Jak zmusić Google Chrome do ostrzegania przy zamykaniu wielu kart?

Pomimo tego, że Chrome jest posiadaczem rynku i najczęściej używaną przeglądarką na świecie, wciąż ma pewne rzeczy, które mogą być przełomowe. Mianowicie, jeśli przypadkowo zamkniesz Chrome z otwartymi wieloma kartami, to po prostu się zamknie. Bez ostrzeżenia, nic. Nie ma oficjalnego sposobu, aby Chrome pytał o zamykanie wielu kart.

Jedną standardową funkcją, dostępną w innych przeglądarkach, o którą często pytano i której nie dostarczono, jest monit Zamknij wszystkie karty. Chociaż Google dostarczył mnóstwo funkcji, ulepszeń stabilności i lepszego wykorzystania zasobów przez lata, ta funkcja nigdy nie ujrzała światła dziennego. Ale nie martw się, mamy twoje plecy. Istnieje sposób, aby Chrome pytał o zamykanie wielu kart.

Jak powstrzymać Chrome przed zamykaniem wielu kart?

1: Otwórz specjalistyczną stronę internetową ze skryptem

  1. Otwórz Chrome.
  2. Przejdź do specjalistyczna strona internetowa ze skryptem, który uniemożliwia zamknięcie przed potwierdzeniem. Możesz go znaleźć tutaj. Jest bez reklam.
  3. Kliknij prawym przyciskiem myszy kartę wyżej wspomnianej witryny i Kołek to.Jak sprawić, by Chrome pytał o zamykanie wielu kart
  4. Teraz za każdym razem, gdy spróbujesz zamknąć wszystkie karty, pojawi się pytanie. Nigdy więcej przypadkowego zamknięcia z Chrome.

Sprawdź tę zorientowaną na prywatność przeglądarkę, która pokonuje Chrome w wielu kategoriach

2: Przywróć zamknięte karty za pomocą skrótu

  1. Otwórz Chrome po gwałtownym zamknięciu go przy otwartych wielu kartach.Jak sprawić, by Chrome pytał o zamykanie wielu kart
  2. Naciśnij jednocześnie Ctrl + Shift + T. a wszystkie wcześniej zamknięte karty ponownie się otworzą.
  3. Możesz także nacisnąć Ctrl + H i otwórz je w sekcji Historia.

Możemy mieć tylko nadzieję, że Google doda tę funkcję w przyszłości. Chociaż, biorąc pod uwagę fakt, że został o to poproszony w 2008 roku. Tak, dobrze przeczytałeś. Tymczasem mam nadzieję, że te alternatywne sugestie ci pomogły.

Powiedz nam, co myślisz o Chrome i jakich opcji najbardziej brakuje w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji