Jak naprawić typowe problemy z grą Mortal Kombat 11 na PC

Jak wszyscy wiemy, żadne uruchomienie gry nie jest tak naprawdę bez pewnych czkawek. Najnowsza odsłona serii Mortal Kombat nie stanowi wyjątku — z pewnymi problemami związanymi z łącznością, postępem i zapisywaniem gier. Ale zdarzają się przypadki błędów graficznych i dźwiękowych.

Ale nie obawiaj się, mamy listę poprawek, które pomogą Ci naprawić niektóre z najczęstszych błędów gry Mortal Kombat 11.

Jak mogę rozwiązać problemy z Mortal Kombat 11?

 1. Napraw błędy wyświetlania
 2. Liczba klatek na sekundę spada
 3. Brak poprawki audio
 4. Zapisz poprawkę postępu gry
 5. Poprawka wyjątku zapory

1. Wyświetl naprawiony błąd

Po pierwsze, kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie i kliknij Ustawienia wyświetlania, teraz wybierzesz Zaawansowane ustawienia, następnie kliknij Dostosuj rozdzielczość.

Wybierz, który pasuje do Twojego ekranu, pamiętając o częstotliwości odświeżania ekranu. Możesz także wyłączyć synchronizację pionową w menu w grze.

2. Napraw spadek liczby klatek na sekundę

Po pierwsze, zamierzasz otworzyć Panel sterowania Nvidia, i wybierz Ustawienia 3D, następnie wyłącz Dynamiczne super próbkowanie. W przypadku spadków liczby klatek na sekundę spróbuj obniżyć jakość obrazu, zmień jakość grafiki na średnią z wysokiej.

Pomaga to w utrzymaniu spójnych ramek, gdy może wystąpić upuszczenie.

3. Brak poprawki audio

W przypadku tej poprawki kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę głośnika w prawym dolnym rogu ekranu lub paska narzędzi, aby wyświetlić ukryte ikony, i kliknij Dźwięki.

Teraz przejdź do Odtwarzanie nagranego dźwięku i wyłącz wszystkie urządzenia dźwiękowe oprócz głośnika wewnętrznego lub głośnika, którego chcesz używać.

Pamiętaj również, że zmiana dźwięku z dźwięku przestrzennego na stereo może rozwiązać ten problem.

4. Zapisz poprawkę Postępu

Mniej więcej ten problem można przypisać do wadliwych plików gry, być może niektóre zostały w pewnym momencie uszkodzone. Ale mamy na to rozwiązanie, po prostu wykonaj następujące kroki:

 1. Uruchom klienta Steam.
 2. w Biblioteka W sekcji kliknij prawym przyciskiem myszy grę Mortal Kombat 11 i kliknij opcję Nieruchomości z menu.
 3. Teraz wybierz Lokalny pliki i kliknij Sprawdź integralność plików gry.

 4. Po zakończeniu spróbuj ponownie uruchomić grę.

5. Poprawka wyjątku zapory

Możesz wyłączyć Zaporę systemu Windows, jeśli powoduje ona problemy z połączeniem z grą. Aby dodać dowolny program do białej listy, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz swoje Menu Start.
 2. Teraz wybierz Panel sterowania.
 3. Następnie kliknij zapora systemu Windows.
 4. Teraz kliknij Zezwalaj na aplikację lub funkcję za pośrednictwem Zapory systemu Windows.Zezwalaj na funkcję Zapory systemu Windows
 5. Teraz otworzą się okna Dozwolonej aplikacji.
 6. Kliknij na Zmień ustawienia
 7. Zaznacz pola obok aplikacji lub programów, na które chcesz zezwolić przez Zaporę systemu Windows lub połączenia sieciowe.
 8. Kliknij przycisk OK, aby zapisać nowe ustawienia.

Wskazówka

Zarówno zapora ogniowa, jak i rozwiązanie do zapisywania progresji działają dobrze w tandemie, gdy napotykasz problemy ze strony klienta gry.

Wskazówka

Zawsze pamiętaj o sprawdzeniu minimalnych wymagań systemowych podczas uruchamiania nowej gry. Oto niektóre z Mortal Kombat 11:

 • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 / Windows 10.
 • Procesor: Intel Core i5-750, 2,66 GHz / AMD Phenom II X4 965, 3,4 GHz lub AMD Ryzen 3 1200, 3,1 GHz.
 • Pamięć: 8 GB RAM.
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 670 lub Nvidia GeForce GTX 1050 / AMD Radeon HD 7950 lub AMD Radeon R9 270.
 • DirectX: wersja 11.

Mamy nadzieję, że te poprawki są pomocne. W międzyczasie daj nam znać, jak ci się podoba gra, w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji