Driver Booster odkrywa nieaktualne sterowniki Windows 10 i Windows 8.1, 8

Możesz napotkać wiele problemów spowodowanych przez nieaktualne sterowniki w Windows 8 i Windows 8.1. Rozwiązaniem, aby je znaleźć i zaktualizować, jest DriveBooster, przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej.
Interfejs Driver Booster Pro
DriveBooster został niedawno zaktualizowany, aby w pełni obsługiwał system Windows 8.1, dzięki czemu można bezpiecznie używać go do wyszukiwania nieaktualnych sterowników nie tylko w systemie Windows 8, ale także w systemie Windows 8.1. Opracowana przez IObit najnowsza wersja Driver Booster 1.1 (1.1.0.546) zapewnia zgodność z nowym systemem operacyjnym Windows 8.1, a także z innymi nowymi funkcjami.

Możesz teraz pobrać i używać Drive Booster w celu wykrycia i aktualizacji sterowników w systemie Windows 8 i Windows 8.1 dla jeszcze większej liczby komponentów sprzętowych — mówi Bogdan Popa z Softpedia, który pierwszy zauważył aktualizację. Późna wersja zapewnia także zwiększoną prędkość pobierania i aktualizacji sterowników. Oto kilka innych ulepszeń wydanych przez IObit:

  • Kopia zapasowa sterownika i zamknięcie uruchom ponownie opcje
  • Naprawiono błędy znalezione w starszych wersjach
  • Proces identyfikacji testu WHQL dla wszystkich obsługiwanych sterowników
  • Ulepszono funkcję opinii użytkowników

Oto jak wygląda jego oficjalny opis:

Driver Booster to nowe narzędzie do aktualizacji sterowników. Chroni komputer przed awariami sprzętu, konfliktami i rozwiązuje problemy z awariami systemu spowodowane przez nieaktualne sterowniki. Wszystkie stare sterowniki można wykryć po prostu klikając przycisk „Skanuj”, a następnie wystarczy kliknąć przycisk „Aktualizuj wszystko”, aby odświeżyć te nieaktualne sterowniki. W porównaniu z innymi narzędziami do aktualizacji sterowników, IObit Driver Booster może również poprawić wydajność komputera w grach.

Jedną rzeczą, na którą musisz uważać i na którą IObit był uprzejmy zwrócić uwagę, jest to, że bezpłatny program Driver Booster jest obsługiwany reklamowo i może oferować instalację programów innych firm, takich jak pasek narzędzi lub nawet zmianę domyślnej wyszukiwarki. Dlatego zachowaj ostrożność podczas instalacji. Poza tym bezpłatna wersja Driver Booster zrobi cuda dla systemów Windows 8 i Windows 8.1.

Driver Booster Free vs Driver Booster Pro

Oto porównanie z wersją Pro Driver Booster, która jest teraz 70% ZNIŻKI, na wypadek, gdybyś potrzebował jednej z tych opcji.

Driver Booster Pro vs Driver Booster za darmo

W przypadku, gdy nie jest to najlepszy aktualizator sterowników dla Ciebie, zalecamy również aktualizację sterowników TweakBit, która technologia jest zatwierdzona przez Microsoft i przetestowana przez Norton. To narzędzie bezpiecznie przeszuka i zainstaluje odpowiednie sterowniki, chroniąc w ten sposób system przed uszkodzeniem przez pobranie niewłaściwych wersji.

Wypróbuj teraz za darmo i daj nam znać, czy to narzędzie Ci pomogło.

CZYTAJ TAKŻE: Jak zaktualizować nieaktualne sterowniki w systemie Windows 10

Link do głównej publikacji