6 najlepszych programów do śledzenia inwestycji finansowych do śledzenia aktywów w 2019 r

Sezon świąteczny wiąże się z dużymi wydatkami, od kupowania prezentów, podróżowania lub wakacji w kurorcie z dala od domu i jedzenia.

Czasami śledzenie tego, ile zarabiamy podczas zabawy, może nie być najwyższym priorytetem, ponieważ jest to sezon dawania i otrzymywania.

Jednak nadchodzi Nowy Rok i wszyscy mają rozwiązania, które mają nadzieję osiągnąć. Najważniejsze to zdrowe odżywianie się, uczenie się nowych umiejętności lub hobby oraz zwiększanie oszczędności lub inwestycji.

Jeśli planujesz uporządkować swoje finanse przed Nowym Rokiem, potrzebujesz najlepszego oprogramowania do inwestycji finansowych, aby stworzyć budżet i śledzić swoje finanse i portfel akcji, funduszy inwestycyjnych, obligacji i nieruchomości wśród innych inwestycji.

Sprawdziliśmy najpopularniejsze opcje, które możesz rozważyć, decydując się na najlepsze z nich, które możesz wykorzystać w 2019 roku.

Najlepsze oprogramowanie do śledzenia inwestycji finansowych na rok 2019

1

Kapitał osobisty

oprogramowanie do śledzenia inwestycji finansowych

To oprogramowanie do śledzenia inwestycji finansowych jest najlepsze wśród konkurencyjnych marek i jest najpopularniejszym oprogramowaniem do śledzenia inwestycji.

Dzięki ponad 1 milionowi użytkowników, śledząc aktywa o wartości ponad 226 miliardów dolarów, Personal Capital, który oferuje bezpłatne narzędzia finansowe, ułatwia zarządzanie całym życiem finansowym na jednej platformie.

Kapitał osobisty umożliwia połączenie wszystkich kont z pulpitem nawigacyjnym, dzięki czemu można zobaczyć wartość netto, ocenić kondycję bieżącego portfela za pomocą narzędzia do analizy opłat lub kontroli inwestycji, a nawet zaplanować swoją przyszłość za pomocą narzędzia Plan emerytalny lub spotkać się z doradcą w celu omówienia twoja strategia inwestycyjna.

Jedną z korzyści korzystania z tego oprogramowania w porównaniu z posiadaniem brokera jest to, że może on kosztować tysiące gotówki z oszczędności emerytalnych w ukrytych kosztach, uniemożliwiając wcześniejsze przejście na emeryturę. Analizator opłat pomaga wykryć takie ukryte opłaty na kontach i funduszach.

Dla inwestorów, którzy potrzebują długoterminowego planu lub klientów prywatnych o wysokiej wartości netto, którzy chcą solidnego planu finansowego i spersonalizowanych usług, Personal Capital oferuje bogactwo i zarządzanie portfelem oparte na danych.

Z poziomu pulpitu możesz przeglądać wartość netto, przepływy pieniężne, salda i alokacje portfela, największych zyskowników i przegranych, raporty, wydatki, zwroty z inwestycji i wiele więcej.

Zarejestruj się w oprogramowaniu do śledzenia inwestycji finansowych Personal Capital

2)

Mennica

oprogramowanie do śledzenia inwestycji finansowych

Zwykle zajmuje drugie miejsce w rankingu Personal Capital jako kolejnego popularnego oprogramowania do śledzenia inwestycji finansowych.

Możesz zarejestrować się za darmo, aby dołączyć do Mint i używać jej do śledzenia i zarządzania finansami na jednym ekranie.

Mint pozwala porównać portfel i finanse z rynkowymi wskaźnikami porównawczymi i natychmiast zobaczyć alokację aktywów na rachunkach inwestycyjnych, takich jak 401 (k), fundusze wspólnego inwestowania, konta maklerskie i IRA.

Zawiera również porady i wskazówki, dzięki którym można poznać swój styl inwestycyjny za pomocą odpowiednich narzędzi, w tym identyfikowania niepotrzebnych opłat, takich jak te od doradców inwestycyjnych, biur maklerskich i dostawców 401 (k), które ograniczają długoterminowy wzrost inwestycji.

