Jak naprawić częste problemy z grą Zewnętrzną i wznowić rozgrywkę

Outward, najnowsza otwarta gra RPG z mieszanką elementów survivalowych, jest dostępna od kilku dni. Jak wiemy, żadne uruchomienie nie jest tak naprawdę bez czkawek, gdy użytkownicy zgłaszają różne problemy z grą.

Ale stworzyliśmy listę poprawek typowych błędów znalezionych w grze. Zacznijmy od naszej listy.

Rozwiązania pozwalające naprawić błędy zewnętrzne

 1. Gra zawiesza się
 2. Dzielony ekran nie działa
 3. Wyświetlaj błędy
 4. Krople ramy
 5. Poprawka czarnego ekranu
 6. Brak problemów z dźwiękiem

1. Gra ulega awarii

Czy nie wszyscy tego nienawidzimy, kiedy to się dzieje? Przyczyny awarii gry mogą wynikać z niespełnienia minimalnych wymagań systemowych, przestarzałych sterowników graficznych lub nawet uszkodzonych plików gry.

Aby naprawić awarię Outward, najpierw sugerujemy kliknięcie prawym przyciskiem myszy na skrót Out lub exe. plik i uruchom grę w trybie zgodności z systemem Windows.

Po drugie, jeśli to nie zadziała, otwórz swój Panel sterowania Nvidia i wybierz Zarządzaj ustawieniami 3D i wybierz Zewnętrzny z Ustawienia programu a następnie ustawisz Zarządzanie energią do Wolę maksymalną moc.

Panel sterowania NVIDIA Andy OS

2. Dzielony ekran nie działa

Aby rozwiązać ten problem, sugerujemy, abyś Ty i Twoi poszukiwacze przygód uruchomili grę Administrator prawa Jeśli nic więcej nie działa, po prostu użyj nakładki Steam i przejdź do listy znajomych, kliknij innego gracza i dołącz do gry.

Działa to najlepiej, jeśli żaden z graczy nie porusza się w momencie dołączenia do gry.

3. Napraw błędy wyświetlania

Kliknij pulpit prawym przyciskiem myszy i kliknij Ustawienia wyświetlania, teraz wybierzesz Zaawansowane ustawienia, następnie kliknij Dostosuj rozdzielczość.

Wybierz, który pasuje do Twojego ekranu, pamiętając o częstotliwości odświeżania ekranu. Możesz także wyłączyć synchronizację pionową w menu w grze.
Ekran komputera przesunął się na boki

4. Spadek liczby klatek na sekundę

Po pierwsze, zamierzasz otworzyć Panel sterowania Nvidia, i wybierz Ustawienia 3D, następnie wyłącz Dynamiczne super próbkowanie.

W przypadku spadków liczby klatek na sekundę spróbuj obniżyć jakość obrazu, zmień jakość grafiki na średnią z wysokiej. Pomaga to w utrzymaniu spójnych ramek, gdy może wystąpić upuszczenie.

5. Problemy z czarnym ekranem

Aby upewnić się, że to działa, musisz najpierw uruchomić grę w trybie okienkowym lub obniżyć rozdzielczość do 1080p. Jeśli to nie zadziałało, kliknij Zweryfikować lub Naprawic Na zewnątrz w swoim kliencie Steam lub Epic Launcher.

Możesz też po prostu odinstalować i ponownie zainstalować grę, jeśli masz uszkodzone pliki w katalogu Steam.
nakładka parowa nie działa w systemie Windows 10

Aby uzyskać dodatkowe rozwiązania dotyczące rozwiązywania problemów z czarnym ekranem w grach, możesz skorzystać z poniższych instrukcji:

 • Jak naprawić czarny ekran z kursorem w systemie Windows 10? [Aktualizacja 2019]
 • Napraw czarny ekran śmierci na laptopach w zaledwie 2 minuty
 • Jak naprawić błędy związane z Surface Pro 4 Black Screen of Death

6. Brak dźwięku

Aby rozwiązać ten problem, kliknij ikonę głośnika w prawym dolnym rogu ekranu lub paska narzędzi, aby wyświetlić ukryte ikony, i kliknij Dźwięki.

Teraz przejdź do Odtwarzanie nagranego dźwięku i wyłącz wszystkie urządzenia dźwiękowe oprócz głośnika wewnętrznego lub głośnika, którego chcesz używać.

Pamiętaj również, że zmiana dźwięku z dźwięku przestrzennego na stereo może rozwiązać ten problem.
ustawienia odtwarzania ukrytych urządzeń HDMI nie jest wyświetlany

Wskazówki dotyczące płynnych sesji grania na PC

 • Zawsze umieszczaj grę na białej liście za pośrednictwem Zapory systemu Windows lub dowolnego oprogramowania antywirusowego, które może uniemożliwiać przejście gry w tryb podzielonego ekranu.
 • Aktualizuj sterowniki graficzne i wszystkie niezbędne komponenty na komputerze.
 • Ilekroć masz świeżo uruchomioną grę, najlepiej ją uruchomić z zalecanymi ustawieniami, dopóki nie zostaną wydane przyszłe łatki.
 • Zawsze pamiętaj o minimalnych wymaganiach podczas uruchamiania gry, są to specyfikacje Zewnętrzne:
  • System operacyjny: Windows 7 (64-bitowy) / 8 (64-bitowy) / 10 (64-bitowy);
  • Procesor: Intel Core i5-750 lub równoważny;
  • Pamięć: 4 GB RAM;
  • Grafika: Nvidia GTS 450 lub odpowiednik;
  • Pamięć: 15 GB dostępnego miejsca.

Link do głównej publikacji