Chcesz zmienić rozmiar obrazu w Paint 3D? Oto jak to zrobić

Jeśli zastanawiasz się, jak zmienić rozmiar obrazu w Paint 3D, kliknąłeś odpowiedni link. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz obrazu o konkretnej wielkości do witryny, podpisu e-mail lub tapety komputera, zmiana rozmiaru obrazu jest bardzo ważna.

Chociaż nie powinniśmy oceniać książki po okładce, wyraźne obrazy w twoim projekcie będą wyglądać znacznie lepiej niż zmodyfikowane zdjęcia z pokazanymi krawędziami.

Biorąc to pod uwagę, bez względu na środowisko, w którym chcesz używać swojego wizerunku, zawsze zaleca się prezentowanie profesjonalnego i czystego wyglądu.

Z tego powodu w dzisiejszym artykule omówimy najlepszy sposób zmiany rozmiaru dowolnego obrazu w Paint 3D. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Chcesz zmienić rozmiar obrazu w Paint 3D? Postępuj zgodnie z tą metodą

  1. Kliknij prawym przyciskiem myszy obraz, którego rozmiar chcesz zmienić -> kliknij Edytuj za pomocą Paint 3D z menu.edytuj za pomocą farby 3d - jak zmienić rozmiar obrazu farby 3d
  2. Kliknij Brezentowy opcja z góry ekranu.opcja płótna malowanie 3D - jak zmienić rozmiar obrazu farby 3d
  3. Upewnij się, że opcja Zmień rozmiar obrazu za pomocą płótna jest zaznaczone na pasku bocznym (jeśli nie widzisz tej opcji, po prostu naciśnij klawisz M. na klawiaturze, aby go włączyć)
  4. Pod Zmień rozmiar płótna -> upewnij się, że Zablokuj współczynnik kształtu opcja jest zaznaczona.
  5. Upewnij się, aby wybrać Piksele pod Zmień rozmiar płótna menu.opcje płótna piksele maluj 3D - jak zmienić rozmiar obrazu malować 3d
  6. Wybierz odpowiedni rozmiar, modyfikując wysokość i szerokość.
  7. Kliknij menu przycisk — wybierz Zapisać.

Czy mogę użyć Paint 3D do konwersji obrazów na czarno-białe? Oto odpowiedź

Wniosek

W tym artykule z poradnikiem zbadaliśmy najszybszy sposób zmiany rozmiaru obrazu w Paint 3D. Ta prosta i bezpośrednia metoda pozwala zmodyfikować rozmiar obrazu, aby dopasować go do dowolnego pożądanego rozmiaru.

Możesz zmieniać rozmiar obrazów w celu wykorzystania w sztuce, na komputerze lub w prezentacji PowerPoint, nad którą pracujesz.

Jeśli uznasz ten przewodnik za pomocny, daj nam znać, korzystając z sekcji komentarzy znajdującej się poniżej tego artykułu.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji