Brak trawy 3D na FIFA18? Oto jak rozwiązać problem na PC

FIFA 18 odziedziczyła serię błędów z poprzedniej gry. Niestety, nie wszyscy gracze mogą cieszyć się trawą 3D, nawet przy ultra-ustawieniach wstępnych. Wysokosc dzwieku
wygląda podobnie jak dywan i jest to bardzo denerwujące.

Gracze naprawdę mieli nadzieję, że EA naprawi ten błąd. Fakt, że problem wciąż występuje, zabija dużą część radości z gry.

Oto jak jeden użytkownik opisuje ten problem:

„Wszyscy wiemy, że ten problem zaczął się w FIFA17. […] W zeszłym roku stworzyłem podobny post dla 17. Dokładnie tak nie było. Chciałem tylko, żebyście to jakoś naprawili. Powiedziałeś mi, że GONNA BĘDZIE NAPRAWIONA z nadchodzącymi łatkami. Nie zrobił tego. I zaakceptowałem to w FIFA 17. Miałem nadzieję, że nie będę miał tego problemu w FIFA 18. I widziałem, co… Ten sam problem. Wiem, że nie naprawicie tego, nigdy nie spróbuję tego naprawić ”

Wydaje się, że problem z płaską trawą nie jest tak naprawdę problemem, ale raczej wyborem dokonanym przez EA. Trawa 3D po prostu nie jest obsługiwana w przypadku szeregu kart GPU. Zaskakujące jest to, że tekstura trawy 3D jest dostępna w serii niższych procesorów graficznych.

Jak naprawić problem z trawą 3D w FIFA 18

Jesteśmy pewni, że EA w końcu poszerzy obsługę traw 3D. Jeśli jednak nie chcesz czekać, aż firma wprowadzi łatkę, mamy dla Ciebie szybkie rozwiązanie. To rozwiązanie działa na GTX 960M. Ale możesz spróbować na innych procesorach graficznych na własne ryzyko.

Istnieje mod FIFA, który umożliwia obsługę trawy 3D na PC. Wystarczy pobrać go na komputer, wymienić plik „.ini” w folderze łatek na pobrany i wkleić .dll do głównego folderu FIFA. To wszystko, powinieneś teraz móc grać w piłkę nożną na trawie 3D.

Możesz pobrać mod trawy FIFA 18 3D z ModdingWay. Daj nam znać, czy ta poprawka zadziałała. Pamiętaj, że modyfikowanie gry może prowadzić do pewnych problemów i / lub ograniczać niektóre funkcje. Nie możemy zagwarantować, że to zadziała, ale warto spróbować.

Artykuły związane z FIFA, które powinieneś sprawdzić:

  • Błędy w FIFA 18: awarie gry, rozłączenie serwera, dźwięk nie działa i wiele więcej
  • Jak naprawić problemy z FIFA 18 na komputerze z systemem Windows
  • Ostatni gwizdek! EA przestanie obsługiwać FIFA Mobile na telefonach z systemem Windows
Link do głównej publikacji