7 najlepszych obudów USB-C dla najszybszego transferu danych i tworzenia kopii zapasowych

Obudowa, bez względu na to, czy jest to dysk twardy, czy dysk SSD, jest specjalną obudową, która utrzymuje i zasila dysk twardy lub dysk SSD, z obsługą łączenia jednego lub więcej komputerów.

Dzięki postępowi technologicznemu możesz teraz uzyskać to, co najlepsze Obudowa USB-C na dysk twardy lub dysk SSD. Złącze typu C słynie z dużych prędkości i mocy, w przeciwieństwie do typu A lub B.

Zalety, jakie można uzyskać dzięki najlepszej obudowie USB-C, obejmują dodanie większej liczby dysków, możliwości RAID, pamięci i różnorodnych nośników do komputerów. Możesz również z łatwością przesyłać dane między komputerami, które nie są podłączone do sieci, a ponadto zapobiega to zwiększaniu się ciepła z dysku twardego w obudowie komputera.

Obudowy USB-C zapobiegają zużyciu, jednocześnie obniżając koszt pamięci wymiennej.

Oto nasze najlepsze oferty na najlepszą obudowę USB-C.

Najlepsza obudowa USB-C na 2018 rok

 1. Vantec Nexstar
 2. Orico
 3. Startech
 4. Aukey
 5. WeMe
 6. Qicent
 7. Nekteck

1. Vantec Nexstar

NAJLEPSZA OBUDOWA USB-C

Dzięki dużej liczbie świetnych recenzji użytkowników tego produktu łatwo jest stwierdzić, dlaczego jest to najlepsza obudowa USB-C na rynku.

Jego funkcje obejmują superszybkość plus prędkość transferu USB 3.1 Gen 2, z dwoma kablami dla zgodności z portami typu A lub C. Jego w pełni aluminiowa obudowa i konstrukcja tacy zostały zaprojektowane z myślą o rozpraszaniu ciepła i elegancji, z ultraszybką obsługą SATA III, a ponadto jest to plug and play, więc nie trzeba instalować żadnych sterowników, aby z niego korzystać.

Oprócz zgodności z systemem Windows i innymi systemami operacyjnymi, ma inteligentne funkcje, które działają z komputerem (hibernacja / wyłączenie), a także jest wyposażony w diodę LED aktywności, włącznik / wyłącznik i opcjonalne złącze zasilania.

Dzięki tej obudowie USB-C możesz cieszyć się dobrym designem, szybkością, przenośnością i dożywotnim dostępem do pomocy technicznej.

 • Kup teraz na Amazon

2. Orico

NAJLEPSZA OBUDOWA USB-C

Jeśli potrzebujesz wysokiej wydajności, beznarzędziowej instalacji, bezpieczeństwa i ochrony dysku twardego i dysku SSD, Orico to najlepsza obudowa USB-C, jaką możesz kupić.

Obsługuje dysk twardy SATA o pojemności do 8 TB oraz interfejs USB 3.0 typu C do SATA III, a także jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows. Pod względem wydajności obudowa Orico jest ultraszybka z maksymalną szybkością przesyłania danych 5 Gb / s, a protokół UASP zwiększa prędkość o 20 procent w porównaniu z tradycyjnymi specyfikacjami USB.

Nie potrzebujesz żadnych sterowników ani restartów, aby zainstalować tę obudowę, wystarczy podłączyć i grać, a dioda LED wskaże, czy dysk twardy lub dysk SSD działa z maksymalną wydajnością.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo i ochronę, zasilacz sieciowy 12V firmy Orico zapewnia stałą moc, dzięki czemu dysk twardy lub dysk SSD działa bez wysiłku, a ponadto ma odporną na wstrząsy gąbkę lub piankę dla wzmocnienia ochrony.

    — Kup teraz na Amazon

 • Przeczytaj także: 11 najlepszych obudów zewnętrznych dysków twardych USB 3.0

3. Startech

NAJLEPSZA OBUDOWA USB-C

Twórz kopie zapasowe danych w dowolnym miejscu i czasie dzięki najlepszej obudowie USB-C marki Startech.

Ta obudowa pozwala przechowywać i uzyskiwać dostęp do danych dzięki obsłudze napędów o dużej pojemności do 15 mm wysokości, a ponadto jest wyposażona w kabel typu C i typu A, zapewniający większą łączność.

Ciesz się ultraszybkimi prędkościami do 10 Gb / s, przenośnością i szybkim dostępem do danych, gdziekolwiek jesteś, aby przeglądać pliki i edytować dokumenty. Możesz również zachować dane po uaktualnieniu do nowego dysku twardego lub SSD w komputerze, klonować dyski i tworzyć kopie zapasowe danych, aby stale chronić swoje dane.

Jest wszechstronny, kompatybilny z Windows i twoimi urządzeniami, i jest wyposażony w kabel micro-B typu C do podłączania do nowoczesnych urządzeń i laptopów z obsługą USB-C. elegancka aluminiowa obudowa zapewnia również bezpieczeństwo danych, rozprasza ciepło i biernie chłodzi dysk twardy lub dysk SSD, aby zapobiec awarii dysku i utracie danych.

