Jak ustawić styl czcionki, rozmiar jako standard dla wiadomości e-mail programu Outlook w systemie Windows 8, 10

Niektórzy z naszych czytelników są zirytowani małym problemem, który ma prostą naprawę, ale ostatnio sprawiał im wiele bólu głowy. Przeczytaj poniżej, jak łatwo ustawić styl i rozmiar czcionki jako standard dla wiadomości e-mail w programie Outlook.
styl czcionki rozmiar standardowy wygląd
Ostatnio widziałem na forach społeczności Microsoft, że było wielu, którzy nie byli w stanie znaleźć rozwiązania, w jaki sposób zmienić styl i rozmiar czcionki oraz jak ustawić ją jako domyślną dla programu Outlook. Ten problem najwyraźniej dotyczy użytkowników systemów Windows 8 i Windows 8.1, ponieważ oprogramowanie zostało dla nich zmienione. Oto, co powiedział o tym jeden z użytkowników, których dotyczy problem, choć podobno pojawiło się to również wśród użytkowników Thunderbirda.

Podczas pisania wiadomości e-mail mogę ustawić rozmiar i styl czcionki po jej wypełnieniu. Chcę mieć standardowy krój pisma wysyłanego przeze mnie.

Czytaj także: Aplikacja HRS Hotels Pobiera adaptacje projektowe systemu Windows 8.1

Szybkie rozwiązanie tego małego problemu

Spójrz na zrzut ekranu z dołu, aby zobaczyć, jak łatwo zmienić rozmiar i styl czcionki i ustawić ją jako domyślną w Outlooku; a także postępuj zgodnie z instrukcjami od dołu.
wygląd standardowego stylu czcionki

  1. Otwórz Outlook i z menu Plik wybierz Opcje
  2. Następnie przejdź do sekcji Poczta, a następnie kliknij opcję Materiały stacjonarne i czcionki
  3. Następnie wybierz czcionki, styl i rozmiar, który chcesz

Czytaj także: Poprawka: „Opera nie odpowiada” w systemie Windows 8, 8.1

Link do głównej publikacji