Błąd aplikacji Groove Music 0xc00d1388 w systemie Windows 10

Nasze wrażenia z korzystania z komputera lub przeglądania Internetu nie zawsze są płynne. Czasami napotykamy problemy, które są nie tylko trudne do naprawienia, ale całkowicie nieznane, ponieważ mają postać kodów. Jeden z takich problemów jest zwykle widoczny podczas próby zalogowania się Aplikacja Groove Music w systemie Windows 10 — Błąd 0xc00d1388. Jeśli podczas próby zalogowania się do aplikacji Groove Music na urządzeniu z systemem Windows 10 lub Windows 10 Mobile wystąpi błąd 0xc00d1388, może być konieczna migracja konta Xbox Live.

błąd

Główną przyczyną tego problemu może być konto Microsoft i niezgodne ustawienia komputera z systemem Windows 10. Te ustawienia powinny być takie same. Na przykład jeśli masz amerykańskie konto Microsoft, ustawienia powinny być ustawione na Ameryka. Tak więc, łatwo dostępnym rozwiązaniem do Twojej dyspozycji jest ustawienie konta Microsoft i ustawień komputera na tym samym.

Błąd aplikacji Groove Music 0xc00d1388

Przejdź do strony migracji konta.

Po wyświetleniu monitu zaloguj się przy użyciu konta, które chcesz przenieść do innego regionu.

Następnie przewiń w dół u dołu strony, aby znaleźć opcję „Dalej”. Kliknij opcję.

Kolejny

Następnie na stronie „Przenoszenie konta Xbox Live” wybierz region, do którego przenosisz konto, a następnie kliknij przycisk Akceptuję.

Błąd 0xc00d1388 Aplikacja Groove Music

Pamiętaj, że zmiana regionu nie będzie możliwa, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:

Twoje konto jest obecnie zawieszone (na przykład, jeśli wygasła karta kredytowa jednego z członków).

Po drugie, jeśli zmieniłeś regiony w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

Masz umowę Xbox 360 Entertainment For All.

Jesteś małoletni (w świetle prawa / obowiązującego prawa) w swoim obecnym regionie i nie będzie nieletni w regionie, w którym chcesz się zmienić.

Obecnie nie jesteś osobą nieletnią (zgodnie z obowiązującym prawem) w swoim obecnym regionie i staniesz się osobą nieletnią w regionie, w którym chcesz się zmienić.

Procedura, którą należy wykonać, jest podobna, jeśli pojawi się taki błąd na urządzeniu mobilnym z systemem Windows 10.

Link do głównej publikacji