8 najlepszych czytników kart SD USB-C, aby uzyskać dostęp do plików cyfrowych

Karta SD (Secure Digital) to mały gadżet służący do zwiększenia pojemności pamięci dla różnych urządzeń cyfrowych, takich jak smartfony, tablety i inne.

Korzyści, które sprawiają, że karta SD jest popularna, obejmują przenośność, szybki transfer danych i funkcję wymiany na gorąco.

Aby uzyskać dostęp do plików na karcie SD, potrzebujesz Czytnik kart SD, a wraz z postępem technologicznym dzisiejszy rynek rozgrzewa się do złącza lub portu typu C, więc będziesz potrzebować tego, co najlepsze Czytniki kart SD USB-C aby uzyskać dostęp do plików na nowoczesnych urządzeniach.

Czytniki kart są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach, kolorach i kompilacjach, dzięki czemu można je łatwo nosić ze sobą, gdziekolwiek jesteś, i zwiększają wygodę życia.

Szukając najlepszego czytnika kart USB-C SD, należy wziąć pod uwagę takie czynniki, jak szybkość, przenośność, estetyka, kompatybilność z innymi urządzeniami i systemami operacyjnymi, wiele funkcji, takich jak dodatkowe porty do ładowania telefonu lub innych zadań, oraz wiele gniazd w celu dostosowania do różnych pojemności kart.

Najlepszy czytnik kart SD USB-C do użycia w 2018 roku

 1. HooToo
 2. Vanja
 3. Lencja
 4. Kablowe sprawy
 5. Gikersy
 6. Satechi
 7. Avotch
 8. Fa-Star

1. HooToo

najlepszy czytnik kart SD USB-C

Oprócz fajnej nazwy gadżetu, HooToo zdobywa recenzje najlepszych użytkowników za najlepszy czytnik kart SD USB-C. Jest lekki, przenośny i prosty w obsłudze, a ponadto można go używać do innych celów, takich jak ładowanie telefonu lub innych urządzeń z portów USB 3.0 PowerDelivery, przy jednoczesnym podłączeniu do niego myszy, klawiatury i innego sprzętu.

Uzyskaj niesamowicie szybkie prędkości odczytu i przesyłania plików USB typu C nawet z karty SD o pojemności 2 TB do komputera z prędkością do 5 Gb / s.

Ma także adapter wideo 4K, dzięki czemu można nie tylko uzyskać dostęp do plików z funkcji czytnika kart SD, ale także rozszerzyć lub wykonać kopię lustrzaną ekranu za pomocą portu HDMI oraz przesyłać strumieniowo wideo 4K UHD lub Full HD 1080p do HDTV, monitorów lub projektorów .

Ma eleganckie, jednoczęściowe wykończenie jonizowane stopem aluminium, ze wzmocnioną powłoką kabla TPE, wskaźnikiem LED i ochroną przed zakłóceniami elektromagnetycznymi, aby zapobiec zakłóceniom z urządzeniami bezprzewodowymi.

Ponadto jest to czytnik typu plug and play, dostępny w czterech kolorach: srebrnym, złotym, różowozłotym i szarym.

Pobierz czytnik kart SD HooToo USB-C

2. Vanja

najlepszy czytnik kart SD USB-C

Jest to drugi najlepszy czytnik kart USB-C SD po HooToo pod względem opinii użytkowników i popularności. Posiada czytnik kart USB 2.0 SD / micro SD do transmisji danych, zarządzania wszystkimi danymi z, do lub na różnych urządzeniach i na wielu platformach. Oznacza to, że możesz tworzyć, kopiować, edytować, przenosić, usuwać, zmieniać nazwy i otwierać między innymi zadaniami.

Czytnik kart SD USB-C jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami USB typu C oraz tabletami lub smartfonami obsługującymi funkcję OTG.

Próbując uzyskać dostęp do plików, możesz także podłączyć swoje urządzenia i odtwarzać filmy lub muzykę z pamięci zewnętrznej bez zajmowania tak dużo miejsca, nie wymaga to dodatkowego zasilania, ani dodatkowej instalacji oprogramowania.

Odczytaj swoje karty pamięci z żądaną szybkością i wygodą, korzystając z tego doskonałej jakości, trwałego i wysokiej jakości czytnika kart USB-C SD. Twórz kopie zapasowe ważnych plików multimedialnych i cyfrowych i noś je ze sobą w dowolnym miejscu — to wygoda z tym związana.

