Chcesz nauczyć się chemii? Pobierz aplikację Układ okresowy ze sklepu Microsoft Store

Aplikacja Układ okresowy dla Windows 8.1 i Windows 10 jest prawdopodobnie najważniejszym narzędziem do nauki chemii. Przeczytaj poniżej naszą recenzję i jak możesz go używać na tablecie Windows 8.1, Windows 10, aby uzyskać lepsze oceny z chemii.

Chemia nie jest łatwym przedmiotem do nauki. Jest ogromna ilość informacji, których należy się nauczyć, zanim można powiedzieć, że zna chemię. Po tym wszystkim, co zostało powiedziane i zrobione, pojawia się chemia organiczna, która jest jeszcze trudniejsza i bardziej skomplikowana.

Podstawą chemii jest jednak Układ okresowy. Ta tabela znanych pierwiastków uporządkowana według liczby atomowej i innych kryteriów. Jeśli chcesz nauczyć się chemii, jest to pierwsza rzecz do opanowania. Po zapamiętaniu układu okresowego możesz zacząć uczyć się naprawdę fajnej strony chemii.

 • Periodic Table App dla Windows 10, Windows 8.1 — Recenzja

  układ okresowy-windows-8 (4)

  Jakkolwiek może się to wydawać zniechęcające, nauka układu okresowego pierwiastków nie jest tak trudna, jak można sobie wyobrazić. Ponadto, jeśli masz Aplikacja Układ okresowy dla urządzeń z systemem Windows 8.1, Windows 10, to jest jeszcze łatwiejsze. Tę bezpłatną aplikację można pobrać ze Sklepu Windows za darmo, a przekonasz się, że jest to doskonała pomoc w nauce.

  • Po pobraniu i zainstalowaniu układu okresowego dla Windows 10, Windows 8.1, po otwarciu aplikacji zobaczysz, że zapewnia ona użytkownikom interaktywną tabelę elementów. Wszystkie znane elementy są umieszczone w tej samej standardowej kolejności, a każda klasa elementów jest oznaczona kolorami, aby użytkownicy mogli łatwiej się ich nauczyć.

   układ okresowy-windows-8 (4)

   • Zorganizowany, aby pomóc Ci uczyć się we własnym tempie

    Ta aplikacja jest lepsza niż tylko pokazywanie elementów. Kliknięcie lub dotknięcie dowolnego elementu spowoduje otwarcie okna z dodatkowymi informacjami na jego temat. To okno jest podzielone na 4 obszary:

    • Ogólne informacje — gdzie zobaczysz masę atomową, serię, liczbę atomową, jeśli jest radioaktywna, konfigurację elektronów i obraz atomu.
    • Informacje fizyczne — tutaj można znaleźć stan pierwiastka, temperaturę topnienia, przewodność cieplną, informacje atomowe i inne właściwości fizyczne.
    • Zdjęcia — większość elementów ma ich obrazy w swojej naturalnej formie, dzięki czemu użytkownicy aplikacji mogą dokładnie zobaczyć, jak to wygląda.
    • Linki zewnętrzne — Każdy element ma własne linki zewnętrzne, w których użytkownicy mogą znaleźć dodatkowe informacje na jego temat. Te linki różnią się od Wikipedii (chociaż nie otwiera aplikacji Wikipedia dla Windows 10, Windows 8) zbyt wielu innych witryn związanych z chemią.

    układ okresowy-windows-8 (4)

    Najnowsza wersja zawiera pierwszą wersję w języku niderlandzkim, oprócz pozostałych 9 języków obsługiwanych wcześniej w aplikacji. Obsługiwany jest chiński (tradycyjny i) oraz międzynarodowy alfabet hiszpański, brazylijski, włoski i inne.

    Błąd układu został naprawiony w systemie Windows 10, oprócz tych innych poprawek:
    — Napraw awarię w systemie Windows 10 podczas szybkiej zmiany rozmiaru okna
    — Nowe niestandardowe opcje widoku na pasku aplikacji
    — Pokaż grupy i kropki na stole
    — Tryb zmaksymalizowany do korzystania z całego ekranu dla tabeli

    To wszystko, dzięki czemu możesz skorzystać z czystej i dobrze zaprojektowanej aplikacji, która pomoże Ci nauczyć się chemii.

    elementy aplikacji Układ okresowy dla Windows 8.1, Windows 10

    Dostęp do wszystkich tych informacji mają użytkownicy Periodic Table dla Windows 10, Windows 8. Ta aplikacja może być świetnym źródłem informacji zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Z przyjemnością podniosłem aprobatę za doskonałą jakość aplikacji i mamy nadzieję, że zobaczymy jeszcze więcej informacji o elementach w przyszłych aktualizacjach.

    • Pobierz Układ okresowy dla Windows 10, Windows 8.1

    POKREWNE ARTYKUŁY DO SPRAWDZENIA:

    • 5 najlepszych programów do nauki języków dla Windows
    • Jakie jest najlepsze oprogramowanie do nauki śpiewania?
    • Oprogramowanie do nauki języków z rozpoznawaniem mowy
Link do głównej publikacji