Po zarejestrowaniu i zsynchronizowaniu konta bankowego dzieli Cię zaledwie kilka sekund od swobody finansowej.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Mint przede wszystkim uspokaja umysł, ponieważ pochodzi od twórców TurboTax i QuickBooków, którzy są zaufanymi nazwiskami domowymi w sektorze finansowym, a ponadto używa VeriSign do skanowania i zapewnienia bezpieczeństwa przesyłania wrażliwych danych.

Inną funkcją bezpieczeństwa jest uwierzytelnianie wieloskładnikowe, które pomaga chronić dostęp do konta za pomocą 4-cyfrowego kodu, którego tylko Ty możesz użyć do przeglądania konta, a nie tylko loginu i hasła, a także powiadamiania o zmianach konta . Funkcja Touch ID jest dostępna, jeśli wolisz, a jeśli urządzenie zostanie zgubione lub skradzione, możesz zdalnie usunąć wszystkie informacje o koncie.

Zarejestruj się w oprogramowaniu do śledzenia inwestycji finansowych Mint

  • CZYTAJ TAKŻE: 5 najlepszych programów do finansowania domu na PC, aby utrzymać budżet pod kontrolą

3)

SigFig

oprogramowanie do śledzenia inwestycji finansowych

To dość nowa nazwa w branży oprogramowania do śledzenia inwestycji finansowych, ale jest to sprytne oprogramowanie, które poprowadzi Cię do lepszych decyzji inwestycyjnych.

Dzięki SigFig otrzymujesz pełną przejrzystość, raporty podsumowujące, regularne aktualizacje, przemyślane przeniesienie aktywów z najnowocześniejszymi opłatami i efektywnymi podatkowo strategiami w celu zmniejszenia prowizji i podatków, a także możesz udostępnić swoje cele inwestycyjne w prostym kwestionariuszu, który pozwala zespołowi uzyskać poznać cię i co chcesz osiągnąć.

Możesz także przejrzeć zalecany portfel inwestycyjny, który jest dostosowany do Ciebie w oparciu o Twoje cele i preferencje dotyczące ryzyka.

SigFig codziennie monitoruje również Twoje inwestycje, automatycznie równoważy saldo, gdy masz dodatkowe dywidendy, odsetki, a nawet gotówkę, a także projektuje optymalną alokację portfela, aby utrzymać korzyści z dywersyfikacji w wielu klasach aktywów, jednocześnie uwzględniając konsekwencje podatkowe.

Dzięki aplikacji mobilnej stworzonej natywnie dla Twojego smartfona możesz sprawdzić swoje inwestycje z dowolnego miejsca. Jeśli chcesz porozmawiać z doradcą człowieka, jest on również dostępny pod telefonem.

Pobierz oprogramowanie do śledzenia inwestycji finansowych SigFig

4

Moneyspire

oprogramowanie do śledzenia inwestycji finansowych

Jest to proste i łatwe w użyciu, a jednocześnie potężne oprogramowanie do śledzenia inwestycji finansowych, które łączy Twoje życie finansowe w jednym miejscu, bez kosztownych subskrypcji lub wymuszonych aktualizacji.

Możesz łatwo przejść z innych aplikacji finansowych i nie musisz umieszczać swoich danych online.

Dzięki Moneyspire możesz wykonywać zadania, takie jak śledzenie rachunków i sald, uzyskiwanie raportów wydatków i dochodów, przypomnienia o rachunkach i depozytach lub nadchodzących płatnościach, generowanie szczegółowych raportów i wykresów, aby zobaczyć, dokąd idą twoje pieniądze, a także łatwe wypełnianie deklaracji podatkowych.

Możesz także ustawiać budżety, prognozować przyszłe salda kont, uzgadniać wyciągi bankowe i używać aplikacji mobilnej, aby kontrolować swoje inwestycje i finanse z dowolnego miejsca z dowolnego urządzenia.

Opcjonalna funkcja bankowości internetowej Moneyspire umożliwia bezpośrednie połączenie z bankiem oraz automatyczne pobieranie transakcji i płacenie rachunków, ale jeśli Twój bank nie obsługuje tego bezpośredniego połączenia, Moneyspire Connect przyda się.

Twoje dane są przechowywane w postaci zaszyfrowanej na dysku twardym i nigdy nie są przesyłane, a ponadto możesz opcjonalnie przechowywać dane w chmurze i pracować nad finansami z dowolnego miejsca.

