Jak wyczyścić komputer z systemem Windows 10, 8 lub 7 za pomocą CCleaner [recenzja]

Trzymać twój Windows 8, komputer z systemem Windows 10 czysty jest obowiązkowe, jeśli chcesz, aby działało płynnie przez długi czas. Ten zdrowy nawyk powinien być wdrażany przez każdego użytkownika komputera na świecie, nie tylko przez tych, którzy mają najnowszy system Windows.

Niezależnie od tego, że używają swoich urządzeń tylko od czasu do czasu, a nawet dalej, niezależnie od samego urządzenia, czy to telefonu komórkowego, stacji roboczej czy komputera osobistego; wszystkie muszą zostać wyczyszczone.

Oczywiście mówię tutaj o czyszczeniu komputera na poziomie oprogramowania (chociaż utrzymanie czystości sprzętu jest również obowiązkowe), a to oznacza czyszczenie wpisów rejestru, odinstalowywanie nieużywanych programów lub usuwanie plików tymczasowych w celu zwolnienia miejsca.

Istnieje wiele aplikacji, które to umożliwiają, ale jeśli chodzi o komputery z systemem Windows 8 i Windows 10, kilka z nich jest lepszych niż CCleaner, który niestety działa tylko jako aplikacja komputerowa.

CCleaner na Windows 10, Windows 8: pozbyć się niechcianych plików

CCleaner to solidna aplikacja, ale czasami mogą wystąpić pewne problemy. W tym artykule omówimy następujące tematy:

 • CCleaner Windows 10 nie uruchamia się — W niektórych przypadkach CCleaner może powodować pewne problemy z komputerem z systemem Windows 10. Mówiąc o problemach, kilku użytkowników zgłosiło, że system Windows 10 nie uruchamia się po uruchomieniu CCleaner.
 • CCleaner nie uruchamia się, nie instaluje, nie otwiera systemu Windows 10 — Kilku użytkowników zgłosiło, że CCleaner nie uruchomi się ani nie otworzy na komputerze z systemem Windows 10. W niektórych przypadkach użytkownicy nie byli w stanie zainstalować CCleaner.
 • CCleaner Windows 10 nie działa — Użytkownicy zgłosili, że CCleaner nie działa poprawnie na komputerze. Jest to niewielki problem, który można rozwiązać, instalując ponownie aplikację.
 • CCleaner nie działa, zawiesza się Windows 10 — W kilku przypadkach użytkownicy zgłaszali, że CCleaner zawiesza się na komputerze. W niektórych poważnych przypadkach użytkownicy nie byli w stanie uruchomić CCleaner.
 • CCleaner slow w systemie Windows 10 — Według użytkowników CCleaner może działać wolno w systemie Windows 10. Jest to niewielki problem, ale można go naprawić, instalując ponownie aplikację.
 • CCleaner odinstaluj aplikacje Windows 10 — CCleaner zawiera ciekawą funkcję, która pozwala odinstalować aplikacje Universal. Może to być przydatne, ponieważ możesz odinstalować aplikacje jednym kliknięciem.

CCleaner to aplikacja komputerowa dla systemu Windows 8, Windows 10, która jest używana przez tysiące użytkowników, aby utrzymać swój komputer w dobrej formie i pozbyć się niepotrzebnych niepotrzebnych plików, które są wszędzie. Jeśli szukasz więcej narzędzi podobnych do CCleaner, zalecamy sprawdzenie jednych z najlepszych narzędzi do usuwania niepotrzebnych plików, które ostatnio omówiliśmy.

 • Co do CCleaner, to sprawia, że ​​komputer Biegnij szybciej, ponieważ usuwa wiele plików, które w innym przypadku spowolniłyby wyniki wyszukiwania i zajmowałyby dużo pamięci RAM, a także zapewnia użytkownikom więcej miejsca na dyskach twardych. Utrzymywanie dysku twardego w czystości jest ważne, ale nie należy lekceważyć jego kondycji. O najlepszym oprogramowaniu na HDD pisaliśmy w jednym z naszych poprzednich artykułów, więc koniecznie sprawdź to.

  Na początku możesz pomyśleć, że nie może zwolnić tyle miejsca, w końcu pliki tymczasowe i inne małe dokumenty i wpisy rejestru nie zajmują tak dużo, ale pamiętaj, że po pewnym czasie gromadzą się i mogą skończyć na przestrzeni kilku GB, co wcale nie jest bez znaczenia.