Posiada również przeglądarkę dokumentów dla wszystkich głównych formatów plików, a także bezpiecznie przechowywać i udostępniać wszystkie treści cyfrowe.

Uwaga: nie odłączaj czytnika kart podczas przesyłania plików, nie łącz jednocześnie obu stron i nie używaj go jako kabla. Zawsze wkładaj kartę pamięci do urządzenia przed podłączeniem jej do smartfona lub tabletu i zdejmij obudowę urządzenia przed użyciem czytnika kart.

Pobierz czytnik kart SD Vanja USB-C

 • Przeczytaj także: Samsung wprowadza na rynek kartę microSD EVO Plus 256 GB o największej pojemności w swojej klasie

3. Lention

najlepszy czytnik kart SD USB-C

Jeśli chcesz mieć najlepszy czytnik kart USB-C SD, ale z dodatkową funkcjonalnością, to najlepszy wybór. Czytnik kart wyposażony jest w wieloportowy hub z jednym czytnikiem kart SD, czytnikiem kart micro SD / TF oraz trzema portami USB 3.0 z szybkim transferem danych do 5 Gb / s.

Możesz także podłączyć maksymalnie trzy urządzenia USB jednocześnie, przesyłając dane z karty SD.

Jego zalety to niewielka waga, przenośność, plug and play, dzięki czemu nie potrzebujesz zewnętrznych sterowników ani zasilania przed użyciem, a ponadto jest on w pełni kompatybilny z większością głównych urządzeń i komputerów.

Dzięki eleganckiemu jednoczęściowemu, zewnętrznej powierzchni ze stopu aluminium, zjonizowanemu wykończeniu, wzmocnionej powłoce kabla TPE i ochronie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi, aby zapobiec zakłóceniom z urządzeniami bezprzewodowymi, nie ma zakładów na to — to pewny zwycięzca.

Występuje w trzech kolorach: Rose Gold, Silver i Space Grey.

Uzyskaj czytnik kart pamięci USB-C SD

4. Kablowe sprawy

najlepszy czytnik kart SD USB-C

Jest to jedna z najlepszych marek, jeśli chodzi o najlepszy czytnik kart USB-C SD i inne przydatne urządzenia USB-C, takie jak adapter USB-C Gigabit Ethernet i wiele innych.

Funkcje obejmują podwójny czytnik kart USB-C SD z wygodnym dostępem do kart SD, SDHC, SDXC i micro SD z komputera lub urządzenia inteligentnego, które ma również port typu C. Czytnik kart może uzyskiwać dostęp do danych z dwóch kart jednocześnie, aby pobierać pliki z kamery wideo do komputera, z dużą prędkością i szybkością transferu do 5 Gb / s.

Jest idealny do smartfona z obsługą OTG, który nie ma gniazda karty micro SD.

Inne funkcje obejmują 6-calowy ogon kabla dla łatwego dostępu do wkładania i wyjmowania kart SD, wsparcie wymiany kart SD w celu wyeliminowania potrzeby odłączania i / lub ponownego podłączania przy zmianie kart, przenośny czytnik kart zasilany z magistrali oraz rozszerzenie pamięci przenośnej.

Jest najlepszym towarzyszem dla wszystkich niezbędnych potrzeb w zakresie przechowywania danych i jest kompatybilny z szeroką gamą inteligentnych urządzeń i komputerów.

Zalety posiadania tego czytnika kart USB-C SD obejmują dwukrotną migrację pamięci, wielozadaniowość migracji danych, a także można pobrać więcej danych, aby zaoszczędzić czas. Jest również lekki, ładny i przenośny, dzięki czemu można go zabrać wszędzie.

Jest dostępny w opcji czarno-białej.

Uzyskaj Cable Matters USB-C SD Card Reader

 • Przeczytaj także: 5 najlepszych narzędzi do odzyskiwania skasowanych zdjęć z karty SD

5. Gikersy

najlepszy czytnik kart SD USB-C

To najlepszy czytnik kart USBC do superszybkiego przesyłania plików na zewnętrzną kartę SD / TF. Dzięki niemu możesz przesyłać pliki z karty na komputer lub inne urządzenia, ponieważ ma jeden uniwersalny czytnik kart SD / TF dla wszystkich.

Podłącz swoją kartę do swoich urządzeń bezpośrednio za pomocą funkcji OTG, a także dodaj dodatkową kartę pamięci, aby przechowywać więcej plików cyfrowych i cieszyć się nimi w dogodny dla Ciebie sposób.

