Connect-Mania to piękna gra łącząca Windows 8, 10 kropek

Jakiś czas temu udostępniliśmy jedną aplikację dla systemu Windows 8, której można użyć do przekształcenia tabletu z systemem Windows 8 w fortepian — nazwa Piano 8. Teraz twórca tej aplikacji skontaktował się, aby sprawdzić kolejną zabawną grę dla systemu Windows 8 — Connect-Mania.
gra bubble Windows 8
Connect-Mania to bardzo prosta, ale bardzo przyjemna gra dla systemu Windows 8, w którą można grać na tablecie z systemem Windows 8, Windows 8.1 lub Windows RT, a także na komputerze stacjonarnym. Gra zawiera pięknie wykonane rysunki dłoni, które zawsze doceniałem w grach mobilnych. Zapisana jako gra logiczna w Sklepie Windows, ta gra zajmie niewiele ponad 5 MB miejsca, ale może zająć dużo czasu, jeśli zostaniesz w nią wciągnięty.

Czytaj także: Genstalgia to fajny emulator Windows 8 Sega Genesis

Connect-Mania to wciągająca gra polegająca na łączeniu baniek w systemie Windows 8

Twój cel: Połącz jak najwięcej kropek tego samego koloru w ciągu jednej minuty. Zbyt łatwe? Niezbyt proste… Zmierz się z wynikami swoich znajomych dzięki światowej tabeli liderów. Bardzo wciągająca gra. Gra, która jest trudniejsza niż się wydaje

Windows 8 łączy manię

Tak więc, jak mówi opis, jest to gra trudna, niż się wydaje. Po dobrych minutach grania na moim tablecie z Windows 8 rzeczywiście mogę to potwierdzić. Fajne jest to, że im dłużej twoja linia się wydłuża, tym „ostrzejszy” wydaje się dźwięk, wskazując, że masz zamiar otrzymać premię, która zwiększy twój wynik. Wielu może myśleć, że te gry to strata czasu, ale w rzeczywistości poprawiają twoją uwagę na szczegóły. W Connect-Mania masz do dyspozycji tylko 60 sekund, więc naprawdę musisz mieć oko orła, które jest najlepszym sposobem na połącz te kolorowe kropki.

W grę można grać za pomocą myszy i klawiatury lub z obsługą sterowania dotykowego na tablecie Windows 8 lub Windows RT. Jeśli naprawdę dobrze sobie z tym radzisz, istnieje również światowa tabela liderów, w której możesz rzucić wyzwanie znajomym lub graczom z całego świata, aby zobaczyć, kto jest lepszym graczem.

Pobierz grę Connect-Mania na Windows 8

Link do głównej publikacji