Wersja 2018 ma ulepszony interfejs użytkownika, który jest bardziej atrakcyjny i łatwiejszy do odczytania, nową funkcję tagów do ulepszonej kategoryzacji i raportowania transakcji, miesięczny raport porównawczy i pliki importu metodą przeciągnij i upuść, a także wiele więcej.

Pobierz oprogramowanie do śledzenia inwestycji finansowych Moneyspire

  • Przeczytaj także: 5 najlepszych programów podatkowych dla małych firm, aby podejmować lepsze decyzje biznesowe

5

WeVest

oprogramowanie do śledzenia inwestycji finansowych

WeVest to oprogramowanie do śledzenia inwestycji finansowych, które łączy wszystkie konta i prognozuje całą Twoją przyszłość finansową.

Możesz śledzić swoją wartość netto, porządkować finanse, optymalizować oszczędności, realizować swoje cele finansowe, takie jak planowanie emerytury lub kupno domu, po prostu mówiąc WeVest, czego chcesz, a oni podpowie Ci, jak się tam dostać.

WeVest jest bezpieczny dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu SSL i szyfrowaniu bazy danych AES-256, a ponadto nie przechowują Twojego adresu, karty kredytowej ani numeru ubezpieczenia społecznego. Nie potrzebują nawet twojego prawdziwego imienia.

Dołączając do WeVest, dowiesz się, jak twoja wartość netto się kumuluje w porównaniu z innymi osobami takimi jak ty, jak alokować swoje pieniądze, aby zmaksymalizować swoją przyszłą wartość netto i osiągnąć swoje cele finansowe, oraz jak twoja wartość netto wzrośnie na podstawie domyślnych rekomendacji lub niestandardowy plan, który sam zbudujesz.

Rachunki inwestycyjne mogą być trudne do porównania i ustalenia priorytetów, ale WeVest koncentruje się na korzyściach netto i praktyczności różnych opcji kont, abyś mógł dokonać właściwego wyboru.

Pobierz oprogramowanie do śledzenia inwestycji finansowych Wevest

6

Udostępnianie

oprogramowanie do śledzenia inwestycji shareight

Jeśli szukasz dobrego narzędzia do śledzenia inwestycji finansowych, być może zainteresuje Cię Sharesight. Jest to narzędzie online, które zapewnia automatyczne i kompleksowe raporty podatkowe i dotyczące wyników. Narzędzie jest niezwykle proste w użyciu, więc bez problemu możesz znaleźć żądane dane.

Narzędzie pozwala zaimportować historię transakcji, dzięki czemu można łatwo monitorować działania firmy. Aby dokładnie monitorować swoje inwestycje, codziennie aktualizowane są ceny i waluty, a także szczegółowe raporty. W razie potrzeby możesz również otrzymywać powiadomienia e-mailowe, aby uważnie obserwować zapasy.

Warto wspomnieć, że to narzędzie obsługuje udostępnianie, dzięki czemu możesz łatwo udostępniać swoje raporty podatkowe innym osobom. Jest to świetne, jeśli chcesz na przykład szybko udostępnić swoje informacje księgowemu.

Udostępnianie jest dostępne w kilku pakietach, a bezpłatny plan daje dostęp do 1 portfela i 10 pakietów. Ten pakiet jest wyposażony w automatyczne powiadomienia o dywidendach i cenach oraz oferuje ograniczone raporty. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji i uzyskać pełne raporty, musisz wykupić miesięczną subskrypcję.

Podsumowując, Sharesight jest doskonałym narzędziem, jeśli chcesz monitorować swoje finanse, więc możesz spróbować.

Przegląd:

  • Automatyczne dywidendy Korekty
  • Powiadomienia email
  • Aplikacja mobilna
  • Importowanie wiadomości e-mail brokera
  • Nagrywaj inwestycje nienotowane
  • Udostępnianie portfela
  • Wypróbuj Sharesight teraz

Które z tych programów do śledzenia inwestycji finansowych brzmi dobrze dla twoich inwestycji? A może masz obecnie używany, którego nie ma tutaj na liście? Podziel się z nami, upuszczając swój komentarz w poniższej sekcji.

Link do głównej publikacji