Jest smukły, przenośny i lekki oraz zbudowany z aluminiowej skorupy. Inne funkcje obejmują micro USB, USB 2.0 i złącza typu C, 1 gniazdo micro SD / TF, wsparcie dla SD / SDHC / SDXC do 46 GB, wsparcie dla kart pamięci z systemem plików FAT 32 oraz kompatybilność z Windows, typ C laptopy, smartfony przez OTG i micro USB.

Uwaga: nie obsługuje podłączania na gorąco, więc najpierw włóż kartę, a następnie podłącz do laptopa lub urządzenia inteligentnego. Nie obsługuje również odczytu dwóch kart jednocześnie.

Pobierz czytnik kart SD Gikersy USB-C

6. Satechi

najlepszy czytnik kart SD USB-C

Satechi to kolejna znana marka gadżetów. W tej najlepszej kategorii czytników kart USB-C SDech Satechi nie zawodzi.

Posiada gniazdo kart SD, gniazdo kart Micro SD, aluminiową konstrukcję i kompaktowy rozmiar dla przenośności. Jest również kompatybilny z większością nowoczesnych laptopów i innych urządzeń typu C.

Oprócz przesyłania plików i odczytu możesz także skorzystać z superszybkich portów USB 3.0, które zapewniają maksymalną wydajność.

Występuje w dwóch opcjach kolorystycznych: srebrnej i gwiezdnej szarości i jest oznaczony roczną gwarancją producenta.

Pobierz czytnik kart SD-Satechi USB-C

 • Przeczytaj także: 15 najlepszych kart PCI USB-C na komputer z systemem Windows 10

7. Avotch

najlepszy czytnik kart SD USB-C

Nazwa może nie być znana, ale jest popularna wśród użytkowników, którzy reklamują ją jako najlepszy czytnik kart SD USB-C, jaki można kupić. Jego wydajność jest świetna, co w przypadku szybkiej transmisji typu C i czytnika kart 2 w 1, który zapewnia doskonałą wydajność transmisji.

Uzyskaj do 5 Gb / s, ultraszybki transfer danych, zgodność z SD / SDHC / SDXC / Micro SD / Micro SDHC (UHS-I), Micro SDXC (UHS-I) i łatwa praca z innymi urządzeniami, które mają typ C Port. Obsługuje także systemy operacyjne Windows XP / Vista / 7/8/10.

Noś go ze sobą wszędzie, ponieważ jest lekki i przenośny, a ponadto oszczędza miejsce i jest objęty roczną gwarancją.

Uwaga: nie może odczytać karty SD / TF w tym samym czasie, ponieważ obsługuje tylko jedną kartę na raz.

Pobierz czytnik kart SD Avotch USB-C

8. Fa-Star

najlepszy czytnik kart SD USB-C

Kompatybilność, szybki transfer danych, obsługa formatu obrazu i wygoda, to najważniejsze cechy, które sprawiają, że jest to najlepszy czytnik kart SD USB-C w swojej lidze.

Jest kompatybilny z kartami pamięci SD i SDHC, a ponadto obsługuje karty mini i micro SD, jeśli jest używany z adapterem pasującym do gniazda (który znajduje się w pakiecie).

Ciesz się szybkim transferem danych z filmu do kamery w najkrótszym czasie dzięki prędkościom między 14 Mb / s — 16 Mb / s, a także obsługą formatów wideo i obrazów.

Jest to również wygodne, ponieważ umożliwia przeglądanie, zapisywanie, usuwanie i / lub udostępnianie cyfrowych plików lub multimediów z karty na urządzeniu i wyświetlanie ich na wyświetlaczu urządzenia lub udostępnianie rodzinie i znajomym. Jeśli używasz telefonu, upewnij się, że jest on włączony OTG lub ma gniazdo typu C, aby współpracować z tym czytnikiem kart.

Kolejną korzyścią jest bezwarunkowy 40-dniowy zwrot lub wymiana, a ponadto możesz skontaktować się z producentem w celu uzyskania dowolnej pomocy, a oni są gotowi pomóc z zadowalającymi rozwiązaniami.

Pobierz czytnik kart SD USB Fa-Star

Czy znalazłeś czytnik kart USB-C SD z tej listy, który odpowiada Twoim potrzebom? Udostępnij nam więcej w sekcji komentarzy. Chcielibyśmy również poznać Twoje wrażenia z korzystania z któregoś z tych czytników kart SD, a jeśli istnieje taki, który powinien znaleźć się na liście, powiedz nam o tym.

Link do głównej publikacji