8 najlepszych programów do nauki pisania na klawiaturze

Czy chcesz nauczyć się pisać szybciej? Nie martw się, ten post jest przeznaczony dla Ciebie. Zebraliśmy najlepsze naucz się pisać szybsze oprogramowanie w tym poście.

Pisanie stało się istotną częścią komputerów, ponieważ większość zadań wymaga pisania w takiej czy innej formie. Zazwyczaj jest to kłopotliwe, gdy prace pisania są niekompletne, ponieważ jesteś powolnym maszynistą, ale można to naprawić dzięki dostępności kilku programów do pisania.

To oprogramowanie uczy użytkowników, jak szybko pisać wszystkimi dziesięcioma palcami bez patrzenia na klawiaturę, ta technika nazywa się technika pisania dotykowego. Ta technika zapewnia użytkownikom szybkość i dokładność, a nie inne techniki, takie jak technika polowania i dziobania, w której osoba używa dwóch lub pięciu palców do pisania, patrząc na klawiaturę lub technikę buforowania, w której osoba zapamiętuje kilka słów i pisze je szybko, bez patrzenia na klawiaturę.

To oprogramowanie do pisania, które oferuje naukę dotyku i technik pisania, jest liczne, ale jest to najlepsze oprogramowanie do pisania, które uczy użytkowników w przyjazny i skuteczny sposób dzięki doskonałym funkcjom.

Najlepsze narzędzia do nauki szybkiego pisania

Nasza rekomendacja — oprogramowanie do pisania Key Blaze

naucz się pisać szybsze oprogramowanieTo oprogramowanie znajduje się na szczycie naszej listy, ponieważ obsługuje profile użytkowników od dzieci, nastolatków początkujących lub poprawiających się, dorosłych początkujących, poprawiających się lub profesjonalnych i nie tylko. Zawiera różne gry na klawiaturze, których celem jest poprawa wydajności i szybkości pisania.

Zawiera również opcje, takie jak gry, ćwiczenia i testy prędkości. Keyblaze obsługuje także różne układy klawiatury, takie jak angielski w Wielkiej Brytanii, Dvorak, niemiecki, francuski, angielski w USA i wiele innych. Użytkownicy mogą również porównywać wyniki testów z przyjaciółmi i współpracownikami.

Plusy

 • Pozwala na tworzenie różnych profili
 • Wiele układów klawiatury
 • Umożliwia udostępnianie wyników testu

Cons

 • Słaba obsługa klienta

    — Pobierz teraz Key Blaze z oficjalnej strony internetowej

Czytaj także: Pisz głosem, używając Dictate, nowej wtyczki do pakietu Microsoft Office

 1. GS Typing Tutor

naucz się pisać szybsze oprogramowanieTo oprogramowanie do pisania jest jednym z popularnych programów do pisania z jego potężnymi i bogatymi w funkcje narzędziami do nauki pisania na klawiaturze. Oprogramowanie obsługuje wiele opcji językowych, takich jak angielski, francuski, hiszpański i wiele innych.

Oprogramowanie daje użytkownikom kursy, takie jak dla początkujących, dla początkujących w pisaniu na temat wydajności dla użytkowników, którzy są ekspertami i chcą sprawdzić swoje umiejętności pisania na klawiaturze. Użytkownicy mogą nauczyć się pisać na klawiaturze jedną lub dwiema rękami, co jest dobrą cechą.

Zapewnia również klawiaturę ekranową dla nowicjuszy, aby wiedzieć, gdzie znajdują się klawisze, a inne funkcje tego oprogramowania obejmują testy pisania, różne rodzaje kursów, statystyki i gry na klawiaturze. Oprogramowanie obsługuje również ponad 20 układów klawiatury, takich jak QWERTY, Ameryki Łacińskiej, Szwajcarii i Francji Niemiecki i wiele innych. Jest dostępny do bezpłatnego okresu próbnego, który można kupić w całości za 30 USD.

Plusy

 • Niezły interfejs użytkownika
 • Kompatybilny z wieloma układami klawiatury

Cons

 • Słaby system obsługi klienta

    — Pobierz teraz bezpłatną wersję GS Typing Tutor

Czytaj także: Oto najlepsze aplikacje edukacyjne na PC

 1. Comfort Typing Lite

wygoda pisania menu ogólnego

Comfort Typing Lite to świetne oprogramowanie do pisania, które łączy synergię między funkcjami potrzebnymi użytkownikowi. Zaczniesz od 2 rodzajów szablonów: zwykłego tekstu i RTF, dzięki czemu możesz dostosować tekst do dokumentu lub po prostu napisać go szybko i dostosować później. Pozwoli ci to zbudować indeksowalne wielojęzyczne uzupełnianie tekstu.
Dzięki jego cechom technicznym będziesz w stanie:

 • Szybko wklej często używane słowa, frazy itp .;
 • Tworzenie wszelkiego rodzaju wiadomości i dokumentów za pomocą szablonów;
 • Zmień język układu tekstu;
 • Przypisz dźwięki do klawiatury, aby słyszeć po naciśnięciu klawiatury;

Oprócz tych funkcji Comfort Typing Lite pozwala zabezpieczyć szablony za pomocą szyfrowania 448-bitowego. To niesamowite narzędzie pomoże Ci przyspieszyć pracę, stając się bezpośrednio jej istotną częścią.

    — Pobierz teraz Darmowa wersja Comfort Typing Lite

Czytaj także: 5 najlepszych aplikacji do rozpoznawania mowy dla systemu Windows 10

 1. Oprogramowanie do pisania Ultra Key

naucz się pisać szybsze oprogramowanieTo popularne oprogramowanie do pisania używane przez wielu maszynistek. Ultra klucz 6.0 ma wiele niesamowitych funkcji, takich jak filmy i prezentacje instruktażowe, ćwiczenia treści, testy pisania, śledzenie słów na minutę i lekcje z efektywnymi instrukcjami. Ultra key twierdzi również, że użytkownicy muszą go używać przez 20 minut dziennie przez 24 dni, aby właściwie zrozumieć pisanie za pomocą dotyku.

Jest to również idealne oprogramowanie do pisania szkół i firm ze względu na niski koszt utrzymania i przechowywania dokumentacji certyfikatu dzięki opcji chmurowej. Oprogramowanie ma również układ klawiatury, taki jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Australia. Oprogramowanie daje również dodatkową korzyść z używania jednego klucza licencyjnego dla 3 komputerów i 8 użytkowników. To niesamowite oprogramowanie do pisania w domach i firmach.

Plusy

 • Ładne funkcje do nauki pisania na klawiaturze
 • Elastyczność w użyciu klucza licencyjnego

Cons

 • Brak wielopoziomowych gier na klawiaturze
 1. Oprogramowanie do szybkiego pisania

naucz się pisać szybsze oprogramowanieOprogramowanie do szybkiego pisania zawiera unikalne funkcje, dzięki którym jest bardzo popularny wśród maszynistek. Użytkownicy mogą nauczyć się pisać na maszynie jedną lub dwiema rękami. Pozwala użytkownikom konfigurować klawiaturę w oparciu o język.

Daje też użytkownikom różne kursy szkoleniowe od początkującego, doświadczonego, zaawansowanego z testami, aby sprawdzić, czy użytkownicy biegają w pisaniu po każdym kursie. Oprogramowanie obsługuje do 24 języków, takich jak francuski, angielski, hiszpański i wiele innych, co daje mu ogólnoświatowy urok i jest idealne dla wielojęzycznych szkół pisania lub biznesowych.

Jest również wyposażony w unikalne przenośne oprogramowanie do szybkiego pisania. Ta wersja nie wymaga instalacji i można ją zabrać wszędzie przy użyciu pamięci USB, która jest całkiem fajna. Oprogramowanie można również pobrać bezpłatnie.

Plusy

 • Elastyczność pisania
 • Wielopoziomowy układ językowy klawiatury

Cons

 • Brak pisania na klawiaturze
 1. Typowo

naucz się pisać szybsze oprogramowanieTo oprogramowanie do pisania jest konsekwentnie jednym z najlepszych programów do pisania i najbardziej popularne wśród maszynistek i przedsiębiorców. Typesy oferuje innowacyjne i niesamowite funkcje, które zapewniają użytkownikom wyjątkowe wrażenia dotykowe podczas pisania za pomocą przyjaznego interfejsu.

Jednak to oprogramowanie obejmuje samouczki wideo z lekcjami krok po kroku z ekspertem instruktorem, 7 strategiami uczenia się i ponad 500 lekcjami pisania. Zapewnia również zaawansowane statystyki monitorowania, takie jak pomoc osobista, profil społecznościowy z pulpitem nawigacyjnym, inteligentne cele, liczba pisania na minutę, dzięki czemu użytkownicy są całkowicie unikalni.

