Jak grać w gry Unity offline

Podczas gry w przeglądarce internetowej zwykle używana jest jedna z czterech następujących technologii: Adobe Flash, Java, Unity lub HMTL5.

Istnieją wyjątki od tej reguły, ale większość opiera się na co najmniej jednej z technologii wymienionych powyżej. Jeśli chodzi o Unity, konieczne jest zainstalowanie dodatku Unity Web Player w systemie, który przeglądarki przeglądają jako wtyczkę.

Zespół Unity pracuje obecnie nad wersją odtwarzacza bez wtyczek, więc spodziewaj się tego w najbliższej przyszłości. Zaletą jest to, że nie wymaga działania wtyczek, które powinny poprawiać stabilność między innymi.

Chociaż można grać w gry Unity bezpośrednio w przeglądarce, być może zauważyłeś, że wydajność może nie być najlepsza. Dzieje się tak zwykle dlatego, że grasz na starszym sprzęcie, ale częściowo również dlatego, że nie jest to aplikacja natywna, ale działa w przeglądarce.

Oznacza to zwykle, że na ekranie pojawiają się inne elementy niezwiązane z grą. Witryna może wyświetlać reklamy, na przykład media, treści tekstowe, obrazy i inne elementy, które przynajmniej rozpraszają uwagę.

Graj w gry Unity offline

gry jedności offline

Można grać w gry Unity offline lub oddzielić od strony, na której są hostowane. Offline jest oczywiście tylko opcją, jeśli gra nie jest wyłącznie dla wielu graczy.

Dobrą wiadomością jest to, że możesz pobrać wiele gier Unity i grać w nie na komputerze, niezależnie od połączenia z Internetem. Kolejną zaletą jest to, że zwykle jest szybsza niż granie w gry w przeglądarce.

Oto, co należy zrobić:

  1. Musisz zainstalować wtyczkę Unity Web Player w swoim systemie. Jest dostępny dla komputerów Mac i Windows.
  2. Pobierz najnowszą wersję Unity Player z tej strony. Jest dostępny dla systemu Windows i narzędzia używanego do grania w gry Unity na komputerze.
  3. Opcjonalnie: Zainstaluj przeglądarkę pamięci podręcznej, aby ułatwić dostęp do plików Unity Player. Użytkownicy przeglądarki Firefox mogą sprawdzić CacheViewer

Wszystkie powyższe kroki są procesami jednorazowymi. Aby pobrać i grać w grę Unity offline, wykonaj następujące czynności:

  1. Otwórz grę w wybranej przeglądarce. Spowoduje to pobranie go do pamięci podręcznej przeglądarki.
  2. Użyj rozszerzenia pamięci podręcznej lub ręcznie przeglądaj pamięć podręczną przeglądarki, aby zlokalizować plik .unity3d w pamięci podręcznej.
  3. Przeciągnij i upuść plik do interfejsu Unity Player.

To wszystko. (Dzięki Ken za wskazówkę)

Podsumowanie
Jak grać w gry Unity offline
Nazwa artykułu
Jak grać w gry Unity offline
Opis
Szybki samouczek, który wyjaśnia, w jaki sposób możesz Unity grać w gry offline na komputerze za pomocą programu o nazwie Unity Player.

Link do głównej publikacji