Jak wyłączyć ostrzeżenie o maksymalnej jasności Windows Defenders

Ostrzeżenie o maksymalnej jasności pojawia się nie tylko w Wydajności urządzenia Okno Heath: niektórzy użytkownicy widzą również komunikat w Windows Defender po aktualizacji Creators. Czytasz poprawnie: natywne oprogramowanie zabezpieczające firmy Microsoft ostrzega niektórych użytkowników o maksymalnej jasności i wydajności.

Jeden użytkownik Reddit ubolewał, że komunikat ostrzegawczy w ogóle nie znika. Obecnie nie ma możliwości wyłączenia ostrzeżenia. Aby rozwiązać ten problem, niektórzy użytkownicy postanowili przejść na system Linux.

Kto był tym, który zaproponował to w pierwszej kolejności, powinien zostać zwolniony! Włączanie takich rzeczy do programu AV jest idiotyczne. Ponieważ może być słaba, ale taka właśnie jest.

Problem wydaje się być powszechny wśród użytkowników laptopów, którzy dokonali aktualizacji do aktualizacji Creators Update. Na szczęście dla innych użytkowników komputerów stacjonarnych problem nie dotyczy ich urządzeń. Jest tak prawdopodobnie dlatego, że system wymaga baterii do monitorowania warunków rozładowania baterii.

Możliwe jest również, że problem istnieje, ponieważ niektórzy użytkownicy mogą uruchamiać aplikacje antywirusowe innych firm. Inne narzędzia bezpieczeństwa muszą mieć przełącznik, który powinien uniemożliwić rejestrację w Centrum akcji.

Jeśli istnieje jedna rzecz, którą wielu użytkowników systemu Windows 10 chce zaimplementować, jest opcja wyłączenia ostrzeżenia o jasności ekranu ustawionej na maksimum. Do tego czasu możesz użyć następującego tymczasowego obejścia, aby wyłączyć irytujące ostrzeżenie o maksymalnej jasności programu Windows Defender.

Jak usunąć powiadomienie o maksymalnej jasności w programie Windows Defender

  1.  Uruchom Menedżera zadań i przejdź do karty Uruchamianie
  2. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę powiadomienia Windows Defender i wybierz Dezaktywuj

Czy masz te same problemy z aktualizacją dla twórców? Daj nam znać!

POWIĄZANE HISTORIE, KTÓRE MUSISZ SPRAWDZIĆ:

  • Zgłoszone problemy z aktualizacją dla twórców systemu Windows 10: oto, co jest zepsute
  • Użytkownicy zgłaszają, że aktualizacja dla twórców psuje Windows Defender
  • Dziwny żółty trójkąt Windows Defender wprowadza użytkowników w błąd
  • Jak odinstalować aktualizację Windows 10 Creators Update
  • Aktualizacja Windows 10 Creators Update wyłącza Podłączanie pulpitu zdalnego dla niektórych użytkowników
  • Wyłączenie Cortany w Aktualizacji dla twórców powoduje uszkodzenie pola wyszukiwania
Link do głównej publikacji