FIFA 15 Ultimate Team dla Windows 8, 10 [Recenzja]

Zespół FIFA 15 Ultimate został wydany na kilka dni w sklepie Windows Store, ale dopiero teraz postanowiliśmy go zrecenzować i sprawdzić, czy warto go poświęcić. Znajdź recenzję poniżej.
FIFA 15 Ultimate Fame Team Windows 8
Przede wszystkim musisz wiedzieć, że sprawdzamy oficjalną aplikację FIFA 15: Ultimate Team ze Sklepu Windows, którą można pobrać i zainstalować na urządzeniach z Windows 8, 8.1 i Windows 10 w przyszłości, kiedy będzie stać się szeroko dostępnym. Ta wersja gry została stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych, ale tak jest można również z łatwością grać za pomocą klawiatury i myszy, i jak zobaczycie na poniższych filmach, właśnie tak gram.

To, co należy powiedzieć wcześniej, to fakt, że wersja na konsole do gier PlayStation lub Xbox jest znacznie bardziej zaawansowana, więc jeśli tak bardzo ci się podoba koncepcja FUT i posiadasz jedną z nich, powiedziałbym, że po to. Ale jeśli masz tablet z systemem Windows lub chcesz go pobrać na laptopie lub komputerze stacjonarnym z systemem Windows 8 lub 10, to jest to wersja, którą musisz wypróbować.

W menu FIFA 15: Ultimate Team

Film z góry prowadzi przez menu gry FIFA 15: Ultimate Team na urządzenia z systemem Windows 8 i 10 oraz to, co możesz osiągnąć w środku. Jeśli wiesz, że pomysł FUT, to wiesz, że Ultimate Team polega na kupowaniu i sprzedawaniu nowych graczy, aby zbudować najbardziej konkurencyjną drużynę, której będziesz potrzebować do awansu w dywizjach. Do wygranych gier dostajesz monety i używasz ich do kupowania graczy, materiałów eksploatacyjnych klubu, menedżerów i innych.

fut windows 10

Jak widać, otrzymasz wiele różnych nagród, więc gdy zabraknie monet, po prostu sprawdź, jakie inne zadania możesz ukończyć. Istnieją 4 kategorie — zalecane, uczyć się, grać i zarządzać. W każdym z nich znajdziesz różne wyzwania.

fut 15 okien

Gdy znajdziesz nowych graczy za pośrednictwem Transfer Market, musisz przede wszystkim zwrócić uwagę na chemię. Jak zapewne już wiesz, pozytywny wpływ ma to, czy wybierzesz zawodników z tego samego kraju, ligi lub nawet tego samego klubu. Musisz także przypisać je do ich pozycji, w przeciwnym razie nie zagrają tak dobrze, jak mogliby. Możesz też użyć na nich karty „pozycji”, aby pomóc im w nauce nowych rzeczy.
fut 15 serwerów błędów

Niestety, podobnie jak w przypadku Androida, nadal występuje wiele problemów z ich serwerami, a najbardziej denerwujące jest to, że występują one głównie podczas licytacji o nowego gracza lub po zakończeniu gry w trybie symulacji. Prawdziwe rozczarowanie ze strony EA, zwłaszcza że ten problem istnieje już od tygodni.

błąd aukcji fifa ultimate teamfifa 15 najlepszych okien zespołu

Po zakończeniu gry otrzymasz monety przyznawane za różne zadania, takie jak bramki, strzały na bramkę, rozwiązania, rzuty rożne, dokładność podania i inne. Możesz także przełączyć się, aby dopasować fakty, aby uzyskać więcej szczegółów oraz fakty dotyczące graczy, aby zobaczyć, jakie wyniki uzyskali. Zdobycie dużej liczby bramek to dobra strategia, aby upewnić się, że nigdy nie zabraknie monet.

FIFA 15 Ultimate Team Windows Game

Kupując paczkę, musisz przypisać nowe przedmioty w swoim klubie. Jeśli nie podoba ci się tak bardzo to, co uzyskałeś, możesz albo szybko je wszystkie sprzedać, co nie jest dobrym pomysłem, ponieważ otrzymasz tylko trochę monet; lub możesz wykonać szybką akcję i przenieść je. Możesz także umieścić je na liście transferów.

Grać w gre

Grafika jest taka sama, jak na innych urządzeniach mobilnych, więc jeśli grałeś w tę grę na Androidzie, iOS lub Windows Phone, to prawie tak samo. Są jednak usterki, nie martw się. Spójrz na zrzut ekranu z dołu. Tak, na Boga, co mój gracz robił w sieci? Myślę, że to nie kwalifikuje się jako spalony …
usterka systemu Windows 8

Aparat jest również dość prosty i szczerze mówiąc miałem nadzieję na szerszy wybór, szczególnie taki, który pozwoli mi zobaczyć grę tak, jak gracz. FIFA 15 Ultimate Team Windows 10 FIFA 15 Ultimate Team Windows 10 gra

Tryb symulacji to szybki sposób na przechodzenie przez dywizje, aby dostać się na szczyt. Oczywiście, jeśli nie chcesz grać w niższych dywizjach. Ale tam też jest całkiem fajnie. FIFA 15 Ultimate Team Windows 10 mecz piłki nożnej FIFA 15 Ultimate Team Windows 8.1Oto jak wygląda twoja drużyna. Chemia, jak już wyjaśniłem, jest związana z podobieństwem kraju, ligi i klubu między graczami. Czasami uzyskanie świetnej chemii może być prawdziwym bólem w tyłek, ale w końcu uda ci się osiągnąć 100.

FIFA 15 Ultimate Team Windows 8.1 przegląd

A jeśli brakuje Ci gotówki, zawsze są punkty FIFA, które mogą sporo kosztować. 12 000 punktów FIFA kosztuje około 100 USD…

FIFA 15 Ultimate Team Windows 8.1W grze nie podobało mi się to, że nie ma miłości do użytkowników klawiatury. Nadal nie wymyśliłem sposobu dryblowania i myślę, że nacisnąłem wszystkie klawisze na klawiaturze. To samo dotyczy lobbowania bramkarza. Na ekranach dotykowych wszystko jest o wiele bardziej intuicyjne i masz dedykowane elementy sterujące dla każdej akcji.

Jednak w porównaniu z wersjami Xbox i PS FIFA 15 Ultimate Team dla Windows nie ma wielu rzeczy, od działu graficznego po sztuczną inteligencję, która jest wielokrotnie preferowana. Wiele razy przeciwnicy po prostu obwiniali mnie i kradli piłkę z oczywistym naruszeniem, ale byliby oczyszczeni. Kiedy lekko ich dotykasz, natychmiast staje się faul.

Strzelanie do siatki również nie jest takie łatwe. Na urządzeniach z ekranem dotykowym możesz wykonać finezyjne ujęcie (a nawet są problemy), ale tutaj masz tylko przycisk fotografowania, który jak zwykle znajduje się na przycisku D.

Podsumowując, ta gra jest warta zakupu, jeśli posiadasz ekran dotykowy Windows, a jeśli korzystasz z klawiatury i myszy, nadal możesz w nią grać, ale będziesz sfrustrowany jej wadami.

Link do głównej publikacji