Jak przyspieszyć pobieranie aktualizacji gier w sklepie Microsoft Store [SKRÓCONY PRZEWODNIK]

Jeśli nie możesz wystarczająco szybko pobrać swoich ulubionych gier ze sklepu Microsoft Store, możemy mieć dla Ciebie rozwiązanie. Wielu graczy Sea of ​​Thieves skarżyło się na problemy z powolnym pobieraniem, a jeden zaradny gracz nawet wpadł na rozwiązanie.

Ten problem dotyczył wielu graczy, szczególnie po ostatniej aktualizacji gry Sea of ​​Thieves, ale można go teraz rozwiązać, postępując zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej.

Dobrą wiadomością jest to, że możesz użyć tego obejścia, aby poprawić prędkość pobierania wszystkich gier, które próbujesz zainstalować ze Sklepu. To rozwiązanie pomoże także znacznie szybciej pobrać aktualizacje Sklepu.

Jak mogę naprawić wolne pobieranie w sklepie Microsoft Store?

  1. Idź do start> wpisz „ustawienia”> uruchom stronę Ustawienia
  2. Przejdź do Windows Update> wybierz Opcje zaawansowaneprzyspieszyć pobieranie gry sklep Microsoft Store
  3. Przejdź do Optymalizacja dostawy> wybierz Opcje zaawansowane
  4. Teraz wystarczy po prostu włączyć opcję „Ogranicz przepustowość wykorzystywaną do pobierania aktualizacji w tle” i ustaw suwak na 100%.

W ten sposób wyłączysz funkcję optymalizacji pobierania dynamicznego systemu Windows 10, która automatycznie ogranicza prędkość pobierania.

Czy wiesz, że system Windows pozwala skonfigurować bezwzględne limity przepustowości pobierania? Dowiedz się więcej, czytając ten artykuł.

Jeśli masz problemy z otwarciem aplikacji Ustawienia, zapoznaj się z tym artykułem, aby rozwiązać problem.

Następnym krokiem jest całkowite odinstalowanie gry, a następnie pobranie jej ponownie ze sklepu Microsoft Store. Pamiętaj, że to obejście dotyczy tylko Sklepu i nie przyspieszy pobierania gier innych firm.

Jeśli po wykonaniu powyższych instrukcji nadal występują problemy z powolnym pobieraniem, uruchom ponownie modem / router, a następnie uruchom WSRESET.EXE Komenda. Przejdź do Start> wpisz WSRESET.EXE i naciśnij Enter.

zresetować sklep Windows

Jeśli zauważyłeś inne problemy ze spowolnieniem na komputerze z systemem Windows 10, poniższe instrukcje rozwiązywania problemów mogą pomóc rozwiązać te problemy:

  • Pełna poprawka: Windows 10, 8.1, 7 spowalnia mój komputer
  • Poprawka: Microsoft Edge działa wolno w systemie Windows 10
  • Napraw opóźnienie pisania lub spowolnienie reakcji klawiatury w systemie Windows 10

Jeśli masz inne sugestie lub pytania, nie wahaj się zostawić ich w sekcji komentarzy poniżej, a my na pewno je sprawdzimy.

Link do głównej publikacji