Ponadto ten program obsługuje różne układy klawiatury, takie jak USA, Wielka Brytania, Australia, Kanada, Hiszpania i inne. Oprogramowanie obsługuje także kompatybilność z wieloma platformami i jest dostępne w głównych systemach operacyjnych Windows. Nie ma bezpłatnego okresu próbnego, ale jest dostępny za 30 USD.

Plusy

 • Duża liczba kursów pisania na maszynie
 • Dobry interfejs użytkownika
 • Zabawne gry
 • Obsługa wielu użytkowników

Cons

 • Brak ustalonych celów
 1. Instruktor pisania na maszynie Platinum

naucz się pisać szybsze oprogramowanieInstruktor pisania na maszynie Platinum to wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do pisania na klawiaturze klasy premium, które skutecznie uczy użytkowników pisania na klawiaturze. Oferuje unikalne funkcje, takie jak wielopoziomowa gra o wysokiej jakości i około 20 kursów pisania.

Oprogramowanie do pisania bierze również pod uwagę zdolność użytkowników na różnych etapach, od początkującego do profesjonalisty, i przekazuje informacje zwrotne na temat postępów użytkowników. Instruktor maszynopisania daje również certyfikat po ukończeniu różnych kursów, co jest dość wyjątkowe. Jest kompatybilny z różnymi językami, co idealnie nadaje się do wielojęzycznej szkoły pisania.

Plusy

 • Niezły interfejs użytkownika
 • Jakościowe gry na maszynie
 • Kompatybilność z wieloma językami

Cons

 • Ćwiczeń testowych jest niewiele

Czytaj także: 7 najlepszych programów do pisania na komputery PC

 1. Mavis Beacon uczy oprogramowania do pisania

naucz się pisać szybsze oprogramowanieMavis Beacon to jedno z pierwszych i najstarszych programów do pisania, które jest popularne wśród studentów i maszynistek. To oprogramowanie ma zaktualizowane narzędzia edukacyjne, dzięki czemu jest najbardziej wszechstronnym nauczycielem pisania, który gwarantuje poprawę pisania w bardzo krótkim czasie.

Jednak to oprogramowanie zapewnia użytkownikom kompleksową osobistą instrukcję pisania ze szczegółowymi raportami ilustrującymi ogólny postęp użytkowników i pomagającą w identyfikacji konkretnych mocnych i słabych stron. Główne funkcje Mavis Beacon pomagają użytkownikom nauczyć się podstawowych umiejętności klawiszowych lub poprawić ogólną wydajność pisania.

Funkcje obejmują 430 spersonalizowanych lekcji, ćwiczeń i testów, szczegółowe śledzenie i raportowanie postępów oraz 16 gier w stylu arkadowym, w tym gry wielopoziomowe. Mavis Beacon obsługuje również wielojęzyczny układ klawiatury w języku angielskim, hiszpańskim i francuskim. Użytkownicy mogą również importować własne pliki MP3 i pisać je podczas słuchania ulubionych utworów. Do pobrania za darmo

Plusy

 • Ponad 430 spersonalizowanych lekcji
 • Dobre gry na klawiaturze
 • Szczegółowy interfejs

Cons

 • Słaba obsługa klienta
 1. Wpisywanie wzorca 10

naucz się pisać szybsze oprogramowanieTyping Master to dobre oprogramowanie do nauki pisania na klawiaturze z różnymi unikalnymi funkcjami, takimi jak różnorodne testy pisania, recenzje pozwalające naprawić określone problemy z pisaniem i licznik pisania. Oprogramowanie zawiera również kilka zabawnych gier do pisania.

Użytkownicy mogą również ustawić odpowiedni dla siebie wzorzec uczenia się w celu szybszego uczenia się. Obsługuje układy klawiatury w językach amerykańskim, kanadyjskim, wielojęzycznym, duńskim, francuskim i belgijskim. Użytkownicy mogą wybrać, czy prędkość pisania jest wyświetlana w słowach na minutę, czy naciśnięciach klawiszy na minutę.

Plusy

 • Uroda
 • Dobre gry na klawiaturze
 • Podejście krok po kroku do profesjonalnej klawiatury
 • Pisanie na maszynie do rejestrowania i analizowania nawyków pisania

Cons

 • Słaby interfejs użytkownika

Podziel się z nami swoim doświadczeniem w korzystaniu z któregokolwiek z nich, naucz się pisać szybsze oprogramowanie, o którym wspomnieliśmy powyżej. Skomentuj poniżej.

Link do głównej publikacji