Jak dołączyć do plików wideo Flash

FLV Joiner to lekki przenośny program dla systemu Windows do łączenia wielu plików wideo z rozszerzeniem flv.

Wiele witryn hostingowych wideo, takich jak YouTube, ma ograniczenia, jeśli chodzi o rozmiar lub czas odtwarzania filmu, który może być hostowany na tych stronach.

Dlatego wielu przesyłających wideo dzieli większe filmy na wiele części, które muszą być oglądane jeden po drugim.

Jedną z nisz, w których często to zauważysz, jest seria gier wideo „zagrajmy”, które zazwyczaj mają bardzo długi czas gry, ponieważ zwykle trwają wiele godzin.

Ale dołączanie do filmów może być również interesujące, nawet jeśli nie są one bezpośrednio powiązane.

Dołączanie filmów może być przydatne w wielu różnych sytuacjach: w celu uzyskania dostępu do serii filmów poprzez załadowanie jednego pliku wideo, scalenie powiązanych filmów w jeden plik wideo, a nawet kolekcje (śmieszne koty) w jeden.

Filmy pobierane z witryn hostingowych często używają rozszerzenia pliku flv. Jednym z najłatwiejszych sposobów dołączania do filmów flv jest pomoc oprogramowania FLV Joiner.

Dołącz do plików wideo Flash

Możesz załadować wiele plików FLV do przenośnego programu, klikając przycisk Dodaj. Program automatycznie sortuje wideo według czasu dodania do aplikacji, ale zapewnia także opcje ich ręcznego sortowania. Ta ostatnia jest przydatna, jeśli automatyczne sortowanie spowodowało nieprawidłowe zamówienie lub jeśli chcesz, aby filmy były dostępne w innej kolejności.

FLV Joiner wyświetla informacje o każdym filmie, w tym jego ścieżkę i nazwę, kodek wideo i audio oraz rozdzielczość wideo. Dodatkowo wyświetla w interfejsie całkowity czas odtwarzania i rozmiar wszystkich plików wideo.

Kliknięcie przycisku dołączania rozpoczyna proces dołączania. FLV Joiner scala wszystkie filmy w jeden plik wideo, który umieszcza w katalogu wyjściowym wymienionym przez program. Naturalnie jest możliwa zmiana katalogu wyjściowego przed rozpoczęciem procesu łączenia.

Główną zaletą tego programu w porównaniu z innymi rozwiązaniami programowymi jest jego prostota, ponieważ dodawanie i łączenie plików flv przy jego użyciu jest bardzo trudne.

Deweloper powinien jednak rozważyć dodanie formatu mp4 w najbliższej przyszłości do programu, aby zapewnić tę samą funkcjonalność łączenia wideo również w przypadku filmów HD, ponieważ wiele witryn wideo zaczęło również używać tego formatu, a nawet wyłącznie.

FLV Joiner to bezpłatne oprogramowanie dla systemu operacyjnego Windows, które można pobrać ze strony internetowej dewelopera.

Aktualizacja: Program nie jest już dostępny na stronie internetowej projektu. Przesłaliśmy najnowszą działającą wersję programu na nasz własny serwer. Pamiętaj, że nie obsługujemy programu w żaden sposób. Możesz go pobrać, klikając następujący link:
FLVJoin0.6.zip

Podsumowanie
obraz oprogramowania
Ocena autora
1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdkaszary
brak oceny na podstawie 0 głosów
Nazwa oprogramowania
FLV Joiner
System operacyjny
Windows
Kategoria oprogramowania
Multimedia

Link do głównej publikacji