Aplikacja Digi Online na Windows 10, 8 jest idealna dla abonentów RCS i RDS

Kilka godzin temu mówiłem o tym, że oficjalna aplikacja Euronews została uruchomiona w Windows Store dla Windows 10, 8 użytkowników. Czas porozmawiać o innej aplikacji telewizyjnej — aplikacji dla systemu Windows 10, 8 RCS RDS subskrybenci z Rumunii.
Windows 8 digi online rcs rds
RCS RDS jest jedną z największych sieci telewizyjnych w Rumunii, a ostatnio wydali aplikacje mobilne Digi Online dla użytkowników Androida i iOS. Teraz firma postanowiła nie ignorować systemu Windows 10 i 8 i udostępniła Aplikacja Digi Online na Windows 10, 8 w sklepie Windows. Ponieważ mieszkam w Rumunii, będę często korzystać z tej aplikacji, ponieważ jestem również subskrybentem RCS RDS. Zainstalowałem go kilka godzin temu na moim tablecie z Windows 10, 8 i mogę powiedzieć, że działa jak urok i mogę oglądać moje ulubione mecze piłkarskie w zaciszu własnego łóżka.

 • RCS RDS przenosi swoją sieć telewizyjną do systemu Windows 10, 8 użytkowników

  rcs rds digi online Windows 8

  Digi.Online este o aplicatie gratuita, destinata abonatilor RCS RDS to: — vizionarea online a Canalelor sportive Digi Sport 1, 2 si 3, a Canalului de stiri Digi24 si a Canalului muzical UTV — accesarea celor mai no stiri de pei Digi Sport si Digi24 — vizualizarea programului TV pentru toate Canalele Digi * — zestaw powiadomień o preferowanych kanałach Digi Canelele TV Digi: Digi Sport 1,2 si 3, Digi24, Digi Film, Digi World, Digi Life, Digi Animal World, UTV.

  Oczywiście aplikacja jest dostępna tylko w języku rumuńskim, jako RCS RDS działa tylko w Rumunii. Aplikacja zawiera następujące sekcje: aktualności, sport, tematy, dzieci, filmy, ogólne i muzyka. Na przykład podczas oglądania transmisji na żywo z meczu piłki nożnej można zmienić jakość transmisji strumieniowej z niskiej jakości na średnią, wysoką jakość i wysoką rozdzielczość. Z jakiegoś powodu jakość HD nie działała ani na moim laptopie, ani na tablecie, chociaż oba mają dobre rozdzielczości.

  Jednak nie wszystkie kanały telewizyjne Digi są obecne w aplikacji, ponieważ reszta z nich prawdopodobnie zostanie dostarczona z przyszłymi aktualizacjami. Jednak teraz możesz korzystać z aplikacji Windows 10, 8 Digi Online, aby oglądać na żywo tak ważne wydarzenia sportowe, jak Liga Mistrzów UEFA, Liga Europejska UEFA, MotoGP, Formuła 1, Formuła 3 i wiele innych. Wszystkie kanały TV Digi są dostępne: Digi Sport 1,2, 3; Digi24, Digi Film, Digi World, Digi Life, Digi Animal World i UTV.

  Pobierz aplikację Digi Online na Windows 10, 8

  AKTUALIZACJA: Digi Online ma dość dobre recenzje w sklepie, ale wielu użytkowników systemu Windows 10 skarżyło się na różne problemy techniczne podczas uruchamiania aplikacji. Na przykład aplikacja czasami ulega awarii lub nie ładuje żadnego kanału, aby wymienić tylko dwa z tych problemów. Chociaż problemy te nie są tak częste, sugerują, że firma nadal musi zoptymalizować aplikację dla systemu Windows 10 — szczególnie w przypadku najnowszych wersji systemu operacyjnego.

  Jak oceniasz dotychczasowe doświadczenia związane z Digi Online? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji