5 najlepszych programów kioskowych dla systemu Windows 10, aby zachwycić gości

Oprogramowanie kiosku lub oprogramowanie do zarządzania gośćmi to narzędzia, które elektronicznie monitorują informacje poprzez identyfikację i śledzenie odwiedzających biuro, hotel lub inne budynki.

Jeśli chcesz śledzić przychodzące, wychodzące i regularne wizyty, możesz użyć oprogramowania kiosku, które jest intuicyjnym narzędziem, które przechowuje takie informacje ze scentralizowanej bazy danych zarządzania w celu odniesienia.

Jest to idealne rozwiązanie dla celów bezpieczeństwa, ponieważ musisz wiedzieć, kto wchodzi i wychodzi z twojego budynku oraz czy są zatwierdzone, czy też znajdują się na liście obserwacyjnej bezpieczeństwa.

W ustawieniach hoteli najemcy mogą być łatwo powiadamiani o przybyciu gości, co ułatwia planowanie z wyprzedzeniem.

W tym artykule przyjrzymy się najlepszemu oprogramowaniu kiosków dla systemu Windows 10.

Niektóre z głównych obszarów, na które należy zwrócić uwagę w oprogramowaniu kiosku, to wdrożenie, ułatwienie odprawy i weryfikacji gości, a także regularne zbieranie i dokumentowanie informacji o odwiedzających.

Większość z nich jest łatwa do zintegrowania z wieloma głównymi aplikacjami i jest łatwa w użyciu i instalacji bez potrzeby programowania.

Najlepsze bezpłatne oprogramowanie kiosku dla systemu Windows 10

1

Proxyclick

Najlepsze oprogramowanie kiosku dla systemu Windows 10

Nawiąż trwałe kontakty z gośćmi i kontrahentami, zaczynając od przyjaznego zaproszenia i szybkiego procesu odprawy za pomocą tego najlepszego oprogramowania kiosku dla systemu Windows 10.

Proxyclick zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do policzenia każdej wizyty, takie jak rozpoznawanie odwiedzających, natychmiastowe zdjęcia, inteligentne reguły do ​​dostosowywania ekranów odpraw w oparciu o odpowiedzi odwiedzających, wiele języków (około 18), NDA lub instrukcje BHP, ekspresowe odprawa, możliwość wielu lokalizacji, wielu najemców może się logować i zameldować, odznaki drukowane automatycznie podczas odprawy i wiele więcej.

Jeśli jesteś planistą wydarzeń, mamy listę z najlepszym oprogramowaniem do zarządzania wydarzeniami, z którego możesz dziś korzystać.

Umożliwia także identyfikację typów odwiedzających, kontrolowanie dostępu za pomocą identyfikatorów i używanie dowolnej drukarki do automatycznego drukowania identyfikatorów podczas odprawy.

Możesz wysyłać pomocne zaproszenia z mapami, wskazówkami i danymi kontaktowymi, przypomnieniami SMS, wylogowaniem i wysyłać powiadomienia alarmowe.

Oczekując gości VIP, użyj alertu VIP, aby dodać ich do swojej listy obserwowanych, a także codzienne podsumowanie wiadomości e-mail, aby przeglądać wizyty i odwiedzających każdego dnia.

Integruje się z OneDrive, kalendarzem i dodatkiem Outlook, kalendarzem Google, iCal, OneLogin, Active Directory, Slack, Salesforce i wieloma innymi aplikacjami.

  • Uzyskaj Proxyclick

2)

Przód twarzy

Najlepsze oprogramowanie kiosku dla systemu Windows 10

To oprogramowanie kiosku jest łatwe do zainstalowania i użytkowania oraz wysoce profesjonalne do użytku w terminalach kiosków z ekranem dotykowym, takich jak hotele, muzea i inne witryny turystyczne, interaktywne systemy informacyjne, systemy kontroli i prezentacji mediów oraz cyfrowe katalogi produktów dla sklepów detalicznych, samoobsługa, usługi terenowe i targi.

Jest kompatybilny z Windows 10 i standardowym komputerem PC lub sprzętem z ekranem dotykowym.

FrontFace jest szybkim, niedrogim, elastycznym i łatwym w użyciu lokalnym rozwiązaniem, umożliwiającym tworzenie dotykowego graficznego interfejsu użytkownika dla systemów kioskowych oraz interaktywnych terminali informacyjnych do prezentowania wszelkiego rodzaju mediów lub treści bez potrzeby programowania.

Korzyści obejmują obsługę wielu języków, łatwe drukowanie treści i wiadomości e-mail na urządzeniach, integrację zdjęć, konfigurowalne marki, łatwą obsługę z programami pakietu Office, natychmiastowe wdrażanie treści w systemie kiosku oraz opłacalność.

  • Uzyskaj FrontFace

Najlepsze oprogramowanie kiosku dla systemu Windows 10 (wersja płatna)

A teraz zobaczmy, jakie są najlepsze wersje oprogramowania płatnego kiosku premium dostępne na rynku.

Narzędzia te zapewniają dodatkowe funkcje i opcje w porównaniu do bezpłatnego oprogramowania wymienionego powyżej.

