5 najlepszych aplikacji do wydobywania Ethereum na Windows 10

Bitcoin jest niekwestionowanym królem kryptowalut. Jednak biorąc pod uwagę jego tendencję do niestabilności, popularność zyskały inne kryptokoiny. Być może głównym konkurentem Bitcoin jest Ethereum, który został stworzony przez Vitalika Buterina na początku 2000 roku. Jeśli interesuje Cię wydobycie Ethereum i nie masz pewności, od czego zacząć, przeczytaj tę listę najlepsze aplikacje do wydobywania Ethereum Windows 10. Te aplikacje są dość łatwe w użyciu i wszystkie działają na platformie Windows 10.

Aplikacje do wydobywania Ethereum dla systemu Windows 10

1

MinerGate

Najpierw jest MinerGate, który został stworzony przez grupę wielbicieli kryptowalut. Ta aplikacja działa w systemach Windows, Ubuntu, macOS i Fedora. Ma bardzo przyjazny interfejs użytkownika i oferuje kilka unikalnych funkcji.

Główną unikalną funkcją MinerGate jest połączona usługa wydobycia. Dzięki tej usłudze możesz wydobywać kilka różnych kryptowalut w tym samym czasie, bez zmniejszania haszatu! Oprócz wydobywania Ethereum możesz także wydobywać Bitcoiny, Litecoiny, Dashcoiny i inne popularne kryptowaluty.

Podsumowując, MinerGate to świetne narzędzie do wydobywania Ethereum, które jest zarówno szybkie, jak i łatwe w użyciu. Zgłoszono, że może on wykorzystywać maksymalną moc przetwarzania twojego sprzętu. Możesz także wybrać, ile chcesz, aby Twój sprzęt działał na wydobywaniu kryptowalut. Innymi słowy, jeśli używasz komputera górniczego do innych zadań, okaże się, że to oprogramowanie jest przydatne.

Pobierz MinerGate

 • Zobacz także: 6 najlepszych sieci VPN z kryptowalutą do ochrony monet w 2018 r

2)

Wineth

Wineth to kolejna niezwykle prosta aplikacja, która doskonale działa w systemie operacyjnym Windows 10. Ma wiele pozytywnych recenzji i ma dobrą reputację. Jednym z powodów, dla których Wineth jest popularny, jest to, że konfiguracja nie wymaga żadnych konfiguracji. Oprogramowanie zawiera również portfel i dostęp do serwerów proxy (przydatne dla użytkowników w ograniczonych obszarach).

To oprogramowanie wydobywcze Ethereum automatycznie płaci Ci i aktualizuje ich systemy. Jeśli planujesz używać sprzętu do innych zadań, możesz przełączyć Wineth na tło tryb. W trybie tła Wineth zużywa tylko niewielką część mocy obliczeniowej komputera. Możesz również wybrać, aby Wineth uruchamiał / kopał tylko, gdy komputer jest bezczynny. W ten sposób nie musisz się martwić, że zakłóci to pracę lub zabawę.

Być może jedną z najlepszych rzeczy Wineth jest to, że jest zatwierdzona przez DigiCert. Powinno to oznaczać, że będziesz używać serwerów, które mają bardzo silny bezpieczeństwo.

Z drugiej strony Wineth nie jest całkowicie darmowy. Tak, jest do ściągnięcia za darmo, ale płacisz programistom, dając 1% swojego wydobycia czas dla nich. Innymi słowy, sposób wydaje się do pracy jest to, że jeśli miałbyś kopać przez 100 godzin, 1 godzina wydobywa Ethereum wyłącznie dla zespołu stojącego za Wineth. Można dyskutować, czy ta umowa jest dobra, czy nie. Jeśli nie masz nic przeciwko pożyczaniu mocy obliczeniowej komputera od czasu do czasu w kopalni Ethereum, to Wineth jest świetną aplikacją, szczególnie dla początkujących.

Pobierz Wineth

 • 3)

  3. Official Go Ethereum

  Aplikacja jest promowana jako odporna na oszustwa, cenzurę, przestoje i ingerencję stron trzecich. Możesz używać aplikacji jako samodzielnego klienta lub jako części biblioteki. Samodzielny projekt o nazwie Geth działa na wszystkich głównych systemach operacyjnych, w tym Windows 10. Idź do Ethereum można również osadzić w projektach na Androida, iOS lub Go dla większej wygody.

