Aktualizacja systemu Windows 8.1 udostępnia Bing Desktop do pobrania

Aby móc wyszukiwać z pulpitu w systemie Windows lub Windows 8.1, musisz pobrać Google lub Bing. Ale teraz odkryłem, że nowa aktualizacja udostępnia ją do pobrania za pośrednictwem Windows Update.
Windows Bing Desktop 8.1Wyłączyłem automatyczne aktualizacje w Sklepie Windows i Windows Update, aby otrzymywać powiadomienia o tym, co dokładnie zostało nowe lub zmienione przez Microsoft. Jeśli więc i ty robisz to samo, istnieje szansa, że ​​zauważyłeś, co zrobiłem — że Microsoft udostępnił narzędzie Bing Desktop do pobrania jako zaktualizowany system Windows 8.1.

Wyszukiwania online prosto z komputera

Jak widać powyżej, w dniu dzisiejszym zainstalowałem Bing Desktop w wersji 1.3.1, a aktualizacja była opcjonalna. To sprytny sposób dla Microsoft Windows Bing Desktop 8promować swoją wyszukiwarkę. Używając Bing Desktop w Windows 8 lub Windows 8.1, możesz przeszukiwać Bing bezpośrednio z pulpitu, bez konieczności otwierania przeglądarki, aby to zrobić. Oczywiście wyniki pojawią się na nowej stronie przeglądarki.

Czytaj także: Aplikacja Microsoft Bing News ulega awarii w systemie Windows 8.1

Oprócz funkcji wyszukiwania z pulpitu możesz zobaczyć pogodę w swojej lokalizacji, nagłówki wiadomości oraz popularne zdjęcia i filmy. Jeśli nie zainstalowałeś Bing Desktop za pomocą narzędzia Windows 8.1 Update, możesz to zrobić, korzystając z bezpośredniego łącza od dołu.

Pobierz Bing Desktop na Windows 8.1

Link do głównej publikacji