  Sam program jest dość prosty, z prostym interfejsem, z którego może korzystać każdy bez żadnego wysiłku. Jak Windows 8, Windows 10 cleaner, nie można go przegapić z komputera, a uruchamiając go według napiętego harmonogramu, zapewniasz, że Twój komputer zawsze działa najlepiej. Pierwszą częścią programu jest rzeczywisty Windows 8, Windows 10, który skanuje wszystkie foldery i aplikacje Temp.CCleaner wygrał't start

  Jeśli chcesz uruchomić CCleaner dla Windows 10, Windows 8, wystarczy kliknąć przycisk „Analizuj”, aby rozpocząć wyszukiwanie plików, które nie są już potrzebne. Po zakończeniu analizy możesz uruchomić CCleaner, który je usunie. Następną częścią aplikacji jest Registry Cleaner, który skanuje każdy wpis rejestru i filtruje te, które nie są już używane.

  CCleaner Windows 10 nie działa

  Pamiętaj, że każdy program instalowany na komputerze tworzy wiele wpisów rejestru, które po odinstalowaniu pozostają na komputerze i z czasem wpływają na wydajność urządzenia z systemem Windows 8 i Windows 10.

  • Uruchamianie CCleaner na wyczyść rejestr systemu Windows 8, Windows 10 to świetny sposób na przyspieszenie komputera. CCleaner oferuje solidną wydajność w zakresie czyszczenia rejestru, ale jeśli chcesz dedykowanego narzędzia do czyszczenia rejestru, koniecznie sprawdź najlepsze narzędzia do czyszczenia rejestru dla systemu Windows 10, które ostatnio objęliśmy.

   W sekcji Narzędzia użytkownicy mają do dyspozycji szereg przydatnych funkcji, takich jak deinstalator oprogramowania, który jest podobny do domyślnego Windows 8, Windows 10 deinstalator, menedżer uruchamiania, który pozwala użytkownikom wybrać, które usługi zaczynają się od Windows 10, Windows 8 (dzięki uruchomieniu mniejszej liczby aplikacji podczas uruchamiania komputer szybciej się uruchomi).

   Wygrał CCleaner Windows 10't boot Dodatkowe funkcje obejmują wyszukiwanie plików, które jest w zasadzie polem wyszukiwania, takim jak domyślne wyszukiwanie systemu, funkcja przywracania systemu, która pozwala użytkownikom przywrócić poprzedni punkt, jeśli coś już nie działa poprawnie, oraz wycieraczkę dysku, która umożliwia użytkownikom skanowanie i czyszczenie wolnego miejsca lub całkowicie wyczyść dysk. CCleaner to solidne narzędzie do czyszczenia dysku twardego, ale jeśli chcesz użyć specjalnego narzędzia do czyszczenia dysku twardego, możesz zainteresować się tymi narzędziami do wymazywania dysku twardego.

   CCleaner nie działa, zawiesza się Windows 10

   Jeśli nie widzisz powodu, dla którego należy wyczyścić puste miejsce, powinieneś wiedzieć, że w rzeczywistości nie jest ono czyste. Pozostały tam bajty informacji z poprzednich plików, a nawet jeśli twój komputer widzi je jako puste, nie jest. Czyszczenie może skutkować uzyskaniem większej ilości wolnego miejsca lub poprawą działania komputera z systemem Windows 8, Windows 10.

   Jak widać, CCleaner dla Windows 10, Windows 8 oferuje użytkownikom szereg funkcji, które pozwalają utrzymać komputer w czystości i działać płynnie. Zalecam jednak wykonanie 2 lub nawet 3 przejść podczas czyszczenia komputera z systemem Windows 8, Windows 10, ponieważ niektóre pliki mogą nie zostać pobrane za pierwszym razem.

   Biorąc to wszystko pod uwagę, zdecydowanie zalecamy używanie CCleaner na komputerach z systemem Windows 8 i Windows 10. To niesamowity program, a także bezpłatny. W celu uzyskania bardziej zaawansowanych narzędzi uaktualnij do wersji profesjonalnej.

   • Pobierz teraz CCleaner Professional

Link do głównej publikacji