Co zrobić, jeśli lista przyjaciół League of Legends nie działa

Jako jedna z najpopularniejszych gier MOBA na świecie League of Legends jest w zasadzie bezużyteczna bez przyjaciół i innych graczy. Ale dokładnie to może się zdarzyć, ponieważ możliwe są sporadyczne problemy z listami znajomych w League of Legends.

Istnieje kilka czynników, które mogą zepsuć twoją listę przyjaciół League of Legends. Jest też kilka problemów z listą znajomych, które mogą być dość denerwujące, w tym:

  • Ty lub przyjaciel ostatnio zmieniłeś imię przywoływacza, ale ty (lub twój przyjaciel) widzisz starą nazwę przywoływacza.

  • Możesz wysyłać wiadomości do znajomych, ale oni ich nie odbierają (i odwrotnie).

  • Dodajesz nazwę przywoływacza do listy znajomych, która zawiera znaki specjalne, co może spowodować zniknięcie całej listy znajomych.

Na szczęście wsparcie League of Legends zapewniło obejście, które powinno rozwiązać te problemy. Rozwiązanie jest dość proste, wystarczy usunąć znajomego, którego dotyczy problem, z listy przyjaciół, a następnie dodać go ponownie. Twój przyjaciel musi zrobić to samo.

Spowoduje to zresetowanie listy znajomych i usunięcie ewentualnych wad. Pamiętaj, że problemy z listą znajomych mogą być również spowodowane różnymi problemami z serwerami. W takim przypadku nie można naprawdę nic zrobić, tylko czekać, aż zespół programistów rozwiąże problem lub wyda łatkę.

Możesz także spróbować naprawić grę za pomocą klienta Battle.net, chociaż jest to rozwiązanie długotrwałe, ponieważ błąd występuje po stronie serwera, a nie lokalnych plików. Powiedziawszy to, nie zajmie to zbyt wiele czasu. Po prostu otwórz klienta, kliknij League of Legends prawym przyciskiem myszy i napraw grę.

Czy ta rada pomogła ci rozwiązać problem z listą znajomych? Czy znasz jakieś inne obejście? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji