6 Przydatne aplikacje biblijne dla Windows 8, Windows 10 dla prawdziwego wierzącego

Niektórzy mogą wierzyć, że religia jest staromodną praktyką, ale nie jest to całkiem dokładne. Religia, podobnie jak inne ludzkie instytucje, wkroczyła również w XXI wiek, a wierzący, którzy również mają słabość do technologii, mogą teraz łatwo połączyć swoje dwie miłości. Zgodnie z tym tokiem myślenia zeskanowaliśmy sklep z aplikacjami dla systemu Windows i znaleźliśmy kolekcję potencjalnie użytecznych aplikacji biblijnych dla Windows 8, Windows 10 i Windows RT użytkownicy.

Top 5 aplikacji biblijnych na Windows 8, Windows 10

Biblia

interfejs aplikacji Biblii Windows 10

Ta aplikacja ma obecnie ocenę Nr. 1 w sklepie Microsoft i jest w pełni kompatybilny z Windows 10 i Windows 8.1. Dla tych z Was, którzy nadal korzystają z systemu Windows 8, poniżej znajduje się 5 innych aplikacji.

Biblia ma wiele wersji językowych i można jej używać offline, więc jeśli nie jesteś rodzimym językiem angielskim i nie możesz mieć codziennego dostępu do Internetu — ta aplikacja jest dla Ciebie idealna. Ma także pewne szczególne cechy, które pomogą prawdziwemu wierzącemu w jego codziennym studium biblijnym:

  • Przechowuje ostatnie 10 rozdziałów / werset, które odwiedziłeś, abyś mógł szybko uzyskać do nich dostęp z ekranu początkowego
  • Funkcja Verse of the Day otwiera się automatycznie na ekranie początkowym
  • Udostępnianie w mediach społecznościowych: łatwo udostępniaj wiersze na Twitterze i / lub Facebooku
  • Dostępne plany czytania (ponad 200), dzięki czemu możesz konsekwentnie czytać Biblię
  • Podświetlanie: możesz wyróżnić swoje ulubione wiersze różnymi kolorami

The Holy Bible [Free]

Pismo Święte Biblia 8 aplikacji

To Windows 8, Windows 10 Aplikacja przynosi podstawowy tekst biblijny ułożony w rozdziałach. Aplikacja pozwala wierzącym zobaczyć tekst przetłumaczony na różne języki, np. Duński, indyjski lub koreański. Użytkownicy mogą wybrać odczytanie tekstu. Wirtualną Biblię można przeglądać w rozdziałach (Księga Rodzaju, Królowie, Liczby, Powtórzonego Prawa i tak dalej). Obsługiwane jest również wyróżnianie tekstu, który najbardziej do Ciebie przemawia.

Studiuj Biblię [bezpłatnie]

Windows 8 biblii

Dla tych, którzy chcą zdobyć bardziej dogłębną wiedzę na temat tekstu biblijnego, aplikacja do nauki Biblii dla systemu Windows 8 i Windows 10 jest właśnie dla Ciebie. Studenci Biblii mogą łatwo przeglądać dowolny rozdział świętego tekstu, wyszukiwać określone frazy, ustalać codzienne plany czytania, robić notatki i wiele więcej. Aplikacja zawiera przydatne narzędzia do nauki, takie jak Easton Bible Dictionary, Spurgeon’s Morning and Evening, Jamieson-Fausset-Brown Bible Commentary i wiele innych.

Biblia + [za darmo]

Biblia + Windows 8

Jeśli jesteś zaawansowanym studentem studiów biblijnych, być może osiągnąłeś punkt, w którym musisz porównać różne tłumaczenia i wersję świętego tekstu. Jeśli tak, nie musisz chodzić do biblioteki i prowadzić rozległych badań. Wszystko czego potrzebujesz to Windows 8, Windows 10 maszyna. Aplikacja Bible + z drzewa oliwnego oferuje możliwość pobrania kilku wersji Biblii, dzięki czemu możesz porównać, robić notatki lub przygotować kazanie. Użytkownicy mogą również wykorzystać urok udostępniania, aby pokazać innym, co czytają.

Quiz biblijny [bezpłatny]

Biblia szybka aplikacja Windows 8

Jeśli uważasz, że zebrałeś wystarczająco dużo informacji na temat Pisma Świętego i chcesz sprawdzić swoją wiedzę, ta mała aplikacja może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Jeśli zawiera ponad 1000 pytań i jest podzielony na Quizy biblijne dla dzieci, Quizy biblijne dla nastolatków i Quizy biblijne dla dorosłych, aby cała rodzina mogła się zabawić. Im więcej pytań odpowiesz poprawnie, tym więcej punktów zdobędziesz, a aplikacja pozwala konkurować z innymi wierzącymi chrześcijanami na całym świecie. Zaloguj się na swoje konto na Facebooku.

Módlcie się za mnie [za darmo]

aplikacja biblijna systemu Windows 8

Modlitwa nie jest już czymś z nas, w które zwykle się angażujemy, a szkoda, biorąc pod uwagę pozytywny wpływ, jaki może ona mieć na nasze dusze. Dzięki temu systemowi Windows 8 osoby wierzące w system Windows 10 mogą nauczyć się sztuki modlitwy. Aplikacja poprowadzi Cię krok po kroku, pokazując użytkownikom, jak się modlić, kiedy to zrobić i kilka innych przydatnych wskazówek, aby uzyskać maksymalne wyniki. Aplikacja zawiera również cytaty biblijne i relaksującą muzykę, która może pomóc w nastroju na popołudniową modlitwę.

Link do głównej publikacji