Jak zmienić język w Microsoft Office 2016

Microsoft Office okazuje się być najlepszym oprogramowaniem biurowym od dawna i będzie to robić, dopóki nie otrzymamy innego lepszego edytora tekstu, menedżera arkuszy i bilansów, edytora prezentacji i wielu innych rzeczy. Microsoft Office jest oferowany w wielu różnych językach, a nawet wiele regionalnych języków krajów jest dostępnych dla Microsoft Office.

Jeśli masz ostatnio laptopa z licencjonowanym pakietem Microsoft Office i licencjonowanym systemem Windows, nie będziesz w stanie sformatować systemu w pełni, po prostu zresetowanie systemu i odinstalowanie programów było jedyną opcją. Bez względu na domyślny język pakiet Office można zawsze ustawić na wybrany przez siebie język. Ta opcja jest szczególnie przydatna w regionach nieanglojęzycznych. Aby zmienić język w Microsoft Office 2016 po prostu wykonaj czynności opisane poniżej.

Zmień język w pakiecie Microsoft Office

Są nawet chwile, kiedy jesteście przyjaciółmi lub dziećmi podczas pracy na laptopie, mogliście zmienić język teraz, aby go przywrócić. Lub mogłeś wybrać niewłaściwy język podczas instalacji i chcesz zmienić język, oto kroki, które możesz zrobić tak samo w każdym z powyższych przypadków.

Microsoft Office ma trzy różne obszary, w których język można zmienić ręcznie na dowolny inny język, te trzy obszary obejmują:

  1. Interfejs użytkownika,
  2. Obszar edycji,
  3. Narzędzia sprawdzające.

Wielu woli mieć interfejs użytkownika i obszar edycji w tym samym języku, podczas gdy może być inny, zgodnie z osobistymi preferencjami. Języki we wszystkich trzech obszarach można zmienić, aby to zmienić, sprawdź następujące kroki,

Wybierz dowolną aplikację Microsoft Office 2016 Opcje z Plik faborek. W oknie dialogowym Opcje wybierz Język patka. Musi być kilka języków, które możesz wybrać i ustawić jako język domyślny. Jeśli nie możesz znaleźć swojego języka, możesz również kliknąć przycisk Dodaj przycisk.

Zobacz Impregnowanie zakładkę, jeśli masz zainstalowany język, jeśli nie, kliknij Nie zainstalowany i Office 2016 przeniesie Cię na stronę, z której możesz zainstalować dedykowany pakiet akcesoriów językowych.

Zmień język w pakiecie Microsoft Office

Możesz dopasować język Microsoft Windows do swojego języka wyświetlania lub użyć klawisza strzałki, aby go zmienić. Po zmianie języka będzie wyglądać mniej więcej tak:

Możesz wybrać języki tego regionu z powyższych kroków, jeśli jednak potrzebujesz pomocy w zmianie języka, skontaktuj się z nami w sekcji komentarzy poniżej.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci wybrać żądany język w pakiecie Microsoft Office 2016.

Link do głównej publikacji