Edytuj filmy i klipy dzięki bezpłatnej aplikacji Windows Video Editor Master

The Aplikacja Video Editor Master obsługuje UWP z przyjaznym interfejsem i unikalnymi filtrami wideo, za pomocą których możesz edytować swoje klipy wideo jednym dotknięciem.

Funkcje edytora wideo Master

Aplikacja pomaga w łatwym organizowaniu zdjęć w widoku pokazu slajdów bez konieczności ponownego wybierania lub usuwania wcześniejszych zdjęć. Możesz także łączyć klipy wideo z wideo i zdjęciami, dołączać klipy audio w tle swoich filmów i personalizować filmy, dodając dostosowany tekst.

Inne funkcje programu obejmują:

  • Przytnij wiele klipów i scal
  • Sepia, lustro, naklejki i więcej efektów
  • Nowa integracja wielu efektów w wybranych fragmentach filmów w celu tworzenia dynamicznych filmów
  • Przeprojektowany Przybornik z ulepszonymi kontrolkami Ostrość, Jasność i Wideo, zapewniającymi najlepszą jakość obrazu
  • Frame Grabber, który oferuje możliwość przechwytywania klatek podczas przesyłania strumieniowego wideo; możesz przechwycić pojedynczą klatkę na raz lub użyć przechwytywania szczegółowego dla dziesięciu klatek jednocześnie
  • Udostępnianie jednym dotknięciem w mediach społecznościowych
  • Stylowe projekty tekstu i efekty zanikania

Aplikacja obsługuje także wiele rozdzielczości i filmy w jakości HD w 480p, 720p i 1080p i jest dostępna na PC i urządzeniach mobilnych z systemem Windows 10, Windows 10 Mobile lub Windows Phone 8.1 z ARM x86 lub x64. Zakupy w aplikacji są dostępne za 1,99 USD.

W oparciu o doświadczenia użytkownika z programem wydaje się, że jest to łatwa i wygodna aplikacja do edycji i tworzenia od telefonów komórkowych po aparaty cyfrowe. Nawet jeśli interfejs jest nieco niespokojny, a reklamy rozpraszają uwagę, regularne aktualizowanie programu sprawi, że aplikacja będzie działać znacznie lepiej.

Możesz pobrać Video Editor Master za darmo ze Sklepu Windows.

Link do głównej publikacji