Jak naprawić błąd HTTP 304 Błąd niezmodyfikowany

Kod błędu HTTP 304 technicznie oznacza przekierowanie. Gdy pojawi się błąd HTTP 304 Nie zmodyfikowany w przeglądarce, takiej jak Chrome, Firefox lub Edge, może być wiele przyczyn. Wystąpił problem z DNS lub pamięć podręczna ponownie wykorzystuje istniejące informacje do znalezienia witryny lub przeglądarka jest zainfekowana. W tym przewodniku pomożemy ci rozwiązać Błąd HTTP 304 Niezmodyfikowany, gdy nie możesz odwiedzić strony, którą próbujesz. Dokładny szczegół Błąd HTTP (304) niezmodyfikowany błąd to:

Ten kod stanu jest zwracany, jeśli klient już pobrał zasoby od ostatniej wizyty i jest wyświetlany w celu powiadomienia przeglądarki klienta, że ​​żądane zasoby są już zapisane w pamięci podręcznej przeglądarki, która nie została zmodyfikowana.

Błąd HTTP 304 Nie zmodyfikowano

Błąd HTTP 304 Nie zmodyfikowano

Podzielę kroki rozwiązywania problemów na dwa. Pierwszy dotyczy przeglądarek, a drugi dotyczy komputera.

1] Wyczyść dane przeglądania

Wyczyść historię przeglądania i pamięć podręczną w Chrome

W zależności od używanej przeglądarki wykonaj łącza, aby wyczyścić dane przeglądarki, pliki cookie i pamięć podręczną.

  • Wyczyść przeglądanie i pamięć podręczną w Chrome Firefox
  • Wyczyść przeglądanie i pamięć podręczną na urządzeniu Edge

2] Uruchom narzędzie do czyszczenia i wyłącz rozszerzenia

Narzędzie do czyszczenia Chrome

Jeśli używasz przeglądarki Chrome, możesz użyć wbudowanego skanera przeglądarki Chrome w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania Narzędzie do czyszczenia. Pomaga usunąć niechciane reklamy, wyskakujące okienka złośliwe oprogramowanie, nietypowe strony startowe, pasek narzędzi i wszystko inne, co może przechwycić żądanie i zwrócić niewłaściwy nagłówek.

Jeśli chodzi o Firefox i Edge, nie ma takiego narzędzia. Możesz więc usunąć wszystkie rozszerzenia ręcznie lub przeskanować wszystko za pomocą programu antywirusowego zainstalowanego na komputerze w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania.

Rozwiązywanie problemów z siecią komputerową

Wiele razy komputer z systemem Windows jest odpowiedzialny za powodowanie tego rodzaju problemów. Może się to zdarzyć z dowolną przeglądarką, ale ponieważ większość używa jednej przeglądarki, nie będziemy tego wiedzieć.

1] Opróżnij DNS i zresetuj TCP / IP

Czasami strony się nie rozwiązują, ponieważ DNS na twoim komputerze nadal pamięta stary adres IP. Więc upewnij się, że opróżniasz DNS i resetujesz TCP / IP.

2] Użyj Google Public DNS

Jeśli to nie pomoże, użyj Google Public DNS i sprawdź, czy to Ci odpowiada. Musisz jawnie zmienić ustawienia DNS w systemie operacyjnym, używając adresów IP DNS. Zapewni to prawidłowe rozpoznanie nazwy strony internetowej na adres IP.

Zmień DNS adaptera w Windows 10

  • Przede wszystkim kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę paska zadań Sieć i wybierz Centrum sieci i udostępniania.
  • Wybierz „Zmień ustawienia adaptera”.
  • Wyszukaj połączenie sieciowe używane do łączenia się z Internetem, może to być „Połączenie lokalne” lub „Połączenie bezprzewodowe”.
  • Kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz Właściwości.
  • Wybierz nowe okno, aby wybrać „Protokół internetowy 4 (TCP / IPv4)”, a następnie kliknij przycisk Właściwości.
  • Kliknij pole wyboru „Użyj następujących adresów serwerów DNS” w nowym oknie.
  • Wejdź 8.8.8.8 i 8.8.4.4
  • Na koniec kliknij OK i wyjdź.

Daj nam znać, czy te lub którekolwiek z tych rozwiązań pomogły ci rozwiązać błąd HTTP 304 Błąd niezmodyfikowany podczas odwiedzania dowolnej strony internetowej.

Link do głównej publikacji