Jak rozwiązać problemy ze słuchawkami Bose w systemie Windows 10

Aby w pełni cieszyć się multimediami na Windows 10, potrzebujesz wysokiej jakości słuchawek, takich jak na przykład słuchawki Bose.

Chociaż słuchawki Bose są świetne, niewielu użytkowników zgłosiło pewne problemy, dlatego dzisiaj pokażemy, jak rozwiązać problemy ze słuchawkami Bose w systemie Windows 10.

Jak mogę rozwiązać problemy ze słuchawkami Bose w systemie Windows 10?

1. Usuń słuchawki z Menedżera urządzeń

Czasami mogą występować problemy ze słuchawkami Bose Bluetooth w systemie Windows 10, ale użytkownicy zgłosili, że problem ten można rozwiązać, po prostu usuwając słuchawki z Menedżera urządzeń. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. naciśnij Klawisz Windows + X i wybierz Menadżer urządzeń z listy.
  Menedżer urządzeń Słuchawki Bose
 2. Znajdź słuchawki w Menedżerze urządzeń, kliknij je prawym przyciskiem myszy i wybierz Odinstaluj.
  odinstaluj sterownik Słuchawki Bose nie działająodinstaluj sterownik Słuchawki Bose nie działają

Bluetooth nie działa, a urządzenia zniknęły? Oto krótki przewodnik, który pomoże Ci je znaleźć.

Po usunięciu słuchawek Bose z Menedżera urządzeń powinny one pojawiać się na liście urządzeń Bluetooth jako słuchawki.

Spróbuj sparować komputer ze słuchawkami Bose, ale jeśli parowanie nie działa, musisz usunąć pamięć słuchawek.

Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. Na słuchawkach Bose przesuń przycisk zasilania do symbolu Bluetooth i przytrzymaj go tam 10 sekund.
 2. Teraz słuchawki powinny pojawić się na liście urządzeń Bluetooth i będzie można podłączyć je do komputera.

Niektórzy użytkownicy sugerują, że nie musisz usuwać urządzenia z Menedżera urządzeń, wystarczy usunąć pamięć słuchawek, wykonując powyższe instrukcje.

Jeśli Bluetooth nie może znaleźć Twoich urządzeń w systemie Windows 10, zapoznaj się z tym szczegółowym przewodnikiem, który przedstawi niektóre rozwiązania.

2. Odinstaluj sterownik audio i zainstaluj najnowszy sterownik audio

Jeśli używasz przewodowych słuchawek Bose, możesz spróbować usunąć sterownik audio, aby rozwiązać potencjalne problemy.

Aby usunąć sterownik audio, po prostu przejdź do Menadżer urządzeń, zlokalizuj sterownik audio, kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz Odinstaluj.

Po odinstalowaniu sterownika audio zalecamy przejście do witryny producenta płyty głównej lub karty dźwiękowej i pobranie najnowszego sterownika audio.

Niewielu użytkowników sugeruje również instalację sterowników audio za pomocą trybu zgodności. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. Znajdź plik instalacyjny sterownika audio i kliknij go prawym przyciskiem myszy. Wybierać Nieruchomości.
  właściwości otwarte Słuchawki Bose nie działająwłaściwości otwarte Słuchawki Bose nie działają
 2. Nawigować do Zgodność tab i sprawdź Uruchom program w trybie zgodności z.
  tryb zgodności Słuchawki Bose
 3. Wybierz jedną z poprzednich wersji systemu Windows, na przykład Windows 7, i kliknij Zastosować i dobrze aby zapisać zmiany.
 4. Uruchom plik instalacyjny i zainstaluj najnowsze sterowniki audio.

Czy wiesz, że większość użytkowników systemu Windows 10 ma nieaktualne sterowniki? Bądź o krok do przodu, korzystając z tego przewodnika.

Aktualizuj sterowniki automatycznie

Jeśli ta metoda nie działa lub nie masz umiejętności obsługi komputera w celu ręcznego aktualizowania / naprawy sterowników, zalecamy zrobienie tego automatycznie za pomocą narzędzia Tweakbit Driver Updater.

To narzędzie jest zatwierdzone przez Microsoft i Norton Antivirus. Po kilku testach nasz zespół stwierdził, że jest to najlepsze zautomatyzowane rozwiązanie. Poniżej znajdziesz krótki przewodnik jak to zrobić.

 1. Ściągnij i zainstaluj TweakBit Driver Updaterokno startowe aktualizacji sterownika Słuchawki Bose
 2. Po zainstalowaniu program automatycznie rozpocznie skanowanie komputera w poszukiwaniu nieaktualnych sterowników. Driver Updater sprawdzi zainstalowane wersje sterowników w bazie danych najnowszych wersji w chmurze i zaleci odpowiednie aktualizacje. Wszystko, co musisz zrobić, to czekać na zakończenie skanowania.narzędzie diagnostyczne aktualizujące sterownik Nie rozpoznano słuchawek Bose
 3. Po zakończeniu skanowania otrzymasz raport o wszystkich problemowych sterownikach znalezionych na twoim komputerze. Przejrzyj listę i sprawdź, czy chcesz zaktualizować każdy sterownik osobno, czy wszystkie naraz. Aby zaktualizować jeden sterownik na raz, kliknij link „Aktualizuj sterownik” obok nazwy sterownika. Lub po prostu kliknij przycisk „Aktualizuj wszystko” u dołu, aby automatycznie zainstalować wszystkie zalecane aktualizacje.
  skan sterownika aktualizacji zakończone słuchawki Bose
  Uwaga: Niektóre sterowniki muszą być instalowane w kilku krokach, więc będziesz musiał nacisnąć przycisk „Aktualizuj” kilka razy, aż wszystkie jego składniki zostaną zainstalowane.

Oświadczenie: niektóre funkcje tego narzędzia nie są bezpłatne.

3. Użyj adaptera Bluetooth / zaktualizuj sterowniki Bluetooth

zaktualizuj sterowniki Słuchawki Bose

Problemy ze słuchawkami Bose mogą być spowodowane przez sterowniki Bluetooth, więc upewnij się, że są aktualne przed podłączeniem słuchawek Bose Bluetooth.

Jeśli masz najnowsze sterowniki, ale problem nadal występuje, możesz użyć adaptera Bluetooth. Użytkownicy zgłosili, że po zakupie adaptera Bluetooth i zainstalowaniu niezbędnych sterowników problem został rozwiązany.

Kupując adapter Bluetooth, wybierz ten, który jest dostarczany ze sterownikową płytą CD, aby uniknąć dalszych problemów z Bluetooth.

Aby uzyskać więcej informacji o problemach ze słuchawkami Bluetooth w systemie Windows 10, zapoznaj się z tym artykułem i dowiedz się o wszystkich poprawkach.

Problemy ze słuchawkami Bose w systemie Windows 10 można łatwo rozwiązać, a jeśli masz jakiekolwiek problemy ze słuchawkami Bose, wypróbuj niektóre z naszych rozwiązań.

Jeśli znasz inne rozwiązanie problemu, pozostaw je w sekcji komentarzy poniżej, aby inni użytkownicy mogli go wypróbować. Zostaw też inne pytania, a my na pewno się przyjrzymy.

Link do głównej publikacji