Naprawiono: Nie można wydrukować dokumentu w formacie A3 w Windows 10, 8.1 lub Windows 7

W ramach najnowszych aktualizacji, które wprowadzono w tym miesiącu, Microsoft wydał również kilka drobnych usprawnień, które poprawiają funkcjonalność drukowania na niektórych urządzeniach. W tym artykule omówimy poprawki wprowadzone w problemach z drukowaniem A3.
mogą't print A3 sizeMaj właściciele systemów Windows 8.1 i Windows 7 twierdzą, że napotykają błędy podczas próby wydrukowania dokumentu w formacie A3. Mówi się, że konkretny plik aktualizacji KB 3005781 to naprawia, ale istnieje również poprawka oficjalnie udostępniona przez Microsoft.

Musisz jednak wiedzieć, że aby skorzystać z poprawki w tym pakiecie, nie musisz wprowadzać żadnych zmian w rejestrze. Oto jak oficjalny problem został opisany jako:

W tym artykule opisano problem występujący podczas drukowania dokumentu w formacie A3 w systemie Windows 8.1, Windows RT 8.1, Windows Server 2012 R2, Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1 (SP1) lub Windows Server 2008 R2 z dodatkiem SP1. Dostępna jest poprawka umożliwiająca rozwiązanie tego problemu.

Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, skorzystaj z tego bezpiecznego łącza, aby pobrać poprawkę. Problem występuje, gdy użytkownicy mają przekierowaną drukarkę utworzoną za pomocą funkcji łatwego drukowania w usłudze terminalowej. Tak więc, gdy przekierowana drukarka jest używana do drukowania dokumentu w aplikacji edytora, nie można wydrukować dokumentu z powodu nieprawidłowych marginesów strony.

Możesz rozwiązać ten problem, pobierając powyższą poprawkę lub wykonując najnowszą aktualizację za pośrednictwem Windows Update. Poprawka dotyczy następujących wersji systemu Windows:

  • Wszystkie wersje systemu Windows Server 2012 R2
  • Windows 8.1 Enterprise / Pro / 8.1 / RT 8.1
  • Wszystkie wersje systemu Windows Server 2008 R2 z dodatkiem Service Pack 1
  • Wszystkie wersje systemu Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1

Problemy związane z drukarką i ich naprawy

Jeśli masz inne problemy z drukarką i potrzebujesz naprawy, zostawimy poniżej listę artykułów z poprawkami, abyś mógł wybrać. Ważne jest, aby wiedzieć, na czym polega problem, aby nie uszkodzić systemu podczas korzystania z niewłaściwych rozwiązań. Wystarczy kliknąć, który Ci pomoże, i sprawdź rozwiązania w środku. Tutaj są:

  • Poprawka: pliki PDF nie drukują się poprawnie w systemie Windows 10
  • Napraw blokowanie drukowania antywirusowego na komputerach z systemem Windows
  • Office 2016 nie drukuje [FIX]

Należy wspomnieć, że możesz wypróbować rozwiązania zarówno w systemie Windows 8.1, jak i Windows 10. Wypróbuj je i daj nam znać w sekcji komentarzy, która Ci pomogła.

Link do głównej publikacji