3)

Gość trakcyjny

Najlepsze oprogramowanie kiosku dla systemu Windows 10

Dzięki temu najlepszemu oprogramowaniu kioskowemu dla systemu Windows 10 możesz przekształcić lobby powitalne gości dzięki łatwej i bezpiecznej rejestracji gości, która jest nie tylko niezapomniana, ale także bezpieczna.

Przechwytuj informacje o odwiedzających w czasie rzeczywistym z różnych lokalizacji, wszystkie zintegrowane na jednej platformie chmurowej.

Funkcje obejmują administratora i dostosowywanie zaprojektowane w celu zapewnienia odwiedzającym wydajnego i bezpiecznego procesu logowania podczas wydarzeń i miejsc pracy, z wielką możliwością dostosowywania, dostosowującą się do różnych zastosowań.

Jeśli chcesz stworzyć niesamowite kampanie online, sprawdź najlepsze dostępne oprogramowanie do e-mail marketingu.

Funkcje użytkownika, takie jak role użytkownika do przyznawania poziomów dostępu w oparciu o wymagania biznesowe, centralna konsola administracyjna, edytor doświadczeń oparty na odwiedzającym i powód odwiedzin, powiadomienia o przybyciu, logowanie jednokrotne oraz wybór z rosnącej listy języków dla niestandardowego doświadczenie odwiedzającego.

Funkcje bezpieczeństwa obejmują listy obserwacyjne do przeglądania odwiedzających pod kątem wewnętrznych list lub baz danych stron trzecich, identyfikację wizualną, podpis cyfrowy, tryb offline i alerty, wszystko na platformie Heroku wspierane przez wiodące standardy bezpieczeństwa przetwarzania w chmurze i polityki prywatności.

Integruje się z większością głównych aplikacji, w tym między innymi Slack, DocuSign, Active Directory, Google Drive, EventBrite i Pictatic.

  • Uzyskaj gościa Traction

4

SiteKiosk

Najlepsze oprogramowanie kiosku dla systemu Windows 10

Jest to jedno z najlepszych programów kioskowych dla systemu operacyjnego Windows 10.

Jest to przeglądarka blokująca i oprogramowanie kiosku do ochrony publicznego dostępu na komputerach PC, wyświetlaczach i tabletach przed manipulacjami.

Funkcje obejmują obsługę silnika Chrome, dzięki czemu można go dostosować do przyszłych zmian w technologii przeglądarki, generator ekranu startowego do łatwego przeciągania i upuszczania, narzędzie konfiguracyjne (nie wymaga umiejętności programowania) oraz resetowanie sesji po okresie bezczynności.

Obejmuje również filtr treści internetowych w celu eliminacji nieodpowiednich treści w czasie rzeczywistym, konfigurowalny interfejs użytkownika, klawiaturę ekranową, cyfrowe oznakowanie i urządzenia płatnicze, dzięki czemu można pobierać opłaty za korzystanie z komputera z obsługą różnych akceptantów gotówki.

Aby korzystać z SiteKiosk, potrzebujesz Windows 10 32/64 bit, Windows 10 IoT Enterprise, Internet Explorer 10 lub nowszej przeglądarki, co najmniej 2 GB pamięci RAM (zalecane 4 GB), system plików nowej technologii, Procesor Intel lub AMD x86 i rozdzielczość 1024 × 768 lub wyższa.

  • Uzyskaj SiteKiosk

5

Kioware

Najlepsze oprogramowanie kiosku dla systemu Windows 10

Jak sama nazwa wskazuje, jest to oprogramowanie kiosku, którego funkcje obejmują rozwiązanie trybu kiosku, zarządzanie urządzeniami mobilnymi, wideokonferencje, cyfrowe oznakowanie i blokadę przeglądarki.

To interaktywne oprogramowanie kiosku pozwala zabezpieczyć komputer lub urządzenie z systemem Windows w samoobsługowym kiosku, a także możesz zarządzać swoim kontem lub zabezpieczyć urządzenie przed dozwolonymi witrynami internetowymi i aplikacjami opartymi na przeglądarce za pomocą przebudowanego interfejsu użytkownika.

Potrzebujesz rozwiązania marketingowego Wi-Fi? Sprawdź najlepsze oprogramowanie reklamowe Wi-Fi, którego możesz tutaj użyć.

Główne funkcje obejmują blokowanie wyskakujących okienek, list domen / stron oraz pobierania plików i okien dialogowych.

Zabezpieczenia kiosku zapewniają blokadę przeglądarki i systemu operacyjnego, a także podstawowe uwierzytelnianie i filtrowanie klawiatury.

Możesz także wyczyścić prywatne dane przeglądarki i stworzyć atrakcyjny interfejs zarządzania ekranem dla użytkowników z niestandardowymi skórkami paska narzędzi, udostępnić wirtualną klawiaturę i przeglądać w kartach.

Dzięki KioCall możesz dodawać wideokonferencje do swoich kiosków, aby użytkownicy mogli inicjować lub odbierać czaty wideo.

Wymagania systemowe obejmują C Windo> ws 10, x86PU i Microsoft .NET 4.5.

  • Zdobądź Kioware

Które z tych najlepszych programów kioskowych dla systemu Windows 10 brzmi idealnie dla Twoich potrzeb? Udostępnij nam swoje ulubione w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji