzać, wysyłać, a także dostosowywać sposób korzystania z poczty e-mail na komputerze.

Aby korzystać z tego oprogramowania, musisz utworzyć konto Mailspring, ale po zakończeniu możesz dołączyć dowolnego z ulubionych dostawców poczty e-mail, takich jak Gmail, Yahoo itp.

To oprogramowanie działa również doskonale z usługą e-mail świadczoną przez BT. Korzystając z tej funkcji, możesz wysyłać wiadomości e-mail, czytać wiadomości e-mail i dostosowywać sposób reagowania na nie.

Korzystanie z aplikacji komputerowej zamiast koncentratora online zapewnia lepszą prędkość, a jednocześnie musisz wykonać kopię zapasową ważnych wiadomości e-mail bezpośrednio na dysku twardym lub wybranym zewnętrznym urządzeniu magazynującym.

Pod dobrze wyglądającym interfejsem użytkownika Mailspring oferuje obsługę wielu kont e-mail (IMAP i Office 365), może być używany na urządzeniach z ekranem dotykowym oraz daje dostęp do potężnego i szybkiego narzędzia wyszukiwania. Możesz przeszukiwać kontakty, treść wiadomości, foldery itp.

Jedną z najlepszych funkcji programu Mailspring jest możliwość konfigurowania niestandardowych skrótów klawiaturowych dla różnych działań. Ta funkcja pomaga usprawnić proces przeglądania lub czytania dużej liczby wiadomości e-mail, a także ułatwia szybką i wydajną odpowiedź.

Inną bardzo przydatną funkcją, o której należy wspomnieć, jest zdolność Mailspring do automatycznego tłumaczenia tekstu znajdującego się w wiadomości e-mail na i z wielu różnych języków — hiszpańskiego, rosyjskiego, chińskiego, niemieckiego itp.

Ta funkcja ma również zastosowanie w przypadku korzystania z wbudowanych funkcji sprawdzania pisowni bez konieczności ręcznej modyfikacji ustawień.

Jeśli potrzebujesz przewodnika krok po kroku, w jaki sposób skonfigurować Mailspring do łączenia się z usługami BT, możesz sprawdzić ten oficjalny link.

Pobierz Maispring

Wniosek

W tym artykule zbadaliśmy jedne z najlepszych programów do obsługi poczty e-mail, z których można korzystać w systemie Windows w 2019 r., Które mają także możliwość łączenia się z kontami internetowymi BT i platformą e-mail.

Funkcje objęte 4 opcjami oprogramowania z pewnością zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby związane z tego typu oprogramowaniem. Możesz łatwo zarządzać dużą bazą e-maili pochodzących od jednego lub więcej dostawców poczty e-mail i ustawić niestandardowe skróty klawiaturowe, aby przyspieszyć proces odpowiedzi. Możesz także tworzyć szablony, które pomogą Ci nie marnować czasu podczas powtarzalnej pracy.

Chcielibyśmy dowiedzieć się, którą opcję oprogramowania wybrałeś i jak to zadziałało. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji