Jak wypisać się z Apple Music?

Każdy nowy subskrybent może bezpłatnie korzystać z Apple Music przez trzy miesiące. Ten okres to więcej niż wystarczająco, aby dowiedzieć się, jak działa ta usługa i zdecydować się zapłacić za nią lub zrezygnować. Nie lubisz Apple Music? W porządku. Ponadto nie ma nic złego w przełączaniu się na różne usługi muzyczne (np. Spotify, Deezer, Google Play Music itp.). W tym artykule dowiesz się, jak wypisać się z Apple Music, bez względu na to, czy jesteś bezpłatnym subskrybentem, czy należysz do subskrybentów indywidualnych lub rodzinnych (istnieje również SKU dla studentów).

Jak anulować subskrypcję Apple Music na iPhone’a?

Ponieważ iPhone jest najpopularniejszym urządzeniem używanym do uzyskiwania dostępu do Apple Music, zaczniemy od pytania „Jak anulować członkostwo Apple Music na iPhonie”.

Wejście do Apple Music to proces kilku kliknięć. Wydostanie się z tego może być nieco trudne i nie tak oczywiste. Możesz anulować subskrypcję Apple Music na iPhonie na dwa sposoby.

  1. Znajdź i uruchom Muzyka aplikacja na iPhonie z poziomu ekranu głównego lub wyszukiwania Spotlight (możesz także poprosić Siri o otwarcie Muzyki). Musisz iść do Dla Was kartę, a następnie stuknij zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu. Jeśli twój profil nie ma obrazu, zobaczysz tam podstawową ikonę profilu.
  2. Teraz jesteś w ustawieniach. Stuknij w Zarządzaj subskrypcją przycisk. Wskazówka: ta sekcja umożliwia zarządzanie osobami z rodziny Apple. Możesz przeczytać więcej na ten temat w artykule Jak skonfigurować Udostępnianie rodziny. jak wypisać się z muzyki Apple
  3. Następnie sprawdź szczegóły swojej subskrypcji. Możesz odnowić subskrypcję, zmienić plany, sprawdzić następną datę rozliczeniową, sprawdzić ceny dla różnych kodów SKU i, co najważniejsze, anulować subskrypcję Apple Music. Uderz w Anuluj subskrypcje przycisk.

Teraz sprawdźmy inny sposób anulowania subskrypcji Apple Music na iPhonie. Dla twojej informacji: używamy iPhone’a wyłącznie w celach informacyjnych. Niniejsza instrukcja dotyczy również iPada i iPoda.

  1. otwarty Ustawienia i dotknij nazwy swojego profilu. w Apple ID wybierz stronę iTunes Sklep z aplikacjami. Następnie dotknij Apple ID z twoim adresem e-mail anuluj subskrypcję muzyki Apple
  2. Stuknij w Wyświetl Apple ID. IPhone poprosi o uwierzytelnienie przy użyciu hasła TouchID, FaceID lub AppleID. Następnie naciśnij Subskrypcje przycisk.
  3. Tutaj możesz sprawdzić wszystkie aktualnie aktywne i już wygasłe subskrypcje. Możesz je anulować lub odnowić. Stuknij w Członkostwo w Apple Music, następnie wybierz Anuluj subskrypcje. jak anulować subskrypcję muzyki Apple

Otóż ​​to.

Jak anulować członkostwo Apple Music na komputerze Mac lub Windows?

Możesz także zarządzać swoją subskrypcją Apple Music na komputerze Mac. Istnieje opcja anulowania członkostwa Apple Music na komputerze Mac, ale jest ona ukryta nawet bardziej niż na iPhonie. Na szczęście ten artykuł zawiera wszystko, czego potrzebujesz.

  1. Uruchomić iTunes, następnie kliknij Konto — Wyświetl moje konto… na pasku menu. jak anulować członkostwo w Apple Music
  2. Aplikacja poprosi Cię o zalogowanie się za pomocą swojego Apple ID. Następnie musisz trochę zejść i zlokalizować Ustawienia Sekcja. Szukać Subskrypcja wpis, a następnie kliknij Zarządzać. anuluj subskrypcję muzyki Apple
  3. Na następnej stronie zobaczysz wszystkie swoje subskrypcje, w tym członkostwo Apple Music. Następnie kliknij Edytować przycisk. anuluj członkostwo Apple Music
  4. Trafienie Anuluj subskrypcje w dolnej części okna. jak anulować muzykę iTunes

Na komputerze z systemem Windows proces ten jest całkowicie identyczny. Ponieważ iTunes działa tak samo w systemach Windows i PC, nie ma różnicy między sposobem anulowania subskrypcji Apple Music na komputerze Mac a sposobem wypisania się z Apple Music w systemie Windows.

Możesz odnowić subskrypcję Apple Music w dowolnym momencie z tych samych sekcji iOS, macOS lub Windows. Na szczęście Apple nie ogranicza kwoty, którą anulujesz lub subskrybujesz z powrotem w Apple Music.

Link do głównej publikacji