POPRAWKA: Coś poszło nie tak podczas łączenia konta EA z Twitch

Użytkownicy Twitcha mogą łączyć swoją grę oraz konsole ze swoim profilem Twitcha. Jednak niektórzy użytkownicy zgłosili, że nie mogą połączyć swojego konta EA z twitchiem. Podczas próby połączenia Twitcha z kontem EA występuje błąd „Wystąpił błąd podczas łączenia konta EA z Twitch”. Bliższe spojrzenie na wyniki wyszukiwania sugeruje, że nie jest to pojedyncze zdarzenie, ponieważ wielu użytkowników zgłosiło podobne błędy w społeczności Reddit.

Za każdym razem, gdy próbuję dodać konto, daje mi to zamiast udanego połączenia konta. Na karcie moich połączeń pokazuje, że jestem połączony, ale wiem, że nie jestem związany z faktem, że nie otrzymałem żadnej nagrody w grze, która by się z tym wiązała. Każda pomoc będzie mile widziana.

Jeśli szukasz sposobu na rozwiązanie problemu Coś poszło nie tak, łącząc konto EA z Twitch, ten przewodnik rozwiązywania problemów jest dla Ciebie.

Jak naprawić błąd, łącząc konto EA z Twitch

1. Odłącz EA od Twitcha

coś poszło nie tak, łącząc konto EA z Twitch

 1. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, spróbuj odłączyć swoje konto EA od profilu Twitch, a następnie spróbuj ponownie połączyć konto EA.
 2. Zaloguj się do swojego konta Twitch za pomocą przeglądarki internetowej.
 3. Iść do Oprawa i otwórz Znajomości patka.
 4. Wyszukaj połączenie Electronic Arts i odłącz je od profilu Twitch.
 5. Wyloguj się ze swojego profilu Twitcha i zaloguj ponownie. Spróbuj połączyć się ze swoim kontem EA i sprawdź, czy nie ma ulepszeń.

Wypróbuj inną przeglądarkę internetową

 1. Jeśli problem nadal występuje, spróbuj zmienić przeglądarkę internetową. Jeśli używasz Google Chrome, spróbuj uzyskać dostęp do profilu Twitcha za pomocą przeglądarki Firefox lub Edge, a następnie spróbuj połączyć ponownie.
 2. Wielu użytkowników zgłosiło, że zmiana przeglądarki rozwiązała błąd.

Jak naprawić typowe problemy z powiadomieniami Twitcha

2. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki

 1. Zła pamięć podręczna przeglądarki może powodować problemy z konfiguracją konta i procesem łączenia. Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki, a następnie spróbuj ponownie.

W przeglądarce Chrome

 1. Kliknij Menu ikona i wybierz Ustawienia
 2. Kliknij zaawansowane przycisk.
 3. Przewiń w dół do Prywatność i ochrona Sekcja.
 4. Kliknij Wyczyść dane przeglądania.
  coś poszło nie tak, łącząc konto EA z Twitch
 5. Wybierz Zakres czasu a następnie zaznacz „Pliki cookie i dane strony» i «Obrazy i pliki z pamięci podręcznej» pudła.
 6. Kliknij Wyczyść dane przycisk.
 7. Zamknij i uruchom ponownie przeglądarkę Chrome. Zaloguj się do swojego profilu Twitcha i spróbuj ponownie połączyć konto EA.

3. Problemy z serwerem w Twitch / EA

 1. Jeśli nic nie wydaje się działać, może to być problem po stronie Twitcha, ponieważ odmawia połączenia twojego konta EA.
 2. Personel pomocniczy może nie być zbyt dobry w stwierdzeniu, czy to już koniec. Należy jednak uzyskać ETA lub obejście od personelu pomocniczego.
 3. Upewnij się, że kontaktujesz się ze wsparciem Twitcha za pośrednictwem forów społecznościowych lub społeczności Reddit, ponieważ wsparcie jest zwykle aktywne w tych miejscach.

Link do głównej publikacji