Gdzie jest Microsoft Office Communicator w Windows 10, 8?

Microsoft Office Communicator był używany przez użytkowników Windows XP, Windows Vista i Windows 7. Ale w Windows 8 i Windows 10 to się zmieniło. Przeczytaj poniżej, aby znaleźć więcej szczegółów.
okna komunikatora biurowego Microsoft
Wiele osób zastanawia się, dokąd poszło narzędzie Microsoft Office Communicator w systemie Windows 10, 8. Niestety, ma on taki sam los jak Outlook Express lub Windows Live Messenger.

Microsoft Office Communicator 2007 R2 to zunifikowany klient komunikacyjny, wzbogacony o wysokiej jakości platformę VoIP na Office Communications Server 2007 R2 i wyposażony, aby pomóc użytkownikom osiągnąć nowy poziom wydajności. Użytkownicy mogą inicjować rozmowy, prowadzić spotkania wideo lub audio na żywo oraz udostępniać aplikacje komputerowe współpracownikom z Internetu na całym świecie.

Microsoft Office Communicator w systemie Windows 10

Dobra wiadomość jest taka, że ​​Microsoft Office Communicator nie jest w 100% wymarły, ponieważ został zastąpiony oficjalną aplikacją Lync dla użytkowników Windows 8 i Windows 8.1. Kliknij powyższy link, aby uzyskać więcej informacji na temat aplikacji Lync i tego, w jaki sposób może ona zastąpić twoje zapotrzebowanie na dobry stary Microsoft Office Communicator. Możesz go pobrać, klikając poniższy link do pobrania.

Pobierz aplikację Lync na Windows 10, 8

Jeśli szukasz niezawodnej alternatywy dla Microsoft Office Communicator, możesz także zainstalować Microsoft Teams na swoim komputerze. Ta aplikacja do komunikacji błyskawicznej pozwala pozostać w kontakcie ze współpracownikami, zespołem i partnerami biznesowymi. Aby uzyskać więcej informacji o Microsoft Teams, odwiedź oficjalną stronę Microsoft.

Link do głównej publikacji