  Polecamy tę aplikację, ponieważ jest to jeden z najbezpieczniejszych klientów w użyciu i nie wydaje się, aby istniały jakiekolwiek opłaty takie jak Wineth. Nauczenie się korzystania z Geth może trochę potrwać, ale w końcu będzie warto.

  Pobierz Official Go Ethereum

  • Zobacz także: 4 najlepsze aplikacje i usługi alertów o kryptowalutach

  4

  4. Ethminer 

  Ethminer jest pracownikiem górniczym GPU, który jest wykorzystywany do wydobywania Ethereum. Jest aktywnie utrzymywany i aktualizowany. Pochodzi z projektu CPP-Ethereum. Jednak projekt CPP-ethereum zaprzestał funkcji wydobywania. Dlatego Ethminer został skonfigurowany dla użytkowników, którzy lubią platformę. Opiera się również na ulepszeniach widelca Genoil, co oznacza, że ​​będziesz mieć więcej funkcji do pracy.

  Oto funkcje:

  • Awaria farmy
  • Wybór OpenCL dla urządzeń
  • Wydobycie dla Nvidii CUDA
  • Wydobywanie dla OpenCl
  • Realistyczne testy porównawcze
  • Wiele więcej!

  Jedną wielką zaletą Ethminer jest to, że istnieje wersja przenośna. Innymi słowy, wystarczy pobrać i wyodrębnić, aby móc zacząć działać. Z drugiej strony Ethminer to oprogramowanie wiersza poleceń. Oznacza to, że nie jest tak przyjazny dla użytkownika, jak inne oprogramowanie wymienione na tej liście.

  Jednak jeśli jesteś doświadczonym górnikiem lub nie przeszkadza ci nauka kilku kodów do wprowadzania w wierszu poleceń systemu Windows, to Ethminer jest doskonałym wyborem dla Ciebie.

  Pobierz Ethminer

  • 5

   Parytet

   Zanim przejdziemy dalej, należy to zauważyć Parytet miał w przeszłości naruszenie bezpieczeństwa, w wyniku którego skradziono Ethereum o wartości milionów dolarów. Od tego czasu wzmocnili bezpieczeństwo, więc to Ty decydujesz, czy warto je wykorzystać. Możesz również rozważyć ubezpieczenie, jeśli martwisz się o bezpieczeństwo.

   Biorąc to pod uwagę, istnieje wiele powodów, dla których warto korzystać z parzystości. Oferuje użytkownikom wiele sposobów interakcji z blockchainem Ethereum za pośrednictwem szybkiej i bezpiecznej sieci. Ponadto jest zbudowany w taki sposób, że jest zoptymalizowany dla użytkowników, firm i programistów.

   Pobierz Parzystość

   Wniosek

   To prowadzi nas do końca najlepszych aplikacji do wyszukiwania listy Windows 10 Ethereum. Zaleca się zainstalowanie tylko jednego z tych programów na komputerze. Zainstalowanie więcej niż jednego przynosi efekt przeciwny do zamierzonego, ponieważ może zmniejszyć moc przetwarzania wykorzystywaną do wydobywania Ethereum. Niektórzy twierdzą, że kryptowaluty to przyszłość, a inni twierdzą, że to przemijająca faza.

   Jednak jedyną rzeczą, którą wiemy teraz, jest to, że kryptowaluty można wymieniać na waluty fiducjarne, które z kolei można wykorzystać do zakupu pożądanych produktów. W rzeczywistości istnieje kilku sprzedawców internetowych, a nawet sprzedawców detalicznych, którzy akceptują niektóre formy kryptowalut jako płatności.

   Jak myślisz, co stanie się z kryptowalutami w przyszłości? Skomentuj i omów poniżej!

   Zobacz też:

   • 5 najlepszych konwerterów kryptowalut dla Windows 10
   • 5 najlepszych programów zabezpieczających do handlu kryptowalutami w celu zabezpieczenia twojego portfela
   • 5 najlepszych blokerów szyfrowania do użycia na komputerze z systemem Windows
Link do głównej publikacji