Ashampoo Uninstaller 7 pomaga usunąć uparte oprogramowanie na dobre

Każda firma zapewniająca obsługę klienta w zakresie oprogramowania poinformuje Cię, że jednym z głównych problemów jest to, że użytkownicy skarżą się na niemożność całkowitego usunięcia aplikacji ze swoich systemów.

Na przykład programy zabezpieczające są najtrudniejsze do usunięcia. Jest to jeden z powodów, dla których wiele firm oferuje dedykowane narzędzia do usuwania oprogramowania, których można użyć w takich przypadkach.

AVG, Kaspersky, Ashampoo i inne firmy tworzą określone programy, które całkowicie usuwają zainstalowane pakiety bezpieczeństwa. Wiele z tych narzędzi osadza wtyczki w narzędziach innych firm, aby Cię chronić. Takim narzędziem jest na przykład Twoja przeglądarka internetowa.

Funkcje Ashampoo Uninstaller 7

Ashampoo Uninstaller 7 to potężne narzędzie do usuwania oprogramowania, które umożliwia wyświetlanie i usuwanie zainstalowanych aplikacji. Tę istotną funkcję można również rozszerzyć do punktu, w którym program pozwoli Ci także wyświetlić więcej aplikacji i zaoszczędzić czas, eliminując je wszystkie jednocześnie.

Pobieranie programu Ashampoo Uninstaller 7

Monitor instalacji programu siedzi cicho w tle i sprawdza każdą aplikację, która instaluje się w systemie. Ashampoo Uninstaller 7 monitoruje lokalizację plików, zainstalowane wtyczki przeglądarki i więcej modułów. Wszystkie są zalogowane do usunięcia później.

Możesz cofnąć się w czasie

Możesz również zrobić migawkę systemu, aby porównać sytuację przed / po, jeśli planujesz zainstalować nowe oprogramowanie. Możesz utworzyć nową migawkę, rozpocząć instalację nowego oprogramowania, a jeśli coś nie pójdzie zgodnie z planem — system zwolni lub aplikacja ulegnie awarii — możesz szybko sprawdzić migawkę i powrócić do poprzedniego stanu, gdy system był działa płynnie.

Uninstaller 7 skanuje również zainstalowane wtyczki przeglądarki Edge, Firefox i Chrome. Doradzi również w zakresie popularności wtyczki, pomagając zdecydować, czy ją usunąć, czy nie.

Możesz kupić Ashampoo Uninstaller 7 za 39,99 USD lub wypróbować go za darmo w wersji próbnej poniżej.

  • Pobierz teraz Ashampoo Uninstaller 7 Wersja próbna

Link do głównej publikacji