Błąd „Wyświetl niezgodny” uniemożliwia zainstalowanie aktualizacji Windows 10 Creators Update [Fix]

Dzięki Windows 10 Creators Update Microsoft stara się pokryć niektóre brakujące funkcje, zachowując jednocześnie ogólną użyteczność swojego najnowszego systemu operacyjnego. Nazwa wydania wystarcza, aby stwierdzić, w którym kierunku firma chce iść z aktualizacją twórców.

Ale oprócz tego świeżego i uroczego pakietu funkcji Aktualizacja Creators Update ma wiele problemów. Mimo że wydanie pojawiło się w sprzedaży już tydzień temu, użytkownicy na całym świecie mieli już wiele problemów. Oprócz standardowych problemów w systemie, niektórzy użytkownicy zgłaszali problem, który jest dość specyficzny i decydujący, jeśli chodzi o instalację aktualizacji twórców.

Mianowicie, niektórzy użytkownicy otrzymali błąd, który informuje ich, że ich wyświetlanie nie jest zgodne z aktualizacją. Z tego powodu nie mogli pobrać i zainstalować aktualizacji dla twórców.

Na szczęście istnieje kilka obejść, które możesz wypróbować przed poddaniem się. Jeśli więc zacząłeś niepoprawnie, korzystając z Aktualizacji dla twórców, lista poniższych rozwiązań powinna pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

Jak rozwiązać błąd aktualizacji „Wyświetl niezgodny” w aktualizacji twórców

Zaktualizuj sterowniki GPU

Jeśli chodzi o głównych sprawców problemów w dziale Windows 10, kierowcy siedzą bez wątpienia na tronie. Mianowicie główne przyczyny problemów związanych z aktualizacją dotyczą nieprawidłowego działania / nieodpowiednich sterowników. Możesz też założyć, że kierowcom udało się w jakiś sposób obejść ten problem z aktualizacją twórców.

To, co musisz zrobić, to sprawdzić sterowniki GPU lub alternatywne karty graficzne w Menedżerze urządzeń i podjąć niezbędne kroki. Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby rozwiązać problemy ze sterownikami:

 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy menu Start i wybierz Menedżera urządzeń z listy.
 2. Przejdź do kart graficznych.
 3. W obszarze Adaptery wyświetlania kliknij prawym przyciskiem myszy układ GPU i wybierz opcję Aktualizuj sterownik.
 4. Jeśli aktualizacje są dostępne, poczekaj na zakończenie, uruchom ponownie komputer i sprawdź dostępność aktualizacji.

Ponadto, jeśli problem występuje nadal, należy zastosować podejście ręczne zamiast automatycznej aktualizacji przez Windows Update. Czasami ogólne sterowniki dostarczone przez Microsoft nie odpowiadają potrzebom systemu. Ponadto, dzięki oficjalnym sterownikom, możesz uzyskać dodatkowe oprogramowanie dla lepszej kontroli nad twoim GPU. I tak to jest.

 1. Pobierz odpowiednie sterowniki z jednego z tych łączy w zależności od producenta karty graficznej:
  • AMD
  • Nvidia
  • Intel
 2. Zainstaluj sterowniki i uruchom ponownie komputer.
 3. Spróbuj ponownie zaktualizować do Creators Update.

Odinstaluj dodatkowe sterowniki „lustrzane”

Przez większość czasu narzędzia do zdalnej pomocy / dostępu instalują dodatkowe sterowniki w systemie. Te „lustrzane” sterowniki umożliwiają innym dostęp do twojego komputera i wprowadzanie zmian za Twoją zgodą. Są to jednak najbardziej znani sprawcy błędu aktualizacji, którym zajmujemy się dzisiaj.

Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest tymczasowe pozbycie się programów do zdalnego dostępu, takich jak Team Viewer, a następnie wyczyszczenie sterowników.

Uaktualnij za pomocą Media Creation T00l

Poza standardową aktualizacją bezprzewodową możesz skorzystać z alternatywnego sposobu uaktualnienia do aktualizacji twórców. Ten sposób jest rzeczywiście nieco dłuższy, ale będziesz w stanie przezwyciężyć błąd zgodności ekranu i uzyskać najnowszą aktualizację. Mówimy o narzędziu do tworzenia multimediów, które można łatwo uzyskać z tego linku. Gdy go zdobędziesz, reszta jest dość prosta i nie będzie trudna do naśladowania. Oto jak wykonać aktualizację za pomocą narzędzia Media Creation Tool:

 1. Pobierz narzędzie Media Creation Tool z tego łącza.
 2. Uruchom narzędzie do tworzenia multimediów.
 3. Zaakceptuj warunki umowy.
 4. Wybierz „Uaktualnij ten komputer teraz” i kliknij Dalej.
 5. Po zakończeniu procesu komputer powinien zostać zaktualizowany.

Że należy to zrobić. Jeśli masz jakieś pytania lub dodatkowe rozwiązania, podziel się nimi z nami i naszymi czytelnikami w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji