Jak postępować z Skopiuj ten plik bez komunikatu o jego właściwościach [NAPRAWIONO]

Czy otrzymałeś kiedyś Czy na pewno chcesz skopiować ten plik bez komunikatu o jego właściwościach z systemu Windows podczas próby przeniesienia lub skopiowania pliku? Jeśli odpowiedź brzmi Tak, ale nie wiesz, dlaczego otrzymałeś tę wiadomość i jak ją zatrzymać, czytaj dalej ten artykuł, aby się dowiedzieć.

Zazwyczaj ten komunikat wyskakujący pojawia się, gdy próbujesz skopiować lub przenieść plik z dysku NTFS na inny dysk, który ma FAT (FAT16. FAT32 i dowolny inny rodzaj FAT). Zasadniczo system plików NTFS może przechowywać niektóre właściwości, których nie mogą sformatować w systemie plików FAT, co powoduje pojawienie się komunikatu.

Ten wyskakujący komunikat jest właściwie dobrą rzeczą, ponieważ jest ostrzeżeniem, a nie problemem do rozwiązania. Jeśli jednak nie chcesz już otrzymywać tego wyskakującego komunikatu w przyszłości, mamy dla Ciebie kilka rozwiązań.

Jak naprawić kopię pliku bez ostrzeżenia o właściwościach?

1. Konwertuj dysk docelowy na NTFS

 1. Pierwszą rzeczą, którą musisz to zrobić, będzie podłączenie dysku FAT do komputera.
 2. otwarty Ten komputer.
 3. Utwórz kopię zapasową wszystkich plików z dysku FAT.
 4. Teraz kliknij dysk prawym przyciskiem myszy i wybierz Format z menu.
  Format Czy na pewno chcesz skopiować ten plik bez jego właściwości
 5. Teraz ustaw System plików do NTFS lub exFAT i kliknij Format.
  ustawienia formatu czy na pewno chcesz skopiować ten plik bez jego właściwości
 6. Po zakończeniu procesu sprawdź, czy komunikat ostrzegawczy zniknął. Jeśli problem nadal występuje, spróbuj użyć innego System plików ustawienie formatowania plików.

Chcesz przekonwertować MBR na dysk GPT? Oto jak to zrobić bez utraty plików!

2. Możesz użyć zewnętrznego menedżera plików

frigate3 czy na pewno chcesz skopiować ten plik bez jego właściwości?

 1. Niektóre menedżery plików nie obsługują tego komunikatu ostrzegawczego, a jeśli chcesz go uniknąć, po prostu przełącz się na alternatywny menedżer plików, taki jak Fregata 3.
 2. Pamiętaj, że nie musisz całkowicie przełączać się do nowego menedżera plików, możesz go używać tylko wtedy, gdy pojawi się ten komunikat ostrzegawczy.

Proszę bardzo, dwa krótkie obejścia, które mogą pomóc ci poradzić sobie Czy na pewno chcesz skopiować ten plik bez komunikatu o jego właściwościach. Jeśli nasze rozwiązania okazały się pomocne, daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji