Jak tworzyć grupy kart w przeglądarce Chrome Jak włączyć funkcję grupowania kart w Google Chrome?

Google testuje obecnie funkcję grupowania kart w Google Chrome. Ta funkcja zapewnia płynne działanie podczas obsługi wielu kart.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Oznacza to, że po opublikowaniu tej funkcji przeglądarka ułatwi wyszukiwanie odpowiednich kart.

Jak wspomniano wcześniej, ta funkcja jest obecnie w trakcie testowania, a grupowanie kart jest domyślnie wyłączone w przeglądarce. Jeśli jednak chcesz skorzystać z tej funkcji, możesz włączyć ją ręcznie.

W chwili pisania tego artykułu funkcja jest obecnie dostępna tylko w najnowszych wersjach Chrome. Dlatego zaleca się pobranie najnowszej wersji przeglądarki.

Jak włączyć funkcję grupowania kart w Google Chrome?

  1. Przejdź do menu Start i wyszukaj Google Chrome Canary przeglądarka. Kliknij pierwszy wynik z listy, aby go uruchomić.
  2. Przejdź do paska adresu, wpisz chrome: // flags i naciśnij klawisz Enter. Nastąpi przejście do strony konfiguracji zaawansowanej.
  3. Przejdź do pola wyszukiwania dostępnego u góry ekranu i wpisz Grupy kart szukać odpowiedniej flagi.
  4. Alternatywnie możesz przejść bezpośrednio do flagi, wpisując następujący kod w pasku adresu: chrome: // flags / # tab-groups
  5. Teraz użyj menu rozwijanego dostępnego przed flagą i zmień jego stan domyślny na Włączone. Umożliwi to funkcjonowanie grup kart. włącz grupy kart Chrome
  6. Musisz ponownie uruchomić Google Chrome, aby zapisać ustawienia. Kliknij Uruchom ponownie teraz przycisk, aby ponownie uruchomić przeglądarkę.

Teraz funkcja grupowania kart powinna być włączona w przeglądarce Google Chrome. Pamiętaj, że zawsze możesz wyłączyć tę funkcję, kiedy chcesz.

Wystarczy użyć tego samego menu rozwijanego, aby zmienić wartość na „Domyślna” i ponownie uruchomić Google Chrome.

Funkcja grupowania kart powinna być teraz dostępna w Google Chrome Canary. Zobaczysz, że wiele stron internetowych z domeny pojawi się teraz automatycznie w jednej grupie.

SZYBKA RADA:

Mówiąc o przeglądarkach, jeśli szukasz przeglądarki zgodnej z zasadami prywatności, zalecamy pobranie przeglądarki UR.

Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

  • Szybkie ładowanie strony
  • Prywatność na poziomie VPN
  • Rozszerzona ochrona
  • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego rozwiązania przeglądarki, sprawdź naszą szczegółową recenzję.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji