Flap Flap to uzależniająca jak ptak Flappy Bird Windows 8, 10 gra

Jeśli śledzisz świat gier mobilnych, to prawdopodobnie już słyszałeś o grze Flappy Bird, która została już usunięta ze sklepu Android i iOS. Jednak zewnętrzni programiści wprowadzili go również do systemu Windows 8.
Windows 8 Flappy Bird
Flappy Bird stała się niezwykle udaną grą dla użytkowników Androida i iOS, podobno zarabiającą ponad 50 000 USD dziennie. Równie zaskakujące było, gdy usłyszeliśmy, że twórca gry postanowił pobrać grę z obu sklepów mobilnych, mówiąc, że powoduje ona „uzależnienie”, któremu był zdecydowanie przeciwny. Jeśli jednak posiadasz urządzenie z systemem Windows 8, zwłaszcza dotykowe, powinieneś wiedzieć, że istnieje jedna gra, która jest zgodna z logiką Flappy Bird.

Czytaj także: Najlepsza aplikacja Windows 8 w tym tygodniu: Georama, Przewodnik turystyczny

Zagraj w grę Flappy Bird na tablecie z Windows 8

okna Flappy Bird 8Gra ma tylko 5,4 megabajta i lepiej jest z niej korzystać na tablecie z Windows 8, ponieważ będziesz musiał polegać na myszy podczas grania w grę na bezdotykowym urządzeniu z systemem Windows 8. Jeśli zastanawiasz się, ta gra nigdy się nie kończy, a misją jest pokonanie własnego rekordu lub rywalizacja ze znajomymi w najlepszym wypadku.

Gdy korzystasz z gry na tablecie z Windows 8, będziesz polegać na palcach, aby poruszyć swoją ptasią postacią, i klikniesz lewym przyciskiem na urządzeniu stacjonarnym, aby kontynuować. Istnieją inne podobne gry w Windows Store, ale moim zdaniem Flap Flap jest obecnie najlepszą grą Windows 8 podobną do Flappy Bird.

Pobierz grę Flap Flap na Windows 8

Link do głównej publikacji