6 najlepszych programów antywirusowych do użytku korporacyjnego w celu ochrony danych biznesowych

Firmy stoją dziś przed wieloma wyzwaniami z przestrzeni cyfrowej, takimi jak cyberataki hakerów oraz zagrożenia wirusami, oprogramowaniem szpiegującym i złośliwym oprogramowaniem.

Zagrożenia te przybrały różne formy, które — jeśli nie zostaną wykryte — mogą zniszczyć wizerunek firmy, dane i informacje podczas psucia systemów i sieci.

Dlatego antywirus dla korporacji posługiwać się został zaprojektowany — do wykrywania, radzenia sobie i niszczenia zagrożeń, które czają się lub nieuchronne zagrożenia, które mogą przynieść katastrofalne skutki dla Twojej firmy.

Program antywirusowy do użytku korporacyjnego pomaga chronić systemy, dane oraz klientów, zapewniając scentralizowaną kontrolę i skalowalność w celu zapewnienia zaawansowanej ochrony. Idealnie, dobry program antywirusowy do użytku korporacyjnego powinien chronić między innymi Twoje urządzenia i sprzęt, wiadomości e-mail, środowisko chmurowe, informacje o adresie IP i dane (zarówno twoje, jak i twoich klientów).

Jeśli szukasz antywirusa, który będzie odpowiadał potrzebom Twojej firmy, zapewniając jednocześnie całkowite bezpieczeństwo i zwiększoną wydajność, oto najlepsze opcje do wyboru.

Najlepszy program antywirusowy do użytku korporacyjnego

 1. Bitdefender
 2. BullGuard
 3. Panda
 4. Avast
 5. Webroot
 6. Kaspersky
 7. F-Secure

1. Bitdefender

antywirus dla korporacji

Ten program antywirusowy do użytku korporacyjnego zapewnia ciągłą, potężną ochronę przed zaawansowanymi zagrożeniami.

Funkcje obejmują funkcję GravityZone — adaptacyjne, warstwowe bezpieczeństwo punktów końcowych zaprojektowane dla chmury i wirtualizacji — chroni twoje przedsiębiorstwo przed zaawansowanymi ukierunkowanymi atakami poprzez jego monitorowanie i rewolucyjną architekturę introspekcji hypervisor, warstwową ochronę punktów końcowych nowej generacji przed zagrożeniami cybernetycznymi w celu wykrycia zaawansowanych trwałych zagrożeń oraz ochrona Twojej organizacji przed oprogramowaniem ransomware i atakami, a także atakami zero-day.

Ma także GravityZone Endpoint Security HD z HyperDetect ze specjalnymi lokalnymi modelami maszyn i technikami analizy zachowania przeszkolonymi do wykrywania i wykrywania narzędzi hakerskich, zaciemniania złośliwego oprogramowania i exploitów.

W przypadku infrastruktury ten program antywirusowy skutecznie blokuje ataki, których nie chroni większość tradycyjnych systemów ochrony antywirusowej punktów końcowych i następnej generacji.

Pobierz program antywirusowy Bitdefender

 • Przeczytaj także: Recenzja: Bitdefender Internet Security 2018

2. BullGuard

antywirus dla korporacji

Ten antywirus został wysoko oceniony w niezależnych testach i zawiera innowacyjne wielowarstwowe mechanizmy obronne, które blokują wszelkie formy złośliwych zagrożeń, zapewniając optymalną wydajność organizacji.

Jego wielowarstwowa ochrona łączy tradycyjną ochronę opartą na sygnaturach z ochroną behawioralną w celu ochrony przed znanymi i nowymi epidemiami złośliwego oprogramowania z wiodącymi w branży wskaźnikami wykrywalności.

Funkcje obejmują skaner podatności na wykrywanie przestarzałego oprogramowania, które jest łatwo wykorzystywane przez hakerów, bezpłatne i wydajne kopie zapasowe do ochrony plików w przypadku awarii systemu lub utraty komputera, wykrywanie oparte na zachowaniu, filtry antyspamowe, funkcja, która zatrzymuje niechciane aplikacje przed przejęcie przeglądarki i automatyczne dostrajanie komputera.

Łatwa nawigacja dzięki efektywnemu, przyjaznemu dla użytkownika projektowi i łatwemu w użyciu interfejsowi deski rozdzielczej z wyraźnie oznaczonymi funkcjami i czynnościami.

 • Pobierz teraz program antywirusowy BullGuard

3. Panda

antywirus dla korporacji

Panda to pierwszy i jedyny program antywirusowy dla firm, który łączy zaawansowane technologie ochrony, funkcje wykrywania i naprawy, aby sklasyfikować 100 procent uruchomionych procesów we wszystkich punktach końcowych.

Jest łatwy w użyciu i utrzymaniu, minimalizuje zużycie zasobów, zapewnia gwarantowaną dostępność usług i ciągłe monitorowanie systemu.

Funkcje obejmują ochronę punktów końcowych ze scentralizowanej platformy, kontrolę systemów i zarządzanie nimi w biurze lub w odległych lokalizacjach, łączenie w celu ochrony wszystkich urządzeń infrastruktury IT, w tym smartfonów i tabletów, oraz zabezpieczenia poczty e-mail w celu ochrony przed wszelkimi formami złośliwego oprogramowania i spamu.

Ma także inteligencję kontekstową wykorzystywaną do ujawniania wzorców złośliwego zachowania i generowania strategii obronnych w celu przeciwdziałania wszelkim znanym lub nieznanym zagrożeniom.

Jego moduły ochrony przed spamem dostosowują się do użytkownika w celu uzyskania maksymalnej wydajności, zapobiegając w ten sposób fałszywym alarmom i gwarantując 100% blokowanie spamu.

