Jak naprawić błąd Error 80072F30 w telefonach z systemem Windows: Rozwiązany

Jak naprawić błąd Error 80072F30 w telefonach z systemem Windows : Dzisiaj większość ludzi korzysta ze smartfonów, a przeważnie używa smartfonów z systemem Windows Phone, Android lub iOS. To niesamowite, ponieważ teraz Microsoft produkuje każdy Windows Phone. Ale czasami przy opracowywaniu tych telefonów bardzo trudno jest wyprodukować doskonałe telefony bez żadnej winy. Oto jeden z typowych błędów, z jakimi spotykają się osoby korzystające z telefonów z systemem Microsoft Windows — 80072F30. Większość osób narzekających na kod błędu 80072F30 w telefonach z systemem Windows podczas synchronizacji skrzynki pocztowej w systemie Windows Phone 8. Objawy związane z tym błędem to:

 • Nie będziesz w stanie zsynchronizować skrzynki pocztowej.
 • Podczas próby dodania innego konta e-mail.
 • Najczęściej dzieje się to podczas próby synchronizacji przy użyciu połączenia internetowego podanego przez operatora.

Nie musisz się martwić, ponieważ opracowałem rozwiązanie. Oto artykuł na temat „Jak naprawić błąd Error 80072F30 w telefonach z systemem Windows”, Co rozwiązałoby problem. Dzielę się kilkoma metody naprawy kodu błędu 80072F30, ponieważ nie ma określonego naprawić lub rozwiązać ten kod błędu 80072F30 w telefonach z systemem Windows. Postępuj zgodnie z tymi metodami, aż do kod błędu 80072F30 zostaje rozwiązany.

Jak naprawić błąd Error 80072F30 w telefonach z systemem Windows

Metody naprawy błędu 80072F30 w telefonach z systemem Windows:

Oto cztery metody naprawy lub rozwiązania kodu błędu 80072F30 w telefonach z systemem Windows. Sprawdź te metody jeden po drugim i stosuj je, aż problem zostanie rozwiązany.

Metoda 1: Metoda daty i godziny

Ustaw datę i godzinę ręcznie. Zobacz tutaj, jak to zrobić.

 • Iść do: Ustawienia -> Data i godzina.
 • Odznacz opcję Automatycznie.
 • Ustaw datę i godzinę ręcznie.

Większość użytkowników, którzy napotykają ten problem, rozwiązuje / naprawia kod błędu 80072F30 w Windows Phone za pomocą tej metody.

Metoda 2: Zaktualizuj APN

Czasami dzieje się tak tylko dlatego, że Internet APN i punkty dostępu w planie danych klienta nie są takie same. Aby sprawdzić i zaktualizować ustawienia APN.

 • Zadzwoń do działu obsługi klienta i poproś o ustawienia APN (Upewnij się, aby skonfigurować APN ręcznie).
 • Iść do: Ustawienia -> Punkt dostępu -> Dodaj.
 • Sprawdź, czy ustawienia są takie same, jak opisane przez wykonawcę, lub dodaj je ponownie.

Jeśli powyższa metoda nie jest w stanie naprawić lub rozwiązać tego błędu o kodzie 80072F30 w telefonach z systemem Windows, wypróbuj poniższy.

Metoda 3: Synchronizacja kalendarza z kontem Exchange

Dzieje się tak, ponieważ data po stronie serwera i urządzenia nie są takie same. Jedynym sposobem naprawienia za pomocą tej metody jest skontaktowanie się z administratorem systemu i sprawdzenie prawidłowej daty i godziny. Jeśli nie są takie same, popraw je, aby rozwiązać ten problem, w przeciwnym razie spróbuj zastosować następną metodę, aby naprawić kod błędu 80072F30 w telefonach z systemem Windows.

Metoda 4: Ustawienia portu wejściowego / wyjściowego

Czasami okazuje się, że ten błąd został naprawiony przez poprawienie ustawień ruchu przychodzącego i wychodzącego. Wiem, że większość ludzi nie wie o tych ustawieniach, ale można je łatwo znaleźć, a nawet łatwiej je poprawić, jeśli nie są.

 • Iść do: Ustawienia -> E-mail + konta.
 • Teraz poszukaj w Internecie odpowiednich ustawień przychodzących i wychodzących dla Twojego serwera e-mail, takich jak Gmail, Yahoo i inne.
 • Stuknij konto, aby sprawdzić ustawienia połączeń przychodzących i wychodzących w urządzeniu z systemem Windows Phone.
 • Porównaj ustawienia z internetowymi. Jeśli nie są poprawne, popraw je.
 • Jeśli nie możesz ich poprawić, usuń konto i ponownie skonfiguruj zgodnie z podanymi ustawieniami połączeń przychodzących i wychodzących dostępnych w Internecie.

Teraz, kod błędu 80072F30 w telefonach z systemem Windows zostało rozwiązane. Możesz teraz zsynchronizować skrzynkę pocztową na Windows Phone 8, nawet używając połączenia internetowego podanego przez operatora.

Link do głównej publikacji