„Nie znaleziono serwera DNS” Windows 8, problem z Wi-Fi po aktualizacji do Windows 8.1

„Nie znaleziono serwera DNS”Jeśli dostajesz „Nie znaleziono serwera DNS” błąd podczas surfowania po Internecie przez Wi-Fi po aktualizacji do Windows 8.1, możesz bardzo łatwo rozwiązać ten problem, wykonując następujące kroki. Uaktualnienie systemu operacyjnego do następnej wersji brzmi interesująco, ponieważ jest to jeden krok w kierunku monotonne użycie i zaawansowane funkcje. Ale czy wiesz, że aktualizacja oprogramowania nie jest jasnym zadaniem, szczególnie jeśli chodzi o system Windows, ponieważ po uaktualnieniu do dowolnej nowej wersji otrzymasz pozwolenie na twarz usterki, opóźnienia, niezgodności i płynny przepływ pracy itp. problemy. Jak wiesz, system Windows 8.1 się rozwija, nowa, zaawansowana i piękna wersja swojego poprzednika, Windows 8.

W tym blogu główna dyskusja dotyczy typowych problemów, jakie napotykają ludzie po uaktualnieniu do systemu Windows 8.1. Wielu użytkowników znalazło „Nie znaleziono serwera DNS” błąd podczas próby połączenia z Wi-Fi po aktualizacji do Windows 8.1 z Windows 8.

Większość użytkowników zgłosiła, że ​​ten konkretny problem przeciągania Wi-Fi występuje po aktualizacji z Windows 8 do Windows 8.1. Zmiana publicznych serwerów DNS, ponowne uruchomienie routerów internetowych i ponowne uruchomienie komputera nie działało w celu rozwiązania tego problemu. Istnieje wiele sposobów rozwiązania tego problemu, ale najłatwiejszym ze wszystkich jest ulepszenie sterowników Wi-Fi. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób i skąd, wykonaj te proste kroki.

Jak naprawić błąd Nie znaleziono serwera DNS w systemie Windows 8.1

Sterownik karty WiFi jest zbyt dobrym rozwiązaniem tego problemu. Należy zaktualizować lub ponownie zainstalować pliki sterownika WiFi, wykonując poniższe wyjaśnione kroki.

  1. Otwórz Menedżera urządzeń w systemie Windows i wybierz ‘Karty sieciowe’
  2. Gdy pojawi się ikona Mój komputer na pulpicie, możesz użyć Zarządzania komputerem lub otworzyć z Panelu sterowania
  3. Kliknij dwukrotnie nazwę karty sieci WiFi
  4. Iść do «Kierowca» Tab i Hit «Uaktualnij sterownik» opcja
  5. naciśnij „Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika”
  6. Teraz naciśnij „Pozwól mi wybrać z listy sterowników urządzeń na moim komputerze” opcja
  7. Wybierz pozycję sterownika z listy i kliknij OK

Przed rozpoczęciem tego procesu wyłącz pole wyboru kompatybilnego sprzętu, aby móc wyszukiwać poprzednie wersje sterowników, ponieważ w wielu przypadkach można zaobserwować, że poprzednie wersje sterownika systemu Windows wspaniale rozwiązują problemy i problemy związane ze sterownikami.

Po zakończeniu procesu aktualizacji sterownika uruchom ponownie komputer, a teraz wszystko powinno działać płynnie.

Jeśli nie uda Ci się rozwiązać tego problemu zamiast wykonać te czynności, możesz skorzystać z pomocy Narzędzie do naprawy komputera. To oprogramowanie pozwala rozwiązać wszelkie problemy występujące w systemie Windows i komputerze.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

  1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
  2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
  3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Link do głównej publikacji