Jak usunąć Whats Hot w Google+

Aktualizacja: Co jest na topie nie jest już wyświetlane w twoim strumieniu. Nadal możesz uzyskać dostęp do tej funkcji, klikając link eksploracji u góry w Google Plus.

Niedawno firma Google wprowadziła najnowszą wersję Google+ w serwisie społecznościowym. Nowa funkcja jest połączona na pasku bocznym Google+ w sekcji Na topie i bezpośrednio w strumieniu użytkownika.

Najnowsza wiadomość z puli wiadomości „Na topie” jest bezpośrednio wyświetlana w strumieniu. Chociaż można zwinąć tę funkcję, domyślnie nie można jej usunąć ani ukryć w Google Plus.

What’s Hot to w zasadzie zbiór popularnych wiadomości i opowiadań innych użytkowników Google+. Znajdziesz tam zwykły asortyment zdjęć, filmów, animowanych gifów i wiadomości wymienionych tam.

Większość gorących elementów udostępnianych w sekcji „Na topie” to animowane gify i śmieszne obrazy, w szczególności nic, co wielu użytkowników Internetu chce zobaczyć w swoim strumieniu. Wszystkie wiadomości mają tę samą cechę, że zostały „zmieszane” i udostępnione przez wielu użytkowników w Google+. Większość użytkowników prawdopodobnie nie miałaby problemu z funkcją Na topie, gdyby była wymieniona tylko na pasku bocznym i nie została bezpośrednio wprowadzona do strumienia użytkowników.

google plus co jest na topie

Niektórzy użytkownicy Google+ zgłosili skargi. Zwłaszcza brak opcji ukrywania funkcji What’s Hot On Google+ był wielokrotnie wymieniany.

Gabriel Vasile opublikował rozwiązanie dla użytkowników Adblock Plus. Rozszerzenie przeglądarki jest dostępne dla Google Chrome, Firefox i Safari. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to dodać dwa nowe filtry do rozszerzenia, aby zablokować sekcję Co nowego w Google+.

  • plus.google.com ## DIV [class = «zhMuaf Tp6dle»]
  • A [class = «a-j c-i-j-ua tg3b4c qQWXrb g2Lc3b dfrbjb»]

To działa od teraz. Pamiętaj, że może przestać działać w dowolnym momencie, jeśli Google zdecyduje się zmienić identyfikatory klasy. Nie znalazłem jeszcze skryptu użytkownika, aby usunąć sekcję Co nowego w Google Plus. Jest jednak prawdopodobne, że wydanie tej funkcji jest tylko kwestią czasu.

Znalazłeś inny sposób na ukrycie sekcji Co nowego w Google+ w Google Plus? Daj mi znać w komentarzach.

Aktualizacja: skrypt użytkownika Co jest na topie … Nie usuwa sekcji Co na topie w środku strumienia, pozostawiając link na pasku bocznym. To prawdopodobnie najlepszy sposób radzenia sobie z tym i świetna opcja dla użytkowników, którzy nie używają Adblock Plus w swoich przeglądarkach.

Aktualizacja 2: skrypt użytkownika przestał działać. Obecnie dostępne jest jednak łatwiejsze wbudowane rozwiązanie. Kliknięcie linku Hot on Google+ po lewej stronie otwiera suwak u góry.

co jest na topie

Jeśli przesuniesz suwak w skrajne lewe położenie, usuniesz ze strumienia wszystkie wiadomości „Na topie” w postach Google.

Link do głównej publikacji