Aplikacja do edycji zdjęć Fotor dla systemu Windows 10, 8 [link do recenzji i pobierania]

Masz błyszczące urządzenie z systemem Windows 10, 8 lub Windows RT, a teraz chcesz poprawić wrażenia dotykowe, a nawet korzystać z pulpitu za pomocą niesamowitych aplikacji. A jeśli masz ładną kolekcję zdjęć na swoim urządzeniu, prawdopodobnie będziesz chciał się nimi bawić, dodać efekty i rozwiązać niektóre problemy. Fotor to jedna z takich aplikacji, która obiecuje ci pomoc i chwali się najlepszą aplikacją do edycji zdjęć typu „wszystko w jednym”.

Aplikacja Fotor dla systemu Windows 10, 8: edycja zdjęć w najlepszym wydaniu

Podczas otwierania aplikacji dostępne są dwa duże przyciski: Otwórz zdjęcie i Kolaż. Przycisk „otwórz zdjęcie” pozwoli Ci edytować dowolne zdjęcie, które chcesz. Znajdziesz tam przycisk „Ulepsz jednym dotknięciem” — to szybki sposób na poprawienie obrazu. Wystarczy go dotknąć lub kliknąć, aby automatycznie poprawić obraz. Dzięki opcji Edytuj możesz dostosować następujące parametry swojego obrazu:

 • Jasność
 • Kontrast
 • Nasycenie
 • Temp
 • Odcień
 • Rozmycie / wyostrzenie

fotor dla Windows 8

To, co ja i wielu innych użytkowników chcieliby zobaczyć, to przycisk, który pozwoli ci zresetować zmiany do domyślnych. Następnie Przyciąć przycisk pozwala wyciąć zdjęcie i wybrać część, którą chcesz wziąć. Zawiera również wstępnie ustawione ramki kadrowania, których można użyć.

To, co zrobiło na mnie wrażenie w tej aplikacji, to Efekty zakładkę, w której znalazłem wiele fajnych efektów, które można zastosować do swoich zdjęć. Jeśli więc jesteś osobą, która często bawi się obrazami, ta funkcja będzie bardzo, bardzo miła. A na urządzeniu dotykowym to prawdziwa przyjemność. Więc śmiało i baw się z 5 efektami: Classic, Lomo, BW, Artystyczny, Dark Corners.

 • Program Fotor dla systemu Windows 10, 8 oferuje szeroki zakres funkcji

  Następny przycisk, Granice przycisk, pozwala dodać ładną ramkę do zdjęcia. Jeśli więc chcesz nadać swojemu zdjęciu dodatkowy smak, na przykład użyć go w elektronicznej pocztówce, ta fajna funkcja powinna ci pomóc.

  Kolejną kreatywną funkcją, której tak naprawdę nie spotkałem w innych aplikacjach do edycji zdjęć dla systemu Windows 10, Windows 8 i nie tylko, jest Tryb Tilt-Shift. Zasadniczo pozwoli Ci zmienić skupienie obrazu, tak jakbyś zrobił to teraz. Jakoś dla tych, którzy są świadomi, jest to podobne do tego, co robią kamery Lytro.

  Następnie Tekst Zakładka umożliwia dodanie tekstu do zdjęcia w celu dalszego dostosowania. Szczególnie podoba mi się w tej funkcji szablon Tekst, który pozwolił Ci dodać mały kształt wokół tekstu — naprawdę fajnie. Nie podobała mi się niska różnorodność czcionek i szczerze mówiąc, nie podobała mi się żadna z nich. Więcej tekstu, bardziej artystycznie i klasycznie narysowane czcionki z pewnością dodadzą wiele stylu Fotorowi dla Windows 10, Windows 8. Po zakończeniu możesz zapisać obraz w formacie .jpeg, .bmp, .png i .tiff .


  Nie zapomnij też o Karta kolaż po otwarciu aplikacji. Pozwoli ci to bawić się wieloma zdjęciami i stworzyć piękny kolaż. Możesz także dodać tutaj obramowanie i zmodyfikować jego motyw i kolor.

  Oprogramowanie jest również dostępne dla systemów Android, iOS i Mac. Jeśli więc chcesz kontynuować edycję zdjęć na innej platformie, to Fotor jest właściwym wyborem dla Ciebie. Ponadto internetowe narzędzie do kolażu Fotor zapewnia dostęp do ponad 80 szablonów kolaży i innych ekskluzywnych treści za jedyne 8,99 USD miesięcznie. Fotor zawiera również 22 unikalne tła do kolaży.

  Narzędzie oferuje również opcje eksportu dla serwisów społecznościowych i platform fotograficznych, takich jak Flickr. W ten sposób możesz szybko udostępniać swoje zdjęcia światu.

  Aplikacja Fotor na Windows 10, Windows 8 jest i muszę się zgodzić, jedną z najlepszych aplikacji do edycji zdjęć typu „wszystko w jednym”, więc używaj jej z całą pewnością! Sprawdź galerię z góry i wypróbuj aplikację w Sklepie Windows.

  Pobierz Fotor ze Sklepu Windows

Link do głównej publikacji