Jak zmienić głos, aby brzmiał jak ktoś inny

Być może będziesz musiał nieco modulować swój głos, aby zachować dyskrecję podczas połączeń lub zachować poufność podczas transakcji. Legalność modulacji głosu może się różnić w zależności od jurysdykcji, ale zwykle jest to legalne. Jednak cel może, ale nie musi być uzasadniony. Dzisiaj przyjrzymy się niektórym oprogramowanie do zmiany głosu które mogą pomóc Ci zmienić głos.

Jak zmienić swój głos

Należy zauważyć, że żadne znane oprogramowanie dostępne dla ogółu społeczeństwa nie mogłoby pomóc naśladować głosu innej osoby dokładnie tak, jak jest. Możesz jednak zmienić częstotliwość sygnałów głosowych, aby brzmiała inaczej niż dźwięk oryginalny. Oto kilka darmowych programów, które mogą w tym pomóc.

  1. Voxal Voice Changer
  2. VoiceMaster dla Skype
  3. Wirtualna osobowość
  4. Zmieniacz głosu Viscom
  5. Uniwersalny zmieniacz głosu.

1] Voxal Voice Changer

oprogramowanie do zmiany głosu

Oprogramowanie Voxal Voice Changer jest uważane za najlepszą opcję wśród bezpłatnych programów zmieniających głos. Jednym z powodów jest łatwość użycia. Modyfikacja głosu jest skomplikowanym procesem, ale oprogramowanie Voxal Voice Changer używa prostych terminów i prostego panelu, aby pomóc użytkownikom.

Ponieważ oprogramowanie działa w trybie czasu rzeczywistego, możesz używać go również do połączeń na żywo. Aby ułatwić Ci pracę, Voxal ma wbudowaną bibliotekę głosu. Możesz wybrać wstępnie zdefiniowane pseudo głosy dla dźwięków męskich, żeńskich, robotycznych itp. Ta lista znajduje się po lewej stronie panelu głównego.

Voxal to inteligentna aplikacja, która może sprawdzić hałas i zniekształcenie dźwięku i go usunąć. Oprogramowanie może wzmacniać dźwięk i zmieniać wiele innych parametrów. Można go używać z programami specyficznymi dla gier, takimi jak Steam, CSGO itp. Raczej Voxal może być bardzo pomocny w grach, szczególnie dla tych, którzy zamierzają ukryć swoją tożsamość. Możesz pobrać Voxal z jego strony tutaj. Wersja do użytku domowego jest bezpłatna.

2] VoiceMaster dla Skype

voicemaster jpeg

Dzięki VoiceMaster użytkownicy komputerów mogą korzystać z możliwości zmiany głosu na wiele sposobów. Efekty głosowe oferowane w tym oprogramowaniu przypominają nam nasze młodsze dni, kiedy zwykliśmy żartować z wielu nieoczekiwanych nieznajomych, a nawet sąsiadów.

Voice Master to wszechstronne oprogramowanie, które może być przydatne do tworzenia zarówno wstępnie nagranych plików audio, jak i zmiany głosu w czasie rzeczywistym. Oprogramowanie może być używane wraz z usługami przesyłania wiadomości, zwłaszcza Skype. Interfejs jest prosty w obsłudze, a użytkownik może również sprawdzić wykresy częstotliwości.

Podczas gdy Voice Master nieco zniekształca jakość podczas zmiany głosu, nadal warto pobrać oprogramowanie. Umożliwia użytkownikom specjalne sterowanie edycją nagranych dźwięków.

3] Osobowość wirtualna

Jak zmienić swój głos

Podczas gdy trudno jest naśladować głos każdego, kto chce za pomocą oprogramowania do modulacji głosu, Virtual Personality był w stanie stworzyć szablony głosów znanych osobistości. Jest to dość łatwe w użyciu oprogramowanie. Możesz go użyć do wyszukiwania swojej celebryty i mówienia jej głosem. Niezależnie od płci mówcy, dźwięk wyjściowy byłby możliwie podobny do wybranego przez celebrytę.

Kilka elementów sterujących na panelu głównym oprogramowania Virtual Personality pomaga użytkownikom dalej zmieniać głos. Możesz wzmocnić dźwięk itp. Oprogramowanie może być używane w trybie czasu rzeczywistego. Oznacza to, że możesz go używać do połączeń telefonicznych, Skype lub połączeń natychmiastowych.

Jeśli zamierzasz wstępnie nagrać dźwięk, to darmowe oprogramowanie oferuje opcję edycji go przed wysłaniem do zamierzonego odbiorcy. Możesz pobrać oprogramowanie tutaj.

4] Zmieniacz głosu Viscom

Zmieniacz głosu Viscom

Viscom Voice Changer to stosunkowo prymitywne oprogramowanie. Jednak z jakiegoś powodu umieściłem go na tej liście. Oprogramowanie jest dość lekkie. Jest szybki, a dźwięk wyjściowy ma mało szumów lub zniekształceń. Aplikacja może być używana do tworzenia nagranych plików audio i może obsługiwać pliki w trzech popularnych formatach .wav, .wma i .mp3.

Viscom można wykorzystać do zmiany częstotliwości głosu, jego prędkości i amplitudy. Pomaga także zachować różne typy głosu do wykorzystania w przyszłości.

Podstawowym formatem audio dla freeware jest .wav. Możesz to zmienić według własnego uznania. Nie można zaprzeczyć, że ograniczone „typy plików” są wadą. Jednak użytkownicy rzadko korzystają z tych typów plików. Kolejną wadą tego oprogramowania jest to, że nie można go używać do połączeń na żywo. Możesz sprawdzić więcej o tym oprogramowaniu tutaj.

5] All-in-One Voice Changer

Uniwersalny zmieniacz głosu

All-in-One Voice Changer to doskonałe oprogramowanie do zmiany głosu. Może pracować zarówno w trybie nagrania, jak i w czasie rzeczywistym. Możesz go używać z oprogramowaniem do połączeń internetowych, takim jak Yahoo messenger i Skype. Nie można go jednak zintegrować bezpośrednio z tymi aplikacjami.

Ciekawą rzeczą w tym oprogramowaniu jest to, że może pomóc w zmianie głosu w trakcie rozmowy. Obsługuje dźwięki dla tonów męskich i żeńskich.

Zmieniacz głosu All-in-One może być używany do dubbingu wideo innego niż zmiana głosu. To niesamowite oprogramowanie jest dostępne tutaj.

Poinformuj nas, co o nich myślisz.

Link do głównej publikacji