6 najlepszych VPN dla NOW TV, aby oglądać nieograniczone programy telewizyjne

NOW TV to popularna usługa przesyłania strumieniowego online z siedzibą w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Niektóre z kanałów telewizyjnych NOW TV to Sky Atlantic, Sky 1, Sky Living, Sky Arts, FOX, Gold, ITV Encore, Comedy Central i wiele innych. Ponadto za pośrednictwem NOW TV otrzymujesz rozrywkę na żądanie i rozrywkę na żywo przez Internet.

Jednak mieszkańcy spoza Wielkiej Brytanii i Irlandii nie mają dostępu do NOW TV ze względu na ograniczenia regionalne. Tymczasem jedynym sposobem na dostęp do NOW TV poza Wielką Brytanią (i Irlandią) jest VPN.

Usługi VPN fałszują Twoją lokalizację, dzięki czemu wygląda na to, że jesteś z Wielkiej Brytanii lub Irlandii. Ponadto raport systemu Windows opracował listę najlepszych VPN dla NOW TV, aby umożliwić ci dostęp do NOW TV, a także chronić swoją tożsamość online.

Oglądaj teraz telewizję poza Wielką Brytanią i Irlandią

1

CyberGhost (zalecane)

Najlepszy VPN na teraz TVCyberGhost jest najlepszym wyborem VPN dla NOW TV, ponieważ pozwala surfować po Internecie jak duch, jak sama nazwa wskazuje.

Ta usługa VPN zapewnia dostęp do ponad 1250 serwerów na całym świecie, w szczególności lokalizacji serwerów w Wielkiej Brytanii / Irlandii; dlatego też regionalne ograniczenia NOW TV są omijane.

Zapewnia również najwyższe dostępne szyfrowanie z 256-bitową technologią szyfrowania, ochronę Wi-Fi, ścisłe zasady braku dzienników, które nie śledzą Twojej aktywności w Internecie, a także obsługę protokołów OpenVPN, L2TP / IPsec i IKEv2 (nowe) VPN.

Ponadto CyberGhost jest wyposażony w wieloplatformowe aplikacje na laptopa i inne urządzenia. Dzięki CyberGhost możesz bezbłędnie oglądać dowolne kanały w telewizji NOW.

 • Pobierz teraz CyberGhost (obecnie 77% zniżki)

-> CZYTAJ TAKŻE: 5 najlepszych sieci VPN dla Kodi do płynnego przesyłania strumieniowego wideo

2)

NordVPN (sugerowany)

Najlepszy VPN na teraz TVNordVPN to dostawca usług VPN z siedzibą w Panamie z ponad 3300 serwerami.

Dzięki NordVPN masz nieograniczony dostęp do dostępu do NOW TV. Przyjazny interfejs użytkownika ułatwia instalację i korzystanie z niego początkującym.

NordVPN jest dostarczany z kilkoma protokołami VPN, takimi jak OpenVPN, PPTP, IKEv2, IPSEC i L2TP. Można go używać w różnych systemach operacyjnych (Windows XP / 7/8/10) i Windows Phone, z wieloma opcjami ochrony wszystkich urządzeń.

Inne funkcje NordVPN obejmują politykę zerowych dzienników, silne szyfrowanie, inteligentną usługę DNS, dedykowaną opcję IP i jednoczesne połączenie do 6 urządzeń.

Ponadto NordVPN ma rozszerzenie serwera proxy dla Google Chrome, podczas gdy dla Chin; Dostęp VPN można uzyskać za pomocą obfsproxy.

Jednak NordVPN jest przystępny z roczną ceną 69,00 USD. Ponadto mają pełną 30-dniową politykę zwrotów.

 • Pobierz teraz NordVPN

-> CZYTAJ TAKŻE: Najlepsze VPN dla Plex: 7 naszych ulubionych na 2018 rok

3)

Hotspot Shield

Najlepszy VPN na teraz TVUsługa VPN AnchorFree z ponad 500 milionami użytkowników na całym świecie jest jednym z najszybszych dostawców usług VPN, których możesz użyć do odblokowania NOW TV.

Niektóre z jego niesamowitych zalet obejmują korzystanie z NOW TV, w tym ultraszybką transmisję strumieniową z najwyższą możliwą prędkością, do pięciu jednoczesnych połączeń, protokół OpenVPN z 256-bitowym szyfrowaniem AES zapewniającym najwyższe bezpieczeństwo, Mozilla Firefox i Google Chrome rozszerzenia przeglądarki internetowej.

Ponadto ma prosty interfejs, który ułatwia początkującym użytkownikom komputera konfigurację.

Jednak darmowa wersja może odblokować NOW TV; ale musisz poradzić sobie z reklamami promocyjnymi. Niemniej jednak Hotspot Shield może odblokowywać inne witryny z ograniczeniami geograficznymi, a zwłaszcza NOW TV.

 • Kup teraz Hotspot Shield (30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy)

Uwaga: Chociaż nie jest w 100% darmowy, Hotspot Shield jest jedną z najlepszych usług VPN na świecie i ma przyjazną cenę. Na przykład w momencie pisania tego artykułu można go uzyskać za 5,99 USD / miesiąc.

Możesz także wypróbować za darmo przez tydzień.

 • CZYTAJ TAKŻE: Ponad 5 najlepszych programów klienckich VPN dla komputerów z systemem Windows 7

4

PrivateVPN

Najlepszy VPN na teraz TVTa szwedzka usługa VPN jest jedną z najlepszych sieci VPN dla NOW TV z superszybkimi połączeniami.

PrivateVPN jest wyposażony w 2048-bitowe szyfrowanie AES-256 dla maksymalnego bezpieczeństwa. Możesz także podłączyć do 6 różnych urządzeń jednocześnie, wszystkie do unikalnych adresów IP.

Oto, czego możesz oczekiwać od PrivateVPN:

 • ZERO Data Logging Policy
 • Ochrona przed wyciekiem IPv6
 • nieograniczona przepustowość przełączniki serwerów
 • Serwery w 56 krajach
 • Funkcja Killswitch
 • Protokół VPN obejmuje OpenVPN, PPTP, L2TP, IKEv2 i IPSec
 • Darmowa zdalna pomoc + instalacja
 • Anonimowy torrenting / P2P przyjazny
 • Obsługa klienta 24/7

Ponadto PrivateVPN zawsze dodaje więcej serwerów i funkcji do swojej usługi VPN. W międzyczasie możesz uzyskać PrivateVPN w cenie 4,15 USD / miesiąc przez 13 miesięcy.

Pobierz tutaj

5

ExpressVPN

Najlepszy VPN na teraz TVTa usługa VPN ułatwia dostęp do Spotify, a nawet innych stron internetowych ze złożonymi systemami wykrywania VPN.

ExpressVPN to dostawca VPN z Brytyjskich Wysp Dziewiczych z ponad 1500 serwerami w ponad 94 krajach na całym świecie.

Dzięki 256-bitowemu standardowi AES OpenVPN, ExpressVPN całkowicie chroni twoją osobistą tożsamość i daje ci wirtualną lokalizację do wyboru.

Niektóre funkcje ExpressVPN obejmują Network Lock Kill Switch, rozszerzenia przeglądarki Firefox i Chrome, nieograniczoną liczbę pobrań i do 3 jednoczesnych połączeń.

Ponadto ExpressVPN ma również ciemną stronę internetową dla tych, którzy chcą surfować po ciemnej sieci.

Jeśli potrzebujesz nieograniczonej przepustowości i przełączników serwera, aby mieć dostęp do Spotify, ExpressVPN zapewnia wysokiej jakości usługę premium. Ponadto ten najlepszy pakiet premium dostawcy VPN jest dostępny za 99,95 USD rocznie.

Pobierz ExpressVPN tutaj

 • Przeczytaj także: 7 najlepszych VPN dla Spotify, aby uzyskać dostęp do tej usługi w dowolnym miejscu na świecie

6

VyprVPN

Najlepszy VPN na teraz TVVyprVPN to jedna z najlepszych sieci VPN dla NOW TV, która ma siedzibę w Szwajcarii i ma ponad 1 milion użytkowników na całym świecie.

VyprVPN ma dwa plany, które są planami podstawowym i premium

Plan podstawowy ma następujące funkcje:

 • Trzy jednoczesne połączenia
 • Nieograniczone pobieranie i przesyłanie strumieniowe
 • VyprDNS
 • Serwery w ponad 70 krajach na całym świecie
 • Zapora NAT
 • Wsparcie 24/7 na żywo

Tymczasem plan Premium zapewnia dodatkowe funkcje, takie jak:

 • Pięć jednoczesnych połączeń
 • Bezpłatny trzydniowy okres próbny
 • Chmura VyprVPN
 • Zawiera protokół Chameleon
 • Najwyższa ochrona

Co więcej, Plan Podstawowy kosztuje 5,00 USD miesięcznie przy rozliczaniu rocznym lub 9,95 USD przy rozliczaniu miesięcznym, podczas gdy Plan Premium kosztuje 6,67 USD miesięcznie przy rozliczaniu rocznym lub 12,95 USD przy rozliczaniu miesięcznym.

Jednak VyprVPN utrzymuje dzienniki połączeń przez 30 dni, ale ma za zadanie odblokować NOW TV.

Pobierz tutaj

Czy Twoja najlepsza sieć VPN dla NOW TV znalazła się na liście? Daj nam znać, którego używałeś lub używasz teraz, a który z nich wolisz wypróbować w 2018 roku, zostawiając komentarz w poniższej sekcji.

Link do głównej publikacji