Pobierz teraz program antywirusowy Panda

 • Przeczytaj także: 6 najlepszych programów antywirusowych z antyspamem, aby pozbyć się wszystkich niechcianych wiadomości e-mail

4. Avast

antywirus dla korporacji

Ten program antywirusowy do użytku korporacyjnego nie pozostawia nic przypadkowi.

Jego potężna ochrona antywirusowa, ochrona danych i tożsamości zapewnia 100-procentową certyfikowaną ochronę przed zagrożeniami zero-day, a zatem stanowi najwyższe bezpieczeństwo dla Twojej firmy.

Chroni twoje IP, dane klientów, strategię biznesową i wszystko inne, w tym serwer, pocztę e-mail i VPN, dzięki superszybkim analizom nieznanych plików w systemie, bez spowalniania działalności firmy lub pracowników w trakcie ich pracy.

Funkcje obejmują pełną ochronę danych, bezpieczne usuwanie poufnych dokumentów, aby nie można było ich odzyskać, ochronę skrzynki odbiorczej, ochronę punktów udostępniania przed infekcją, aktywne skanowanie plików, adresów URL i załączników e-mail za pomocą narzędzi File Shield, Web Shield i Email Shield, pełne zabezpieczenie tożsamości oraz łatwy w użyciu VPN.

Narzędzie Behaviour Shield monitoruje głęboko zakorzenione złośliwe oprogramowanie ukrywające się w uruchomionych programach pod kątem wszelkich podejrzanych działań mających na celu zamknięcie ataków. Inne narzędzia obejmują funkcję CyberCapture, która wykrywa nierozpoznane pobieranie plików, Software Defender do automatycznej aktualizacji oprogramowania, dodatek do przeglądarki do łatwego i bezpiecznego automatycznego wypełniania haseł na forach logowania online oraz SecureLine VPN, aby każde połączenie było prywatne bez względu na sieć lub Wi-Fi używane w celu zapobiegania kradzieży tożsamości i / lub danych.

 • Pobierz program antywirusowy Avast

5. F-Secure

antywirus dla korporacji

fa-Bezpieczne program antywirusowy ponieważ firma zabezpiecza punkty końcowe Twojej firmy, chroni całą infrastrukturę IT, proaktywnie zarządzając podatnościami, i chroni przed wszystkimi możliwymi zagrożeniami za pomocą specjalistycznych wskazówek.

Łączy najnowszą wiedzę ludzką i stale ulepszaną technologię do kompleksowego przewidywania zagrożeń, zapobiegania im, wykrywania ich i reagowania na nie, a także ulepszania rodzimych możliwości bezpieczeństwa sprzedawców poprzez ograniczanie ryzyka spowodowanego nieostrożnym lub złośliwym zachowaniem użytkownika.

Funkcje obejmują usługę ochrony dla firm, która zapewnia kompleksowe, ale elastyczne zabezpieczenia punktów końcowych dla wszystkich urządzeń, ochronę w chmurze i usługę szybkiego wykrywania, która monitoruje stan zabezpieczeń 24/7, powiadamiając o naruszeniach w ciągu kilku minut dzięki jasnemu planowi działania.

Pobierz program antywirusowy F-Secure

 • Przeczytaj także: Najlepsze oprogramowanie antywirusowe do bankowości internetowej

6. Webroot

antywirus dla korporacji

Ten program antywirusowy dla firm zajmuje tylko 20 sekund, aby sprawdzić komputer — to 60 razy szybciej niż średni czas skanowania innego oprogramowania antywirusowego.

Funkcje obejmują ochronę przed kradzieżą tożsamości dla twoich nazw użytkowników, numerów kont i innych danych osobowych, bezpieczne przeglądanie z antyphishingiem w czasie rzeczywistym w celu blokowania fałszywych stron, błyskawiczne skanowanie bez zakłóceń, ochronę kamery internetowej przed zagrożeniami szpiegowskimi i gwarantowaną satysfakcję.

Pobierz program antywirusowy Webroot

7. Kaspersky

antywirus dla korporacji

Ten program antywirusowy jest przeznaczony dla firm obsługujących wiele komputerów z serwerami i innymi urządzeniami. Ma łatwe zarządzanie z chmurowej konsoli dla korporacji z branży finansowej, opieki zdrowotnej, centrum danych, przemysłu, rządu lub telekomunikacji.

Funkcje obejmują bezpieczeństwo punktów końcowych w chmurze z silną ochroną i łatwym zarządzaniem, zaawansowane światowej klasy cyberbezpieczeństwo dla biznesu oraz gotową do skalowania ochronę przed każdym rodzajem zagrożenia, na jakie narażona jest Twoja firma, na miejscu lub w chmurze.

Jego wielowarstwowa ochrona oparta jest na uczeniu maszynowym i ludzkiej wiedzy i oferuje szczegółowe zarządzanie bezpieczeństwem, bezpieczną komunikację i współpracę oraz ulepszone bezpieczeństwo urządzeń mobilnych i zarządzanie urządzeniami.

Inne kluczowe funkcje obejmują centrum operacji bezpieczeństwa do wykrywania i usuwania zagrożeń oraz zapobieganie oszustwom w celu proaktywnego wykrywania oszustw międzykanałowych w czasie rzeczywistym.

Kompleksowa praktyczna funkcja raportowania (inteligencja APT) pozwala zwiększyć świadomość i wiedzę na temat głośnych, ukierunkowanych ataków.

 • Pobierz program antywirusowy Kaspersky

Czy zdecydowałeś, który z tych antywirusów będzie działał w Twojej firmie? Daj nam znać, upuszczając swój komentarz w poniższej sekcji.

Link do głównej publikacji