Jak rozwiązać Coś poszło nie tak Błąd Skype

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że coś poszło nie tak Błąd Skype? Jeśli tak się dzieje, ten artykuł pomoże ci go rozwiązać. Jest to długi przewodnik, więc musisz uważnie przeczytać każdy krok, aby rozwiązać problem.

Jak mogę naprawić Coś poszło nie tak na Skype?

 1. Sprawdź, czy masz połączenie z Internetem
 2. Sprawdź, czy Skype nie ma problemów z usługą
 3. Ponownie zainstaluj Skype
 4. Sprawdź, czy nazwa użytkownika i hasło są poprawne
 5. Zdiagnozuj, co powstrzymuje oprogramowanie przed działaniem

1. Sprawdź, czy masz połączenie z Internetem

Coś poszło nie tak. Połączenie sieciowe Skype

Jedną z pierwszych rzeczy, które należy sprawdzić, gdy napotkasz Coś poszło nie tak Błąd Skype to twoje połączenie internetowe. Sprawdź, czy działa, otwierając przeglądarkę i spróbuj odwiedzić kilka stron internetowych. Jeśli to zadziała, przejdź od razu do następnego rozwiązania.

Jeśli strony ładują się bardzo wolno, oznacza to, że możesz nie być w dobrej sieci. Spróbuj zamknąć oprogramowanie lub pliki do pobrania, które mogą wykorzystywać przepustowość. Następnie spróbuj ponownie uruchomić Skype.

Ponadto, jeśli strony w ogóle się nie ładują, oznacza to, że twoje połączenie internetowe nie działa. Musisz więc sprawdzić urządzenie, czy jest prawidłowo podłączone do sieci. Możesz także skontaktować się z usługodawcą internetowym.

2. Sprawdź, czy Skype nie ma problemów z usługą

Jeśli połączenie internetowe działa poprawnie i nadal występuje problem Coś poszło nie tak Błąd Skype, oznacza to, że Skype może mieć pewne problemy z usługą. Sprawdź, czy usługi Skype działają płynnie. Jeśli usługa jest w porządku, przejdź do następnego kroku.

3. Zainstaluj ponownie Skype

Błąd logowania skype przez IObit Uninstaller

Coś poszło nie tak. Błąd na Skype może uniemożliwić wprowadzenie danych logowania do Skype. Aby to naprawić, wykonaj następujące czynności:

 • Odinstaluj Skype ze swojego urządzenia
 • Uruchom ponownie urządzenie
 • Ponownie zainstaluj Skype

Aby całkowicie usunąć Skype, zaleca się korzystanie z oprogramowania odinstalowującego, takiego jak Deinstalator IOBit. W ten sposób wszystkie pliki i wpisy rejestru zostaną całkowicie usunięte ze Skype.

 • Pobierz teraz IObit Uninstaller PRO 7 za darmo

Jeśli to nie rozwiąże problemu, możesz złożyć skargę w społeczności Skype. Ten problem może być spowodowany przez tak wiele rzeczy, więc może być trudno go rozwiązać za pomocą tego przewodnika.

4. Sprawdź, czy nazwa użytkownika i hasło są poprawne

logowanie przez Skype Coś poszło nie tak Skype

Czasami dane logowania mogą być niepoprawne, co może powodować błąd w komunikacie Skype.

Aby sprawdzić, czy dane logowania są prawidłowe, spróbuj zalogować się na swoje konto w witrynie Skype. Może to być również test potwierdzający, czy dane uwierzytelniające są prawidłowe. Czy logowanie się nie jest możliwe? Następnie zresetuj hasło.

Czy zresetowałeś hasło i nadal nie możesz zalogować się na swoje konto w witrynie Skype? Jeśli tak, spróbuj skontaktować się z pomocą Skype.

Jeśli udało Ci się zalogować do witryny Skype, przejdź do następnego rozwiązania.

5. Zdiagnozuj, co powstrzymuje oprogramowanie przed działaniem

Jeśli nadal pojawia się błąd Coś poszło nie tak, wykonaj następujące czynności:

 • Usuń plik shared.xml.
 • Sprawdź, czy porty wymagane przez Skype są uruchomione.
 • Potwierdź, czy Skype działa w tle.
 • Sprawdź, czy Skype może połączyć się z serwerem proxy.

Czy wykonałeś wszystkie te instrukcje i nadal masz trudności z zalogowaniem się do Skype, a następnie zgłoś się do społeczności Skype o pomoc.

Coś poszło nie tak błąd na Skype może być problematyczny, ale mamy nadzieję, że udało Ci się to naprawić za pomocą jednego z naszych rozwiązań.

Link do głównej publikacji