Discovery Channel wydaje Windows 8, 10 App Discovery News

W sklepie Windows Store jest już dostępna aplikacja Windows 8 Discovery Channel z wieloma pozytywnymi recenzjami i świetnymi opiniami użytkowników. Oprócz tego istnieją również aplikacje TLC i Animal Planet na Windows 8, a teraz została także uruchomiona aplikacja Discovery News. Znajdź poniżej więcej szczegółów na ten temat
okna wiadomości o odkryciu 8Discovery Communications właśnie uruchomiło nową aplikację dla użytkowników Windows 8.1 i Windows 8 w Windows Store — Discovery News. Ta aplikacja jest jedną z najlepiej wyglądających aplikacji, które widziałem od dłuższego czasu, z wysokiej jakości treścią. Odkryjesz kilka kategorii w Discovery News dla Windows 8, takich jak Ziemia, Kosmos, Technika, Zwierzęta, Historia, Ludzie i Przygoda.

Czy jesteś ciekawy świata? Czy chcesz być mądrzejszy? Od osób, które przynoszą Ci kanał Discovery, Discovery News to wspólny wysiłek zespołu doświadczonych dziennikarzy, którzy chcą zaspokoić ciekawość naszych czytelników, dostarczając im opowieści i perspektywy, których nie znajdą nigdzie indziej. Dzięki aplikacji Discovery News dla systemu Windows będziesz na bieżąco otrzymywać artykuły z wiadomościami, filmy, zdjęcia i wiele innych — skupiając się przede wszystkim na wyjaśnianiu świata przez pryzmat ciekawości.

Wysokiej jakości treść w aplikacji Windows 8 Discovery

Czytaj także: Kontrola aplikacji w systemie Windows 8: kanał PBS

Korzystając z aplikacji Discovery News dla systemu Windows 8, będziesz otrzymywać nowe historie i filmy, które będą dodawane codziennie. W sekcji wideo będzie można oglądać niezliczone odcinki DNew i odbierać co dzień od gospodarzy Anthony’ego Carboni, Laci Green i Trace Dominguez. W sekcji Zdjęcia będziesz mógł przeglądać szeroki katalog wspaniałych galerii zdjęć.

Ciekawą częścią jest Discrządator, w którym codziennie będą ci podawane szalone, niesamowite fakty. Aplikacje są naprawdę bardzo fajne na tablecie z Windows 8 i polecam je każdemu, nie tylko prawdziwym fanom Discovery Channel. Kliknij poniższy link, aby pobrać i zainstalować go na urządzeniu z systemem Windows 8.

Pobierz Discovery News na Windows 8

Link do głównej publikacji