Obejmuje 2-letnią gwarancję Startech i bezpłatne dożywotnie wsparcie techniczne.

    — Kup teraz na Amazon

 • PRZECZYTAJ TAKŻE: 5 najlepszych podkładek chłodzących na laptopa, aby kupić ten sezon wakacyjny

4. Aukey

NAJLEPSZA OBUDOWA USB-C

Aukey zapewnia niesamowite prędkości przesyłania danych i plików do 5 Gb / s, z funkcjami synchronizacji i tworzenia kopii zapasowych na komputerze, dzięki czemu Twoje dane są bezpieczne i dostępne.

Jest idealny do konwersji starych, nieużywanych dysków twardych laptopów na przenośne dyski twarde USB 3.0 typu C.

Inne funkcje, dzięki którym jest to najlepsza obudowa USB-C, to jej szeroka kompatybilność z różnymi systemami operacyjnymi, w tym Windows, obsługa dowolnego standardowego 2,5-calowego dysku twardego o pojemności do 2 TB, a także dostęp i pobieranie danych z uszkodzonego komputera, jak dopóki dysk twardy jest w stanie roboczym. W ten sposób bez problemu dostaniesz wszystkie swoje pliki i zaoszczędzisz pieniądze, które wydałeś na zatrudnienie technika komputerowego.

Aby go uruchomić, nie potrzebujesz dodatkowego ciężkiego zasilacza ani sterowników. Wystarczy podłączyć i grać, a także nosić ze sobą tę smukłą, kompaktową i lekką obudowę, aby zapewnić wygodny dostęp do danych i tworzenie kopii zapasowych.

Podobnie jak wszystkie produkty Aukey, ta obudowa USB-C jest objęta 24-miesięczną gwarancją na produkt.

 • Kup teraz na Amazon

5. WeMe

NAJLEPSZA OBUDOWA USB-C

To może nie być dobrze znana marka, ale ma najlepszą obudowę USB-C, jaką można uzyskać w przystępnej cenie.

Zapewnia wysoką wydajność twojego dysku twardego lub dysków SSD, z przenośnością, kompatybilnością z systemem operacyjnym Windows, USB 2.0 i 1.1, a jego obudowa jest trwała, ponieważ jest wykonana z aluminium, który chroni również dysk przed przegrzaniem.

Możesz przesyłać pliki z superszybkimi prędkościami do 5 Gb / s przez port typu C 3.0, który można wymieniać podczas pracy, a także podłączać i odtwarzać, więc do instalacji nie są wymagane żadne sterowniki.

Ma przenośną, smukłą i elegancką konstrukcję, idealną do podróży i przenoszenia, ale mieści się również w kieszeni.

Uwaga: przed zakupem obudowy WeMe USB-C sprawdź typ dysku SSD, ponieważ obsługuje on tylko dysk SSD M.2 z kluczem B, a nie dysk SSD PCI-E lub klucz M.

    — Kup teraz na Amazon

 • Przeczytaj także: Najlepsze koncentratory adapterów USB-C dla komputera z systemem Windows 10

6. Kwalifikujący się

NAJLEPSZA OBUDOWA USB-C

Chociaż możemy nie wiedzieć, co oznacza nazwa, jest to najlepsza obudowa USB-C, jeśli chcesz wyjątkowego designu, mocy i szybkości.

Ta obudowa jest szeroko kompatybilna z dyskami twardymi SATA I / II / II i SSD o pojemności do 2 TB, obsługuje protokół UASP, a ponadto ma interfejs superszybki typu C do przesyłania danych do 5 Gb / s, czyli o 20 procent szybciej niż w tradycyjnym USB 3.0 porty.

Jego inteligentne funkcje obejmują brak konieczności ponownego uruchamiania lub instalacji, ponieważ jest on plug and play, obsługuje hot swap i nie wymaga dodatkowego zasilacza. Wskaźnik LED pomaga wiedzieć, czy Twój napęd jest aktywny, a ponadto jest wykonany z wysokiej jakości ognioodpornego i odpornego na wstrząsy materiału ABS z metalową szczotkowaną obudową, jeśli zależy Ci na estetyce.

 • Kup teraz na Amazon

7. NekTeck

NAJLEPSZA OBUDOWA USB-C

Jest to najlepsza obudowa USB-C zapewniająca wysoką prędkość, moc, wyjątkowy design, kompatybilność i bezpieczeństwo, a także bezproblemową instalację.

Funkcje obejmują najnowsze i najbardziej zaawansowane złącze USB-C do przesyłania danych, łatwą rozbudowę przestrzeni dyskowej dzięki wysokiej prędkości do 5 Gb / s, wsparcie UASP dla szybszej wydajności, niebieskie światło LED dla statusu działania, bezśrubową i beznarzędziową konstrukcję, więc nie potrzebujesz żadnych sterowników.

Jest kompatybilny z prawie wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi, w tym Windows i posiada certyfikaty CE i FCC.

 • Kup teraz na Amazon

Czy któraś z tych najlepszych obudów USB-C przykuła twoją uwagę? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji