Aplikacja Windows Store Brainteasers pobiera aktualizację, aby naprawić błędy systemu Windows 8.1, 10

Brainteasers, aplikacja Windows 8, w której możesz grać jako detektyw, została zaktualizowana o kilka potrzebnych nowych funkcji, a także poprawki błędów
Brainteasers Windows 8.1
Brainteasers to jedna z najczęściej granych gier ze Sklepu Windows z Games / Puzzle i jest popularna wśród graczy, którzy również grają w szachy, sudoku, warcaby i inne aplikacje i gry, które pomagają ci trenować mózg. Możesz grać jako naprawdę sprytny detektyw, rozwiązując łamigłówki, czytając wskazówki. Oficjalny opis Brainteasers dla Windows 8 i Windows RT wygląda następująco:

Czy jesteś prawdziwym detektywem? Spróbuj rozwiązać morderstwo, które miało miejsce w rezydencji. Przeczytaj wskazówki i wykorzystaj wiedzę, aby dowiedzieć się, który z podejrzanych jest mordercą. Dowiedz się, gdzie wszyscy byli podczas przestępstwa, i użyj swojego mózgu, aby odkryć tajemnicę morderstwa.

Aplikacja Brainteasers została zaktualizowana z poprawkami dotyczącymi problemów z Windows 8.1, a także o nowe poziomy, aby utrzymać detektyw radość, dodatkową diagnostykę. Najnowsza wersja Brainteasers dla Windows 8 również naprawiła przyczyny awarii aplikacji na niektórych systemach. Kliknij poniższy link, aby pobrać Brainteaser i rozpocząć rozwiązywanie zagadek.

Pobierz Brainteasers na Windows 8, Windows RT

Link do głównej publikacji